Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Folgaria przedszkola narciarskie 2022

Włochy, Folgaria przedszkola narciarskie 2021 i rodzinne wyjazdy narciarskie ze szkoleniami narciarskimi. Licencjonowani polscy instruktorzy prowadzący szkolenia i opieka dla dzieci na stoku to tylko wybrane atuty naszych wyjazdów. W hotelach klubowych, bez dodatkowych opłat  dostępne są szkolenia narciarskie dla dorosłych, polskie szkółki narciarskie i całodzienne przedszkola narciarskie dla dzieci.

Wyjazd narciarski ze szkoleniami

do Folgarii we Włoszech

Folgaria doskonale nadaje się do organizowania szkoleń i przedszkoli narciarskich. To region, który od lat jest jednym z ulubionych i wysoko ocenianych przez naszych klientów miejsc do nauki narciarstwa. Doskonale utrzymane trasy, świetna infrastruktura, rozsądne ceny i dużo mniejszy niż w sąsiednich regionach narciarskich tłok sprawiają, że jeździ się tu wyjątkowo przyjemnie.  Bo Folgaria to idealny  region narciarski do nauki zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Bezpieczna Rezerwacja z Yeti Club

Wszystkie wyjazdy narciarskie do Folgarii zarezerwowane do końca października objęte są bezpieczną rezerwacją Yeti Club. Dzięki czemu w przypadku rezygnacji dokonanej aż do 14 dni przed wyjazdem otrzymacie Państwo zwrot 100% wpłat dokonanych tytułem wyjazdu. Co ważne, zwrot realizowany będzie niezwłocznie – bez zastosowania wydłużonego terminu przewidzianego specustawą – oraz przelewem na konto, a nie w formie vouchera – zobacz szczegóły.

Zobacz wszystkie wyjazdy narciarskie na sezon Zima 2022 w kategori: Folgaria przedszkola narciarskie.

włochy na narty z dziećmi - folgaria
Na narty z dziećmi Włochy 2022, Folgaria – Club Alpino *** – polscy instruktorzy

Super cena, możliwość bezkosztowej rezygnacji do 14 dni przed wyjazdem, polskie szkółki bez dopłat! Zapraszamy na narty z dziećmi do hotelu Club Alpino *** w Folgarii. Folgaria to idealne miejsce na rodzinne wyjazdy narciarskie.  Region oferuje doskonale utrzymane trasy narciarskie, w większości łatwe i średnio trudne oraz dużo atrakcji dla dzieci. Hotel Alpino jest naszym […]

Więcej

włochy polscy instruktorzy hotel eghel
Włochy polscy instruktorzy w Folgarii. Szkółki narciarskie 2022 – hotel Eghel

Najlepszy region na rodzinne narty –  szkolenia bez dopłat ! Włochy polscy instruktorzy w Folgarii. Wyjazd narciarski dla rodzin z dziećmi. Doskonały hotel  Eghel ***+ idealny hotel dla rodzin z basenem i zapleczem wellness. W cenie – szkolenia narciarskie i szkółki narciarskie dla dzieci oraz opieka po nartach i bogaty program animacyjny. Doskonały region narciarski (super […]

WięcejSprawdzamy nasze ośrodki dlatego w dniach 4-6.10 nasze biuro będzie nieczynne!

Na wszystkie zapytania odpowiemy w czwartek - 7.10.2021