Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Wyjazdy na narty do Szwajcarii 2024

W ubiegłym sezonie, ze względu na najbardziej liberalne podejście do narciarzy, to wyjazdy na narty do Szwajcarii były zdecydowanie na topie. A w niektórych okresach były nawet jedyną dostępną opcją dla osób chcących poszusować na nartach lub desce. Wyjazdy cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem, dlatego też Szwajcaria pojawia się w naszej ofercie ponownie, mamy nadzieję że już na stałe ;-)

W ofercie wyjazdów narciarskich do Szwajcarii na sezon Zima 2024 ponownie mamy kilka ciekawych propozycji…

Polskie Szkółki Narciarskie w Szwajcarii

Wszystkie nasze wyjazdy na narty do Szwajcarii są wyjazdami klubowymi. Oznacza to, że polskie szkółki narciarskie z opieką dla dzieci na stoku, szkolenia narciarskie czy animacje dostępne są bez dodatkowych dopłat. We wszystkich hotelach planujemy wyjazdy na cały luty i marzec. Szczegółowe informacje, zdjęcia, a także terminy i ceny dostępne są w opisach poszczególnych wyjazdów narciarskich do Szwajcarii, które dostępne są poniżej.

zorganizowany wyjazd narciarski do szwajcarii
Zorganizowany wyjazd narciarski do Szwajcarii z polskimi szkółkami i opieką dla dzieci – Sport Hotel Central 4*

Zorganizowany wyjazd narciarski do Szwajcarii – Sport Hotel Central 4* Super trasy, fajny hotel, polskie szkółki narciarskie bez dopłat. Zorganizowany wyjazd narciarski do Szwajcarii ze szkoleniami i polskimi szkółkami z opieką dla dzieci na stoku. Region narciarski Davos to prawdziwa gratka dla narciarzy i snowboardzistów szukających różnorodnego ośrodka oferującego wszelkiego rodzaju trasy od tych wymagających […]

WięcejNowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!