Chopok – Obóz narciarski na Słowacji – teraz taniej

Jeśli nie wiecie jeszcze gdzie jechać na obóz narciarski to polecamy Chopok, jeden z najlepszych regionów narciarskich na Słowacji. W cenie obozu wliczone są karnety narciarskie, a rezerwując obóz teraz możecie skorzystać z dodatkowej zniżki …

Obóz narciarski na Słowacji

Obóz na Chopoku to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą stać w kolejkach do wyciągów, co jest zmorą polskich regionów narciarskich, a z drugiej strony nie chcą daleko jechać i wydawać dużych pieniędzy, bo obozy narciarskie we Włoszech i Austrii do tanich zazwyczaj nie należą.

Na Chopoku są doskonale przygotowane trasy, dużo wyciągów dzięki temu zamiast stać w kolejkach można bez reszty oddać się białemu szaleństwu. Poza tym jest blisko i ceny są dużo niższe niż w Austrii i Włoszech. Cena obozu narciarskiego na Słowacji obejmuje wszystko. Transport, zakwaterowanie w komfortowych pensjonatach, dojazdy do stoków i co najważniejsze karnety narciarskie. Dodatkowo w cenie wyjazdu są szkolenia narciarskie i snowboardowe prowadzone przez polskich instruktorów.

Czego więc jeszcze chcieć ?

 

Zniżka na obóz na Słowacji

Rabatu ;-) Dla wszystkich, którzy zdecydują się na rezerwację w październiku mamy zniżkę w wysokości 50 zł od osoby, którą można spożytkować na kieszonkowe dla dziecka.

 

Szczegółowy program obozu znajdziesz na naszej stronie: zobacz obóz narciarski na Słowacji

 

A dla tych, dla których Słowacja to za mało przygotowaliśmy kilka fajnych propozycji na obozy narciarskie we Włoszech i Austrii.

Zapraszamy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2023!

Bezpieczna Rezerwacja i Zniżki we Wrześniu - zobacz najważniejsze informacje.