Wyjazdy narciarskie ze szkółkami na ferie mazowieckie 2021

To już ostatni gwizdek dla tych, którzy planują wyjazd na narty w okresie ferii zimowych – szczególnie tych najbardziej obleganych. Sprawdziliśmy gdzie jeszcze są wolne miejsca na wyjazdy narciarskie z dziećmi na ferie mazowieckie. Wybór jest już bardzo, ale to bardzo niewielki…

 

Wolne miejsca na wyjazdy narciarskie z dziećmi na ferie mazowieckie 2021

Wszystkie prezentowane poniżej wyjazdy narciarskie przeznaczone są szczególnie dla rodzin z dziećmi. W ich trakcie można skorzystać z oferty polskich szkółek narciarskich dla dzieci i opieki na stoku, a często również ze szkoleń dla dorosłych czy animacji. Dostępność sprawdzana byłą w momencie pisania tego tekstu, jednak stan miejsc zmieniał się dynamicznie, także niestety może się zdarzyć że i te miejsca zostaną szybko wyprzedane (w miarę możliwości będziemy się starali wówczas zaktualizować zestawienie).

Do dzieła zatem. Gdzie są jeszcze wolne miejsca na wyjazdy narciarskie z dziećmi na ferie mazowieckie?

Gdzie są miejsca na wyjazdy narciarskie z dziećmi na ferie mazowieckie?

 

Wczasy narciarskie w Polsce ze szkółkami dla dzieci

W terminie od 8.02 można jeszcze załapać się na ostatnie pokoje w pensjonatach Borowy Dwór i Toporów na Podhalu. Ten drugi będzie idealnym wyborem dla tych, którzy szukają wysokiego standardu. Obiekt ma świetne zaplecze rekreacyjne z między innymi sauną, strefą wellnes, basenem i SPA.

Obie propozycje wczasów narciarskich obejmują też szkółki narciarskie dla dzieci (bez dopłat) oraz bardzo rozbudowany pakiet zajęć po nartach z atrakcjami jak: warsztaty lawinowe, animacje, rodzinne wyjście na lodowisko czy kulig z ogniskiem – w przypadku Borowego Dworu.

W terminie od 15.02 ostatnie 2 pokoje dostępne są również w pensjonacie Skalnity. Ceny od 1590 zł za osobę dorosłą (w zależności od obiektu, dziecko od 190 zł.

  • tu znajdziecie szczegółowe programy wszystkich trzech propozycji, terminy i ceny – zobacz

 

Wyjazd narciarski z dziećmi na ferie mazowieckie

Kronplatz – prestiżowy region, świetny hotel

Absolutnie fenomenalny hotel i wyjątkowy region narciarski. Świetna infrastruktura dla dzieci zajmująca 2 piętra. Do tego ogromna strefa wellness o powierzchni przekraczającej 1500 m2 – w tym park wodny. Pełne szaleństwo i gwarancja, że dzieci nie będą chciały wracać do domu ;-)  Natomiast dla rodziców niewątpliwym atutem jest fakt, że mogą niemal na cały dzień oddać (bez dodatkowych kosztów) swoje pociechy w ręce polskich instruktorów. W ciągu dnia organizują oni bowiem szkółki narciarskie na stoku, po nartach dodatkowy blok zajęć dla maluchów.

  • W tej chwili wolne pokoje są jeszcze zarówno od 8.02 jak i od 15.02 – zobacz szczegóły
Hotel Falkensteiner we Włoszech – basen

 

Alpe di Siussi – rodzinny wyjazd narciarski do Włoch na ferie mazowieckie

Kameralny i bardzo lubiany region narciarski – szczególnie przez rodziny z dziećmi. Do tego przepiękny, luksusowy hotel położony zaledwie 3,5 km od stoków i oczywiście polskie szkółki narciarskie bez dopłat. Dzieci do 8 lat jadą w stałęj cenie – 1650 zł. Na ten moment pojedyncze pokoje można jeszcze znaleźć zarówno od 8.2 jak i od 15.02.

Znany i lubiany, luksusowy hotel Miramonti we Włoszech

 

Wyjazd na narty do Austrii na ferie mazowieckie

Podczas gdy na wczasy narciarskie w Polsce czy wyjazdy do Włoch zawierające szkółki narciarskie dla dzieci można w okresie ferii mazowieckich coś jeszcze znaleźć, tak w przypadku Austrii jest to już niemal niemożliwe.

  • Jedynym wyjazdem typowo rodzinnym – z polskimi instruktorami – na jaki znaleźliśmy jeszcze wolne miejsca jest wyjazd na Pitzal – szczegóły wyjazdu.
Słońce, śnieg i świetnie przygotowane trasy. Czego więcej potrzeba do fajnego wyjazdu na narty z dziećmi? Oczywiście polskich instruktorów ;-)

 

Folgaria – idealny wyjazd na narty z dziećmi do Włoch dla początkujących

Wolne miejsca na wyjazdy narciarskie z dziećmi na ferie mazowieckie znaleźliśmy też w 2 hotelach w Folgarii, przy czym w hotelu Club Alpino dostępny był już ostatni pokój rodzinny. Komu spodoba się w Folgarii? Na pewno rodzinom z małymi dziećmi. Hotele położone są bowiem blisko stoków ale też i w samym miasteczku, co daje możliwość wyjścia  na przykład na wieczorny spacer malowniczymi uliczkami. Stoki regionu są też idealne do nauki i jazdy rekreacyjnej, o stosunkowo niewielkim nachyleniu, z przewagą tras czerwonych i niebieskich. Natomiast osoby bardzo dobrze jeżdżące czy snowboardziści będą zdecydowanie bardziej zadowolone jeśli wybiorą  jedną z propozycji zamieszczonych wyżej…

  • oferta wyjazdów narciarskich do Folgarii – terminy na ferie mazowieckie – zobacz
Trasy narciarskie w Folgari

 

Życzymy umiarkowanego mrozu, dużo śniegu i jeszcze więcej słońca.

I do zobaczenia  gdzieś na stoku ;-)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!