Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Sprawdzone Wyjazdy na Narty z Dziećmi na Ferie Wielkopolskie 2023

Jeśli szukasz sprawdzonych Wyjazdów Narciarskich zawierających Polskie Szkółki i Przedszkola Narciarskie z opieką na stoku dla Dzieci, to poniżej znajdziesz Wyjazdy na Narty z Dziećmi na Ferie Wielkopolskie 2023, które były najczęściej wybierane w ostatnich 4 latach.

Szczegóły wyjazdów wraz z terminami dostępnymi na Ferie Zimowe 2023 oraz szczegółowymi cenami znajdziecie poniżej – pod grafiką – po kliknięciu na daną ofertę.

A jeśli wciąż macie problem z wybraniem najciekawszego wyjazdu, to nasz TOP3 czyli nasze subiektywne rekomendacje ;-)

Najlepszy wyjazd na narty na ferie wielkopolskie 2023 z małymi dziećmi

  • Folgaria i hotel Club Alpino ze względu na dużą ilość łatwych tras, dobrą cenę, wysokie zniżki dla dzieci i położenie w miasteczku.
  • Zaraz obok na liście najpopularniejszych wyjazdów na narty z małymi dziećmi są: Alpe di Siusii i hotel Miramonti oraz Val di Fiemme i położony na stoku hotel Scoiatollo.

Najczęściej wybierany wyjazd na narty z dziećmi do Austrii

  • Region Goldecka i bardzo lubiany hotel Moirish, to najlepszy wyjazd na narty z dziećmi do Austrii na Ferie Zimowe 2023 biorąc pod uwagę stosunek cena jakość. Przy wyjazdach na ferie wielkopolskie karnet narciarski jest w cenie wyjazdu!

Który hotel na wyjazdy na narty na Ferie Zimowe 2023 w terminie ferii wielkopolskich jest najlepiej oceniany?

  • Położony w rejonie Val di Sole hotel Ravelli, to od wielu lat jeden z najlepiej ocenianych hoteli na narty we Włoszech ;-)

Ferie Zimowe dla Województwa Wielkopolskiego 2023

W sezonie Zima 2023 Ferie Zimowe dla województwa wielkopolskiego przypadają w okresie:

  • 30.01-12.02.2023

Sprawdzone wyjazdy na narty z dziećmi na ferie wielkopolskie 2023

włochy na narty z dziećmi - folgaria
Na narty z dziećmi Włochy 2023, Folgaria – Club Alpino *** – polscy instruktorzy, dzieci już od 1300 zł

Zapraszamy na narty z dziećmi do hotelu Club Alpino *** w Folgarii. Folgaria to idealne miejsce na rodzinne wyjazdy narciarskie.  Region oferuje doskonale utrzymane trasy narciarskie, w większości łatwe i średnio trudne oraz dużo atrakcji dla dzieci. Hotel Alpino jest naszym hotelem klubowym więc  Przedszkola Narciarskie i Szkolenia są dla naszych Klientów GRATIS !  Hotel Club […]

Więcej

szkółki narciarskie val gardena
Włochy – Szkółki narciarskie Val Gardena 2023 – Alpe di Siussi, hot. Miramonti – dzieci od 1900 zł

Polskie szkółki narciarskie  Val Gardena – Alpe di Siussi na sezon Zima 2023.  Nowy hotel Miramonti w standardzie 4* ze świetnym zapleczem wellness i bardzo smacznym jedzeniem. Do najbliższych stoków jest stąd zaledwie 3 km, a skibus zatrzymuje się praktycznie tuż przed hotelem. I oczywiście polskie szkółki narciarskie i szkolenia narciarskie dla dorosłych bez dodatkowych […]

Więcej

przedszkola narciarskie val di fiemme
Przedszkola narciarskie Val di Fiemme 2023, Włochy – super hotel Scoiattolo 4* – przy stoku

Bezpośrednio przy stoku, polskie szkółki narciarskie bez dopłat! Włochy. Przedszkola narciarskie Val di Fiemme Zima 2023.  Rewelacyjny standard, idealne położenie – niemal przy wyciągu narciarskim w Pampeago otwierającym drzwi do doskonałych tras Ski Center Latemar. I oczywiście szkolenia narciarskie z polskimi instruktorami i polskie szkółki narciarskie dla dzieci w wieku 4-6 i 7-16 lat. oraz […]

Więcej

hotel ravelli wyjazd narciarski
Włochy hotel Ravelli, Mezzana – szkolenia narciarskie i szkółki dla dzieci 2023

Włochy Hotel Ravelli **** to jeden z najlepszych hoteli w Val di Sole.  Organizujemy w nim szkolenia narciarskie, snowboardowe i szkółki dla dzieci z polskimi instruktorami. Hotel Ravelli to nasz hotel klubowy więc Przedszkola Narciarskie i szkolenia dostępne są dla naszych Klientów w cenie pobytu.   W ostatnich sezonach hotel Ravelli był ulubionym hotel Klientów […]

WięcejNowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2023!

Bezpieczna Rezerwacja i Zniżki we Wrześniu - zobacz najważniejsze informacje.