Włochy na Free Ski – promocja na otwarcie sezonu narciarskiego

Polecamy najlepszy wyjazd na Free Ski do Włoch – teraz w promocji ze zniżką 100 zł od osoby. Dodatkowo dla chętnych szkolenia z polskimi instruktorami bez dopłat. Do dyspozycji dwa sprawdzone hotele, a w cenie wyjazdu zawarty jest karnet. Włochy na Free Ski – szczegóły promocji

Włochy na Free Ski – wyjazd ze szkoleniami

Promocja dotyczy wyjazdów na Free Ski do hoteli Arcangelo i Ravelli. Rezerwując wyjazd do 15.11 otrzymasz zniżkę w wysokości 100 zł od każdej osoby dorosłej. W cenie wyjazdu zawarte są karnety narciarskie, a chętni mogą skorzystać ze szkolenia narciarskiego w wymiarze 2 godzin dziennie. Szkolenia prowadzone będą na różnych poziomach zaawansowania przez polskich instruktorów.

 

włochy na free ski

 

Zakwaterowanie i ceny

Uczestnicy wyjazdu na Free Ski do Włoch zakwaterowani będą w dwóch hotelach. Arcangelo to kameralny hotel w standardzie 3 gwiazdek, oddalony niecałe 5 km od wyciągów. Koszt wyjazdu na otwarcie sezonu to 2390 zł. Natomiast drugi hotel polecamy najbardziej wymagającym. Hotel Ravelli to jeden z najlepszych hoteli w okolicy. Dysponuje dużym zapleczem wellness z basenem i oferuje doskonałą kuchnię. Od wyciągu dzieli go zaledwie ok 750 metrów, które można przejechać skibusem lub busem hotelowym.

 

Włochy na Free Ski – co warto wiedzieć

W grudniowym terminie w cenie wyjazdu zawarty jest karnet narciarski Superskirama. Zapewnia on jazdę po wszystkich trasach narciarskich regionu w tym: Marilevy, Madonny di Campiglio, Folgaridy, Tonale i Ponte di Legno – mapa tras narciarskich. Wyjazdy na otwarcie sezonu to nie tylko narty. To również doskonała zabawa, o którą zatroszczą się animatorzy z Allegra Ski Team.

Zapraszamy na najlepszy wyjazd na Free Ski – zobacz więcej szczegółów

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2023!

Bezpieczna Rezerwacja i Zniżki we Wrześniu - zobacz najważniejsze informacje.