Obóz i Zimowisko narciarskie Włochy – Folgaria – wszystko w cenie

 

Już tradycyjnie, zapraszamy dzieci 7-11 lat  i młodzież 12- 17 lat  na niezapomniane zimowisko narciarskie we Włoszech oraz obóz narciarski dla młodzieży ze szkoleniem narciarskim i snowboardowym. W tym roku śnieżnej zabawy nie zabraknie we włoskiej  Folgarii. Przeważają tu niebieskie i czerwone nartostrady, idealne dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy oraz deskarzy. Wraz z dużą ilością funparków i snowparków Folagria pretenduje do miana jednego z najbardziej przyjaznych regionów narciarskich dla dzieci i młodzieży we włoskich Alpach. Włochy zimowisko narciarskie realizowane jest w formule wszystko w cenie, łącznie z karnetem. Jedyną dodatkową opłatą jest kieszonkowe i ewentualne dopłaty do tras antenowych.

Włochy zimowisko narciarskie Włochy – Folgaria:

Zimowisko narciarskie dla dzieci – dla najmłodszych  przygotowaliśmy bogaty program szkoleń narciarskich na stoku (program jest specjalnie dostosowany do poszczególnych grup wiekowych, ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych i nauki przez dobrą zabawę) a także wieczory pełne atrakcji, gier, zabaw, wesołej rywalizacji, a przede wszystkim śmiechu. Nie zabraknie na naszych obozach również wyśmienitej zabawy na lodowisku czy basenie. Zajęcia na stoku prowadzone są w podziale na grupy zaawansowania z uwzględnieniem predyspozycji motorycznych każdego z dzieci. Nauka jazdy nartach i snowboardzie przeplatana jest zajęciami ruchowymi i zabawami bez nart. Dzieci cały dzień na stoku pozostają pod opieką instruktora, a każde z nich otrzymuje kolorowy znacznik, aby było dobrze widziane na stoku.

Obóz narciarski dla młodzieży również przygotowaliśmy cały szereg atrakcji na stoku i poza nim. Poczynając od nauki podstaw freeridu i freestylu, do jazdy na tyczkach i slalomie gigancie. Wieczorami wspólnie odkryjemy lokalne atrakcje, zaplanowaliśmy wyjścia na dyskoteki, basen, kręgle i lodowisko. Nie zabraknie wieczorów z nowinkami sprzętowymi i najnowszych freeridowych produkcji zza oceanu.

Folgaria

 

Szkolenie narciarskie/snowboardowe

obejmuje naukę oraz: doskonalenie jazdy na nartach lub snowboardzie (3 godziny dziennie) w grupach nie większych niż 10 osób, podzielonych pod względem umiejętności oraz wieku. Grupy prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów nart oraz snowboardu. Po zajęciach dzieci oraz młodzież będą kontynuowały jazdę na jednej lub dwóch deskach pod okiem opiekunów.

 

Gdzie jeździmy ?

Folgaria – Region narciarski Folgaria posiada nowoczesny system wyciągów, który imponuje szybkością i przepustowością, dzięki czemu już w kilka chwil po udanym zjeździe możemy znaleźć się na szczycie gotowi do dalszego szusowania. Krajobraz rozciąga się tu od dolomitów Brenda przez grupę górską Adamello, aż po szczyt Marmoladda co daje niezapomniane wrażenia estetyczne. Dowodem na to jest fakt, że w niezależnym  rankingu Touring Club Italiano, Region Folgaria zajął pierwsze miejsce ze względu na jakość wyciągów i walory środowiska w całych Włoszech.

Włochy na narty - Folgaria

 

>> więcej o regionie Val di Sole – trasy, wyciągi, karnety, zdjęcia i filmy

 

 

ZAKWATEROWANIE:

Hotel Rosa Alpina 3* komfortowy – hotel, położony przy głównym deptaku miejscowości Folgaria, w bezpośrednim sąsiedztwie wszelkich atrakcji
turystycznych. Od wyciągów narciarskich Costa oddalony jest o 1500 m.  W hotelu znajduje się kilka sal do wspólnego użytku (sala kominkowa, telewizyjna oraz zabaw dla dzieci), ogrzewana narciarnia, restauracja, winda oraz bar.

Pokoje: Hotel posiada przestronne 2, 3 i 4-osobowe pokoje. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę z wanną lub prysznicem, a niektóre z nich posiadają również balkon.

Wyzywienie: Hotelowa restauracja serwuje 2 posiłki dziennie: śianiadanie w formie bogatego bufetu oraz 3-daniową obiadokolację (do wyboru z karty menu). Lunch na stoku jest dodatkowo płatny (ok. 6 €/dzień).

 

PROGRAM SZKOLENIA:

 • nauka oraz doskonalenie techniki jazdy na nartach/snowboardzie
 • nauka podstaw freestylu oraz freeridu
 • videocoaching
 • zawody z nagrodami
 • szkolenie z serwisu i konserwacji sprzętu narciarsko-snowboardowego
 • szkolenie z podstaw bezpieczeństwa i ratownictwa w górach

 

Obóz narciarski Włochy – Folgaria – terminy i ceny:

TerminCena
15.01-24.01.20162590 zł - na zapytanie
29.01-07.02.20162590 zł
19.02-28.02.20162690 zł - na zapytanie

 

Cena zawiera

 • transport autokarem – w zależności od terminu wyjazd ze Szczecina, Koszalina, Warszawy, Poznania, Wrocławia – niektóre miasta mogą być objęte dodatkową opłatą za transport – szczegóły w biurze.
 • zakwaterowanie 7 noclegów,
 • wyżywienie HB,
 • skipass 6 dni Folgaria,
 • opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej,
 • szkolenie narciarskie lub snowboardowe,
 • bogaty program animacyjny,
 • ubezpieczenie.

 

Cena nie zawiera

– kieszonkowego

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2023!

Bezpieczna Rezerwacja i Zniżki we Wrześniu - zobacz najważniejsze informacje.