Włochy polskie szkółki narciarskie – Folgarida hotel przy wyciągu – Luna Wellness

LUNA WELLNESS HOTEL ****

Luksusowy obiekt, położony w miejscowości Folgarida, zaledwie 150 m od wyciągu. Luna Wellness Hotel mieści centrum odnowy biologicznej Kokun, na miejscu goście mogą bezpłatnie korzystać z 2 basenów, wellness, sauny, łaźni tureckiej, tybetańskiego prysznica oraz części relaksacyjnej.

W lokalu Kokun Oasi oferowane są także bezpłatne napary ziołowe, soki i świeże owoce. Na miejscu restauracja, 2 bary, narciarnia, salon wypoczynkowy. W hotelu działa także Mini Club dla najmłodszych w godzinach od 16.00 do 19.00 oraz od 20.30 do 22.00.

W pokojach dla wszystkich gości miękkie szlafroki oraz kapcie hotelowe. Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne. Hotel posiada również własny, dedykowany tylko gościom, darmowy skibus.

Wyżywienie 3 razy dziennie: śniadania w formie bufetu, podwieczorek na słodko oraz 4-daniowa obiadokolacja.

 

POKOJE W HOTELU LUNA WELLNESS

 

Standard room – klasycznie urządzone, proste i funkcjonalne. Każdy z nich posiada balkon oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. W pokoju płaski telewizor z TV SAT, telefon i mini-bar . Pokoje o powierzchni od 18 do 21 m², mogą pomieścić 2/3 osoby.

Superior room – każdy z pokoi posiada balkon z widokiem na las i góry, oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. W pokoju jest także płaski telewizor z TV SAT, telefon i mini-bar. Pokoje o powierzchni ok. 25 m², przeznaczone są dla 3/4 osób.

Family Suite – dwa duże, oddzielne pokoje z przestronną łazienką, w której mieści się wanna, suszarka i dodatkowy prysznic. Sypialnia wyposażona w drugą łazienkę oraz płaski telewizor z TV SAT. Wszystkie pokoje mają duży balkon z widokiem na góry w dolinie Val di Sole. W pokoju dziennym znajduje się rozkładana sofa, biurko, płaski telewizor, odtwarzacz DVD, telefon i mini-bar. Pokoje typu Family Suite mają powierzchnię ok. 41 m² i przeznaczone są dla 4/5 osób.

 

Aktualnie nie mamy dostępnych terminów na wyjazd do tego hotelu. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą – zobacz hotele klubowe ze szkoleniami i polskimi szkółkami dostępnymi  bez dodatkowych dopłat

 

 

Ceny dla dzieci:

 • 1/2 dziecko na 3/4 łóżku (0-8 lat) – 50.00 PLN
 • dziecko na 3, 4 lub 5 łóżku (9-12 lat) – 2120.00 PLN
 • dziecko na 3 lub 4 łóżku (12-17 lat) – 2650.00 PLN

 

Cena zawiera:

 • 7 noclegów w pokoju standardowym
 • wyżywienie 3 razy dziennie: śniadania w formie bufetu, podwieczorek na słodko oraz 4-daniowa obiadokolacja (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne)
 • wstęp do 2 basenów, wellness, sauny, łaźni tureckiej, tybetańskiego prysznica oraz części relaksacyjnej
 • oferowane przez cały dzień napary ziołowe, soki i świeże owoce
 • opiekę rezydenta/instruktora, animatorów
 • Wi-Fi na terenie całego hotelu
 • transfery do stacji (skibus hotelowy)
 • popołudniowe animacje w hotelu
 • ubezpieczenie podstawowe KL 10 000 EUR i NNW 10 000 PLN
 • podatek VAT

Dziecko w pokoju z 1 osobą dorosłą – cena jak za osobę dorosłą.

 

Cena nie zawiera:

 • fakultatywnej opłaty za szkółkę narciarską BABY SKI (dzieci 4-12 lat) – opieka instruktora, nauka jazdy na nartach oraz zabawy na śniegu, 6 dni ok. 10.00-16.00 – 450 zł/dziecko na turnus
 • fakultatywnej opłaty za szkolenie narciarskie – 300 PLN/os. ( 6 dni x 2 godziny dziennie ): należy zgłosić przy podpisywaniu umowy w biurze przy zgłoszeniu min.5 os w terminie
 • dodatkowego ubezpieczenia ryzyka amatorskiego uprawiania narciarstwa lub snowboardu – 40 PLN /os. ZALECANE !!!
 • ubezpieczenia ryzyka rezygnacji z imprezy – 3% łącznej ceny; możliwość zawarcia tego ubezpieczenia tylko w chwili podpisywania umowy
  ubezpieczenia ryzyka chorób przewlekłych i nowotworowych ani innych ubezpieczeń
 • napojów do obiadokolacji
 • dopłaty do pokoju 1 os – 1150 zł/os na turnus
 • dopłaty do pokoju Family Suite (2+2 lub 2+3) – 1350 zł/pokój za turnus
 • dopłaty do pokoju Superior room (3/4os) – 580 zł/pokój/turnus
 • fakultatywnego korzystania z solarium, masaży, garażu – dodatkowo płatne
 • taksa klimatyczna – płatna na miejscu

 

SZKÓŁKA NARCIARSKA BABY SKI

Program dedykowany jest dzieciom w wieku 4-12 lat, wyjeżdżającym na wczasy z rodzicami/opiekunami. W ramach programu zapewniamy opiekę nad dziećmi w godz. 10.00-16.00, każdego dnia przeznaczonego na jazdę na nartach. Dzieci pozostają pod opieką naszych instruktorów, mających doświadczenie w pracy z dziećmi, którzy prowadzą szkolenie narciarskie w grupach 5 – 10 osobowych (podział na grupy zależy od wieku i umiejętności narciarskich). Uczestnicy szkółki ubierani są na stok w rozpoznawalne, odblaskowe kamizelki z logo biura.

Zajęcia – zwłaszcza dla dzieci młodszych – prowadzone są w formie zabawy. Najmłodsi narciarze potrzebują częstszych przerw oraz zmian charakteru zajęć, dlatego oprócz nauki narciarstwa planowanej na 2-4 godziny dziennie planujemy dla nich rozmaite zabawy na śniegu.

Starsi większość czasu spędzają na nauce i doskonaleniu techniki jazdy na nartach. Dla zaawansowanych wprowadzamy jazdę sportową.

Dzieci w każdym wieku oprócz narciarstwa chętnie biorą udział w organizowanych przez naszych instruktorów saneczkarstwie, rozmaitych zabawach i zawodach na śniegu.

W niektórych przypadkach – szczególnie w odniesieniu do najmłodszych narciarzy – potrzebna bywa obecność rodzica w pobliżu stoku podczas szkolenia narciarskiego. Prosimy przygotować się na taką okoliczność.

Od godz.16:00 opiekę nad dziećmi przejmują rodzice.

Na zakończenie turnusu organizujemy podsumowanie szkolenia, omówienie postępów i rozdanie wszystkim dzieciom upominków.

Każde dziecko obowiązkowo zabiera kask, ważny paszport lub dowód osobisty, kartę EKUZ.

 

RAMOWY PROGRAM DNIA:

10:00 – 10:15 Rozgrzewka na stoku

10:15 – 12:30 Szkolenie narciarskie

12:30 – 13:00 Przerwa w schronisku

13:00 – 14:00 Gry i zabawy na śniegu

14:00 – 16:00 Kontynuacja szkolenia na nartach

16:00 Odbiór dzieci przez opiekunów

Szkołę narciarską BABY SKI uruchamiamy przy minimum 5 uczestnikach.

WAŻNE INFORMACJE

wymagany jest dowód osobisty lub paszport
zalecana karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego; informacje i możliwość złożenia wniosku online)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2023!

Bezpieczna Rezerwacja i Zniżki we Wrześniu - zobacz najważniejsze informacje.