Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Najczęściej Wybierane Wyjazdy na Narty z Dziećmi na Ferie Mazowieckie 2023

Włochy? Szwajcaria? Austria? Szukasz sprawdzonych wyjazdów narciarskich z dziećmi na Ferie Zimowe?  Poniżej zebraliśmy Najczęściej Wybierane i Najlepiej Oceniane Wyjazdy na Narty z Dziećmi na Ferie Mazowieckie 2023. Po kliknięciu w daną ofertę pojawi się szczegółowy opis, dostępne terminy oraz aktualne ceny wyjazdów.

Które z poniższej dziesiątki wyjazdów narciarskich z dziećmi cieszą się największą popularnością?

 

Wyjazdy na Narty z Dziećmi na Ferie Mazowieckie – TOP 3

Włochy – Val di Sole i hotel Arcangelo

  • Kameralny, bardzo wysoko oceniany hotel z basenem w ogromnie  lubianym rejonie Val di Sole i doskonały stosunek ceny do jakości sprawiają, że hotel Arcangelo 4 rok z rzędu jest jednym z najchętniej wybieranych wyjazdów na narty z dziećmi na Ferie Mazowieckie.

Szwajcaria – Davos

  • Od momentu wprowadzenia Szwajcarii do oferty wyjazdów narciarskich z Polskimi Szkółkami, to Davos jest najczęściej wybieraną miejscówką Na Ferie Zimowe dla województwa mazowieckiego.

Austria – Goldeck – super hotel i karnet w cenie!

  • Karnet narciarski wliczony w cenę wyjazdu + bardzo wysoki standard hotelu i oczywiście polskie szkółki narciarskie dla dzieci bez dopłat sprawiają, że hotel Goldeck nadal cieszy się olbrzymią popularnością wśród wyjazdów narciarskich na Ferie Mazowieckie 2023.

Tuż za podium znajduje się rodzinny hotel Club Alpino w Folgarii (idealne miejsce dla początkujących i rodzin z małymi dziećmi) oraz rewelacyjny Berghotel, który rok temu szturmem wdarł się do pierwszej dziesiątki ;-)

 

Polskie Szkółki i Przedszkola Narciarskie dla Dzieci bez dopłat!

Wszystkie wyjazdy zawierają Polskie Szkółki i Przedszkola Narciarskie dla Dzieci (z opieką na stoku!) bez dodatkowych opłat dzięki czemu stanowią idealną propozycję na rodzinny wyjazd. Podczas bowiem gdy Wasze pociechy będą pod opieką Najlepszych Polskich Instruktorów, Wy będziecie mogli bez przeszkód oddawać się urokom białego szaleństwa.

 

Jeszcze więcej Rodzinnych Wyjazdów Narciarskich w Alpy na Ferie Zimowe 2023

Jeśli wśród poniższych, najbardziej popularnych wyjazdów na narty z dziećmi na Ferie Mazowieckie 2023 nie znaleźliście nic dla siebie, to więcej fajnych wyjazdów do Włoch, Austrii i Szwajcarii znajdziecie pod poniższymi linkami:

| Włochy | Austria | Szwajcaria |

Najlepsze Wyjazdy na Narty z Dziećmi na Ferie Mazowieckie 2023

 

włochy na narty z dziećmi - folgaria
Na narty z dziećmi Włochy 2023, Folgaria – Club Alpino *** – polscy instruktorzy, dzieci już od 1300 zł

Zapraszamy na narty z dziećmi do hotelu Club Alpino *** w Folgarii. Folgaria to idealne miejsce na rodzinne wyjazdy narciarskie.  Region oferuje doskonale utrzymane trasy narciarskie, w większości łatwe i średnio trudne oraz dużo atrakcji dla dzieci. Hotel Alpino jest naszym hotelem klubowym więc  Przedszkola Narciarskie i Szkolenia są dla naszych Klientów GRATIS !  Hotel Club […]

Więcej

szkółki narciarskie val gardena
Włochy – Szkółki narciarskie Val Gardena 2023 – Alpe di Siussi, hot. Miramonti – dzieci od 1900 zł

Polskie szkółki narciarskie  Val Gardena – Alpe di Siussi na sezon Zima 2023.  Nowy hotel Miramonti w standardzie 4* ze świetnym zapleczem wellness i bardzo smacznym jedzeniem. Do najbliższych stoków jest stąd zaledwie 3 km, a skibus zatrzymuje się praktycznie tuż przed hotelem. I oczywiście polskie szkółki narciarskie i szkolenia narciarskie dla dorosłych bez dodatkowych […]

Więcej

przedszkola narciarskie val di fiemme
Przedszkola narciarskie Val di Fiemme 2023, Włochy – super hotel Scoiattolo 4* – przy stoku

Bezpośrednio przy stoku, polskie szkółki narciarskie bez dopłat! Włochy. Przedszkola narciarskie Val di Fiemme Zima 2023.  Rewelacyjny standard, idealne położenie – niemal przy wyciągu narciarskim w Pampeago otwierającym drzwi do doskonałych tras Ski Center Latemar. I oczywiście szkolenia narciarskie z polskimi instruktorami i polskie szkółki narciarskie dla dzieci w wieku 4-6 i 7-16 lat. oraz […]

Więcej

zorganizowany wyjazd narciarski do szwajcarii
Zorganizowany wyjazd narciarski do Szwajcarii z polskimi szkółkami i opieką dla dzieci – Sport Hotel Central 4*

Zorganizowany wyjazd narciarski do Szwajcarii – Sport Hotel Central 4* Super trasy, fajny hotel, polskie szkółki narciarskie bez dopłat. Zorganizowany wyjazd narciarski do Szwajcarii ze szkoleniami i polskimi szkółkami z opieką dla dzieci na stoku. Region narciarski Davos to prawdziwa gratka dla narciarzy i snowboardzistów szukających różnorodnego ośrodka oferującego wszelkiego rodzaju trasy od tych wymagających […]

WięcejNowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2023!

Bezpieczna Rezerwacja i Zniżki we Wrześniu - zobacz najważniejsze informacje.