Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Sylwester na nartach

Przywitaj Nowy Rok 2023/2024 na stoku narciarskim i spędź niezapomnianego sylwestra na nartach. Możesz zabrać ze sobą dzieci. Na naszych wyjazdach będziesz je mógł oddać bez dodatkowych opłat (w przypadku hoteli klubowych) do szkółki narciarskiej.

Wyjazd na Sylwestra na narty

Zobacz gdzie w tym roku organizowany będzie Narciarski Sylwester ze szkoleniami narciarskimi i opieką dla dzieci. Poniżej znajdziesz informacje na temat narciarskich wyjazdów sylwestrowych na sezon 2020/2021. W tym roku będziemy witali  Nowy Rok między innymi na stokach regionu Val Gardena w doskonałym hotelu Miramonti. Gwarantujemy doskonałą zabawę i świetny program narciarski realizowany przez licencjonowanych polskich instruktorów. Nowością będzie sylwester na nartach w Austrii ze szkółkami narciarskimi dla dzieci.

Nie siedź w domy. Sylwester na nartach to najlepszy pomysł na aktywne przywitanie Nowego Roku.

Wyjazdy narciarskie z polskimi szkółkami dla dzieci

Nasze wyjazdy to unikatowe programy, polskie szkółki narciarskie i najlepsi polscy instruktorzy. W tym sezonie przedszkola narciarskie realizowane będą na włoskich i austriackich stokach między innymi w Val di Sole, Fiemme czy w rejonie Alpe di Siusi/Val Gardena.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!