Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Najciekawsze wyjazdy narciarskie w Polsce

Szukacie inspiracji na zimowy wyjazd na narty razem z dziećmi? Zobaczcie najczęściej wybierane wyjazdy narciarskie w Polsce zawierające szkolenia narciarskie i rewelacyjny program zajęć po nartach.  Gwarantujemy sprawdzone obiekty o wysokim standardzie, które niezmiennie, od ponad 10 lat cieszą się bardzo dobrymi ocenami naszych klientów. Rodzinny klimat, smaczne jedzenie i w większości przypadków basen ze strefą wellness gwarantują odpoczynek po szaleństwach na stoku. Do tego wyjątkowi instruktorzy z doświadczeniem w pracy z dziećmi zapewnią bezpieczeństwo na stoku i szybkie efekty w nauce jazdy na nartach.

Szkółki narciarskie dla dzieci od 4 lat

Nasze wyjazdy narciarskie w Polsce przeznaczone są głównie dla rodzin z dziećmi. W programie wyjazdów zapewniamy szkolenia narciarskie dla dzieci na różnym stopniu zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w małych grupach pod okiem doświadczonych instruktorów. Dodatkowo na wyjazdach realizowany jest bogaty program zajęć po nartach. W zależności od wyjazdu mogą być to wspólne kuligi, wyjścia na lodowisko, rodzinne zawody, wieczorne animacje czy ogniska z kiełbaskami. Wszystko to sprawia, że jest to jedna z najciekawszych ofert rodzinnych wyjazdów na ferie zimowe w Polsce.

Zobacz aktualne terminy i ceny wyjazdów na narty w Polsce na sezon Zima 2021!Sprawdzamy nasze ośrodki dlatego w dniach 4-6.10 nasze biuro będzie nieczynne!

Na wszystkie zapytania odpowiemy w czwartek - 7.10.2021