Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Val di Sole wyjazdy narciarskie ze szkoleniem 2022

Zobacz aktualne wyjazdy w kategorii: Val di Sole wyjazdy narciarskie ze szkoleniami. Gwarantujemy starannie wyselekcjonowane hotele i autorskie programy prowadzone przez polskich instruktorów. W trakcie wyjazdów organizowane będą przedszkola narciarskie Yeti Club i polskie szkółki narciarskie w Val di Sole prowadzone przez licencjonowanych instruktorów z Allegra Ski Team. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w wyjazdach narciarskich z dziećmi – sprawdź nas.

Najlepsze wyjazdy na narty do Val di Sole dla rodzin

Dolina Słońca to idealne miejsca na wyjazdy na narty z dziećmi. Urozmaicone trasy narciarskie, rewelacyjna infrastruktura i gwarantowane słońce. Zapraszamy na wyjazdy narciarskie do Włoch ze szkoleniami narciarskimi dla dzieci i dorosłych oraz całodzienną opieką dla dzieci na stoku. Dołącz do nas i skorzystaj z oferty przygotowanej specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi.

W hotelach klubowych przedszkola narciarskie z polskimi instruktorami i polskie szkółki narciarskie we Włoszech dostępne są bez dodatkowych opłat.

Bezpieczna rezerwacja z Yeti Club

  • zaliczka tylko 10%
  • zwrot 100% wpłat za wyjazd w przypadku rezygnacji do 14 dni przed wyjazdem – bez konieczności podawania przyczyny!
  • szybki zwrot środków przelewm

Program bezpieczna rezerwacja obejmuje rezerwacje dokonane do końca października i dotyczy wyjazdów narciarskich do Włoch (również do Val di Sole) i Austrii do wybranych (oznaczonych specjalną grafiką) hoteli klubowych – zobacz więcej

hotel ravelli wyjazd narciarski
Włochy hotel Ravelli, Mezzana – szkolenia narciarskie i szkółki dla dzieci 2022

Włochy Hotel Ravelli **** to jeden z najlepszych hoteli w Val di Sole.  Organizujemy w nim szkolenia narciarskie, snowboardowe i szkółki dla dzieci z polskimi instruktorami. Hotel Ravelli to nasz hotel klubowy więc Przedszkola Narciarskie i szkolenia dostępne są dla naszych Klientów w cenie pobytu.   W ostatnich sezonach hotel Ravelli był ulubionym hotel Klientów […]

WięcejSprawdzamy nasze ośrodki dlatego w dniach 4-6.10 nasze biuro będzie nieczynne!

Na wszystkie zapytania odpowiemy w czwartek - 7.10.2021