Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Austria – wyjazdy narciarskie 2021

Niestety ze względu na wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa obostrzeniami, w sezonie Zima 2021 wyjazdy narciarskie do Austrii nie będą realizowane.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów na narty do Szwajcarii – zobacz. Coraz większe są też szanse na to, że po 20.02 uda się też pojedzić we włoskich dolinach jak Val di Sole, Val di Fiemme i być może Folgaria lub Kronplatz.

 

Austria – wyjazdy narciarskie do Austrii ze szkoleniami narciarskimi, szkoleniami snowboardowymi i opieką dla dzieci. Nasza aktualna oferta wyjazdów narciarskich do Austrii przygotowana specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi.

Przedszkola narciarskie w Austrii

Starannie wyselekcjonowane hotele o wysokim standardzie oraz bogaty program zawierający między innymi przedszkola narciarskie w Austrii z opieką na stoku, szkolenia narciarskie  z polskimi instruktorami oraz polskie szkółki narciarskie dla dzieci. Natomiast po nartach, w zależności od hotelu oferujemy szereg zajęć i animacji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.  W hotelach klubowych zarówno szkolenia narciarskie, szkółki narciarskie dla dzieci jak i animacje dostępne są bez dodatkowych opłat.

Wyjazd na narty do Austrii

Gwarancja szybkiego zwrotu 100 % wpłat przy rezerwacji do 14 dni przed wyjazdem!

Wyjazd na narty do Austrii to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i wypoczynek dla całej rodziny. Przepiękne widoki Austriackich gór na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Zobacz pełną ofertę wyjazdów narciarskich do Austrii na sezon 2021 i rezerwuj bez obaw. Wszystkie rezerwacje dokonane do końca października do specjalnie oznaczonych hoteli klubowych objęte są specjalnymi warunkami w ramach bezpiecznych rezerwacji z Yeti Club.

Oznacza to, że w przypadku rezygnacji do 14 dni przed wyjazdem otrzymacie niezwłocznie zwrot 100 % wpłat dokonanych tytułem wyjazdu przelewem na konto (bez względu na powód rezygnacji)zobacz szczegóły

Rodzinne Narty w Austrii ze szkółkami, Hochzillertal – hotel Kohlerhof 4*

Narty w Austrii – wyjazd dla wymagających. Hotel przy stoku i  dzieci do 6 lat tylko 1700 zł. Jednak hotel Kohlerhof to nie tylko świetna lokalizacja – tuż  przy wyciągach narciarskich i zapierające dech w piersiach widoki, ale przede wszystkim miejsce pełne gościnności, gdzie na każdym kroku czuć rodzinną i ciepłą atmosferę.       […]

Więcej

13.03 i 20.03 ostatnie wyjazdy narciarskie do Szwajcarii (bez testów i bez kwarantanny) w tym sezonie!

Od 22.03 Polska znajdzie się na szwajcarskiej liście krajów wysokiego ryzyka.

Do zobaczenia na stoku!