Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Val Gardena polskie szkółki narciarskie 2020

Zobacz aktualne oferty w kategorii: Val Gardena polskie szkółki narciarskie. Zapraszamy na najlepsze wyjazdy narciarskie dla rodzin z dziećmi. Bo wyjazdy z Yeti Club to więcej niż wyjazdy narciarskie ze szkoleniami.  To przedszkola narciarskie dla dzieci organizowane przez licencjonowanych instruktorów z Allegra Ski Team.

W ramach zajęć odbywają się polskie szkółki narciarskie dla dzieci w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. A po nartach zapewniamy opiekę dla dzieci i pakiet wieczornych zajęć. Dorośli natomiast skorzystać mogą ze szkoleń narciarskich w wymiarze 2 godzin dziennie.

Co ważne, w przypadku naszych hoteli klubowych w rejonie Val Gardena – Alpe di Siussi, szkolenia narciarskie, przedszkola narciarskie i szkółki narciarskie prowadzone przez polskich instruktorów dostępne są bez dodatkowych opłat.

W sezonie Zima 2019 zapraszamy na narty do wyjątkowego regionu Val Gardena – Alpe di Siusi.

szkółki narciarskie val gardena
Włochy – Szkółki narciarskie Val Gardena 2020 – Alpe di Siussi, hot. Miramonti

Polskie szkółki narciarskie  Val Gardena – Alpe di Siussi na sezon Zima 2020.  Nowy hotel Miramonti w standardzie 4* ze świetnym zapleczem wellness i bardzo smacznym jedzeniem. Do najbliższych stoków jest stąd zaledwie 3 km, a skibus zatrzymuje się praktycznie tuż przed hotelem. I oczywiście polskie szkółki narciarskie i szkolenia narciarskie dla dorosłych bez dodatkowych […]

Więcej

Wyjazdy narciarskie z dziećmi i przedszkola narciarskie 2021

Z przyjemnością informujemy, że pracujemy nad ofertą wyjazdów narciarskich na sezon 2021. Większość ośrodków pozostanie bez zmian. Szykujemy natomiast szereg ułatwień związanych z ewentualnym zagrożeniem COVID-19. Najpóźniej do końca sierpnia przedstawimy szczegóły oferty.