O Yeti Club

Właścicielem marki i serwisu Yeti Club jest Biuro Podróży Mandalaj.

Ponad 12 lat temu postanowiliśmy przygotować najlepszą ofertę wyjazdów narciarskich dla rodzin i "zamknąć" ją w osobnej marce. Tak by wszyscy, którzy od zimowych wakacji oczekują czegoś więcej, mogli tu znaleźć absolutnie najlepsze propozycje i niepowtarzalne programy. Bo Yeti Club to dużo więcej niż standardowe wyjazdy narciarskie. Ideą przewodnią wyjazdów narciarskich, które znajdziecie na naszej stronie są szkolenia narciarskie i przedszkola narciarskie dla dzieci prowadzone przez najlepszych, polskich instruktorów. Szkółki narciarskie realizowane na różnych poziomach zaawansowania, przeznaczone są dla dzieci już od 5 lat i trwają od 3 do 6 godzin dziennie - w zależności od wybranego wyjazdu narciarskiego.

Mandalaj - Yeti Club
Biuro Mandalaj - Yeti Club

Bogata oferta

Wyjazdy z Yeti Club to nie tylko atrakcje i szkolenia narciarskie dla dzieci. Dorośli (zarówno ci zupełnie początkujący jak i mocno zaawansowani) również będą mogli skorzystać z konsultacji i zajęć z polskimi instruktorami. A po szaleństwach na stoku, zabierzemy Was na basen lub lodowisko, przygotujemy biesiady góralskie, ogniska z kiełbaskami czy wspólne grillowanie. Wieczorem, spotkamy się na kuligu z pochodniami, na imprezie z karaoke lub nocach hazardu prowadzonych przez doświadczonych instruktorów i animatorów. Abyście mogli chwilę odpocząć od swoich pociech również po nartach, zapewnimy i dla nich moc atrakcji w postaci gier, konkursów, zawodów z nagrodami czy tematycznych wieczorków z bajkami.

Mandalaj Travel Group

Turystyką i Państwa wakacjami zajmujemy się już od blisko 20 lat. 12 lat temu rozpoczęliśmy proces konsolidacji i zbierania naszych dotychczasowych projektów pod jedną marką.

Grupę Mandalaj tworzą 3 turystyczne portale internetowe, stacjonarne biuro turystyczne obsługujące nasze rezerwację oraz popularny serwis o podróżach.

Z naszych usług korzysta rocznie blisko 3000 osób, a serwisy należące do Mandalaj Travel Group zanotowały w roku 2017 łącznie ponad 3 200 000 odsłon.

YETI CLUB: LUDZIE I KADRA

Najważniejsi są ludzie... Młodzi duchem, z wieloletnim stażem w turystyce. Wiemy co oferujemy, bo sami aktywnie podróżujemy, pływamy, żeglujemy, jeździmy na nartach, snowboardzie, nurkujemy i wędrujemy...

Dzięki temu co roku, możemy przygotować dla Państwa najlepsze programy wyjazdów, nie tylko narciarskich, w atrakcyjnych miejscach oraz zapewnić profesjonalną pomoc przy wyborze optymalnej oferty.

 

Zobacz nasz mini informator przygotowany na 10-lecie Yeti Club.

 

Do tego najlepsi instruktorzy narciarstwa i snowboardu. W ciągu dnia uczą, szkolą i doszkalają. Wieczorem zamieniają się w doskonałych animatorów, potrafiących rozruszać najbardziej drętwą imprezę, przygotować grilla :), wieczorek karaoke czy wyjście na lodowisko. Niejednokrotnie potrafią też zaskoczyć zupełnie nowymi pomysłami... Spotkaliście ich zapewne podczas wcześniejszych wyjazdów, gdyż większość z nich opiekuje się Państwem co roku, od wielu lat.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi instruktorami i szkołami narciarskimi, które gwarantują doskonałą zabawę i profesjonalne szkolenia.

Organizatorem wyjazdów pod marką Yeti Club są: Allegra M.Palejczyk P. Kryszko spółka jawna - wpis nr 34/11 do rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych prowadzonych przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz NaFerie Sp. z o.o. - wpis numer 1832 do rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych prowadzony przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

Jako Biuro Podróży Mandalaj będące właścicielem marki i serwisu YetiClub.pl należymy do Polskiej Izby Turystyki oraz Turystycznej Organizacji Otwartej.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!