Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Austria – wyjazdy narciarskie 2022

Austria – wyjazdy narciarskie do Austrii ze szkoleniami narciarskimi, szkoleniami snowboardowymi i opieką dla dzieci. Nasza aktualna oferta wyjazdów narciarskich do Austrii przygotowana specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi.

Przedszkola narciarskie w Austrii

Starannie wyselekcjonowane hotele o wysokim standardzie oraz bogaty program zawierający między innymi przedszkola narciarskie w Austrii z opieką na stoku, szkolenia narciarskie  z polskimi instruktorami oraz polskie szkółki narciarskie dla dzieci. Natomiast po nartach, w zależności od hotelu oferujemy szereg zajęć i animacji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.  W hotelach klubowych zarówno szkolenia narciarskie, szkółki narciarskie dla dzieci jak i animacje dostępne są bez dodatkowych opłat.

Wyjazd na narty do Austrii

Przy rezerwacji do końca października 10% zaliczki + możliwość bezkosztowej rezygnacji bez podawania powodu nawet na 14 dni przed wyjazdem

Wyjazd na narty do Austrii to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i wypoczynek dla całej rodziny. Przepiękne widoki Austriackich gór na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Zobacz pełną ofertę wyjazdów narciarskich do Austrii na sezon 2022 i rezerwuj bez obaw. Wszystkie rezerwacje dokonane do końca października do specjalnie oznaczonych hoteli klubowych objęte są specjalnymi warunkami w ramach bezpiecznych rezerwacji z Yeti Club.

Oznacza to, że w przypadku rezygnacji do 14 dni przed wyjazdem otrzymacie niezwłocznie zwrot 100 % wpłat dokonanych tytułem wyjazdu przelewem na konto (bez względu na powód rezygnacji)zobacz szczegóły

Sprawdzamy nasze ośrodki dlatego w dniach 4-6.10 nasze biuro będzie nieczynne!

Na wszystkie zapytania odpowiemy w czwartek - 7.10.2021