Rodzinne Narty w Austrii ze szkółkami, Hochzillertal – hotel Kohlerhof 4*

 • Opis wyjazdu
 • Termin i ceny
 • Zakwaterowanie
 • Region narciarski

Narty w Austrii – hotel Kohlerhof 4*

Znaleźliśmy kolejny fenomenalny hotel na narty w Austrii z polskimi szkółkami. Zapierające dech w piersiach widoki i świetna lokalizacja – tuż przy wyciągach. I oczywiście niezmiennie najlepszy program narciarski dla rodzin z dziećmi ze szkółkami i przedszkolami narciarskimi – dla naszych Klientów bez dopłat.

 

Hotel Kohlerhof

Hotel znajduje się w jednym z najpiękniejszych miejsc doliny Zillertal, w miejscowości Fugen, zaledwie 50 m od stacji narciarskiej Spieljochbahn. Prowadzony przez Rodzinę Heim, która od pokoleń zajmuje się hotelarstwem, stanowi wymarzone miejsce do rodzinnego, aktywnego wypoczynku.

Hotel Kohlerhof to nie tylko bowiem komfortowe warunki, fantastyczna, ogromna, o powierzchni 3000m strefa wellness z basenem, znana w całej okolicy wyborna kuchnia, ale przede wszystkim głęboko zakorzeniona tradycja, którą możemy tu obserwować na każdym kroku. Charakterystyczne dla Tyrolu, regionalne stroje, w których codziennie wita nas hotelowa obsługa, niesamowita drewniana architektura oraz klimatyczna tawerną odbywają się tradycyjne wieczory przy muzyce na żywo, sprawiają iż każdy gość poczuje się tutaj jak w bajce.

Bajkowa sceneria hotelu Kohlerhof

Dużą atrakcją dla gości jest z pewnością również, przynależny do hotelu, słynny bar Apres Ski, w którym codziennie po nartach można skosztować lokalnych schnapsów oraz pobawić się przy starannie wyselekcjonowanych przez Dj-ów muzyce. Dla najmłodszych gości natomiast, przygotowano tutaj kilka sal zabaw, wydzieloną strefę basenową, oraz tuż przed hotelem, ogrodzony teren do nauki pierwszych kroków na nartach.

W hotelu

 • Basen, centrum odnowy biologicznej
 • Od centrum 300 m
 • Wyciągi 50 m od hotelu
 • Udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi, dzieci do 6 lat stałą cena: 1700 zł
 • Największy kompleks narciarski w Austrii – dolina Zillertal (ponad 500 km tras)

W programie

 • przedszkole narciarskie i szkółki narciarskie dla dzieci  w cenie wyjazdu (6 dni x 6 h)
 • szkolenia narciarskie dla dorosłych w cenie wyjazdu (6 dni x 2 h)
 • animacje wieczorne dla dzieci
 • animacje Apress Ski dla dorosłych w hotelu
 • szkolenia snowboardowe za dopłatą 500 zł

 

Przedszkole narciarskie i szkółki dla dzieci

N arciarskie przedszkole przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Jest to propozycja dla tych wszystkich rodziców, którzy marzą o białym szaleństwie, ale nie chcą rozstawać się ze swoimi maluchami. Pragną dzielić z nimi pasję narciarską i pokazać jak można aktywnie spędzać czas zimą, jednocześnie wygospodarowując czas dla siebie na stoku, podczas gdy ich pociechy będą szkolić swoje umiejętności pod czujnym okiem instruktorów.

Zajęcia na stoku realizowane są w grupach ok 6 dzieci i  trwają ok 6 godzin, z czego ok. 3 godzin to zajęcia narciarskie z instruktorem i nauka jazdy na nartach, a przez kolejne kolejne 3 godziny dzieci znajdują się pod opieką naszej NIANI na stoku, która w zależności od potrzeb organizuje zabawy lub jazdę rekreacyjną na nartach na jednym ze stoków. W przerwie pomiędzy blokami zajęć przewidziana jest krótka przerwa na lunch z rodzicami – dodatkowo płatny.

Szkółka narciarska  przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Program codziennych szkoleń narciarskich dostosowany jest do umiejętności każdego dziecka. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10 rano na stoku i prowadzone są w grupach nie przekraczających 9 uczestników.  O godzinie 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku (dodatkowo płatny). Po przerwie dzieci kontynuują jazdę z instruktorami. Nie jest to już jednak stricte nauka, a bardziej jazda dowolna pod opieką instruktorów, w związku z czym grupki mogą mieć wtedy nieco bardziej liczne. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.

  Dla wszystkich Klientów przebywających w naszych hotelach klubowych, w tym w hotelu Kohlerhof 4* w Austrii, zarówno przedszkola narciarskie jak i szkółki narciarskie dla dzieci realizowane są bez dodatkowych opłat !

Dokładne informacje na temat programu przedszkola narciarskiego i szkółek narciarskich dla dzieci, realizowanych podczas wyjazdu na narty w Austrii oraz zdjęcia z przedszkoli narciarskich organizowanych w ubiegłych sezonach  znajdziecie po kliknięciu w poniższy link

Więcej o przedszkolach

 

Szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych

Jadąc z nami na narty w Austrii (do hoteli klubowych, do których należy Kohlerhof 4*) możesz korzystać z programu szkoleń bez dodatkowych opłat. Na miejscu organizujemy szkolenia narciarskie i snowboardowe – z polskimi instruktorami. Wszystkie zajęcia odbywają się na kilku poziomach zaawansowania i trwają ok 2 godzin dziennie.

W wybranych terminach organizowane są również szkolenia snowboardowe dla dzieci – dodatkowo płatne – wymagane jest zgłoszenie przy dokonywaniu rezerwacji.

Więcej o szkoleniach

 

Narty w Austrii – Animacje dla dzieci

W każdym z naszych Hoteli Klubowych po nartach, przez około 2 godziny dziennie organizowane są  animacje wieczorne. Dla naszych małych narciarzy przygotowaliśmy wesołe gry, konkursy, sportowe turnieje, jest wspólne oglądanie filmów, czytanie bajek i lepienie z plasteliny. To czas w którym rodzice mogą w spokoju skorzystać z hotelowych strefy wellness czy relaksować się przy lampce lokalnego wina.

 

Narty w Austrii – hotel  Kohlerhof 4* – transport:

Ze względu na niewielkie zainteresowanie transportem autokarowym w ubiegłych sezonach, w sezonie Zima 2020 nie będziemy organizowali transportu dedykowanego wyłącznie na wyjazd Narty w Austrii – hotel Kohlerhof 4*. Natomiast ci, którzy nie chcą do Austrii jechać własnym samochodem mogą skorzystać z transportu autokarowego realizowanego w ramach tzw. białej linii. Więcej o transporcie oraz ceny znajdziecie pod linkiem:

Transport – ważne informacje 

 

Ubezpieczenia

Wszyscy nasi klienci  wyjeżdżający na narty w Austrii do hotelu Bon Alpina w cenie wyjazdu zawarte mają podstawowy pakiet ubezpieczeniowy Signal Iduna. Istnieje również możliwość rozszerzenia kwot ubezpieczeniowych bądź dokupienia dodatkowych świadczeń takich jak SKI OC (odpowiedzialności cywilnej na stoku) i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.

Ważne informacje

 

Narty w Austrii – świetny hotel Kohlerhof

 

 

Narty w Austrii  – Hochzillertal – hotel Kohlerhof 4* – ceny i terminy 2020:

TerminyCena za osobę dorosłąMiejscaUwagi
18.01-25.01.20204250 złbrak miejsc
01.02-08.02.20204250 złbrak miejsc
08.02-15.02.20204950 złpokoje max.4 os.

Zniżki dla 3 i 4 osoby w pokoju:

 • dzieci do 2,99 – opłata stała – 600 zł,
 • dzieci w wieku 3-5,99 – opłata stała – 1700 zł,
 • dzieci w wieku 6-11,99 – zniżka 1500 zł,
 • dzieci w wieku do 15,99 – zniżka 900 zł
 • dzieci powyżej 16 roku życia i dorośli – zniżka 300 zł.

Jak Rezerwować   |

Warunki Uczestnictwa   |

Warunki Ubezpieczenia |

Ważne Informacje o Programach |

Promocja!!! hotel objęty jest wrześniową promocją za wczesną rezerwację – 100 zł/os zniżki (nie dotyczy dzieci w stałej cenie)

 

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie 7 noclegów,
 • wyżywienie HB+,
 • szkolenie narciarskie i snowboardowe dla dorosłych (2h x 6 dni),
 • przedszkole i szkółka narciarska dla dzieci oraz młodzieży (6h x 6 dni),
 • animacje wieczorne dla dzieci,
 • atrakcje wieczorne Apres Ski dla dorosłych,
 • ubezpieczenie, opiekę rezydenta.

 

Cena nie zawiera

 • karnetu narciarskiego,
 • transport autokarem,
 • opłata klimatyczna dla osób powyżej 15 roku życia – 1,5 EUR/dzień, (obligatoryjna, płatna na miejscu),
 • dopłata do szkolenia snowboardowego dla dzieci i młodzieży – 500 zł,
 • dopłata do dwupokojowego apartamentu Kohlerhof – 1650 zł.

 

Zakwaterowanie – Hochzillertal – hotel Kohlerhof 4*

Narty w Austrii – hotel Kohlerhof

 

Do dyspozycji gości:

 • hol z recepcją, restauracja, bar apres ski, winda, pokój zabaw, , centrum wellness&spa,basen zewnętrzy oraz wewnętrzny, sauna, łaźnia parowa i turecka, jacuzzi, pokój relaksacyjny, gabinety masażu, zabiegi kosmetyczne oraz solarium za dodatkową opłata, parking, biblioteka, tenis stołowy, wypożyczalnia sprzętu, narciarnia, wi-fi.

 

Pokoje:

 • Hotel oferuje swoim gościom 150 przestrzennych i komfortowych pokojów i apartamentów dwóch kategoriach: pokoje standard z przeznaczeniem od 2 do 4 osób oraz dwupokojowe apartamenty Kohlerhof z przeznaczeniem nawet dla rodzin 5 osobowych. Wszystkie wyposażone są w łazienki z wanną lub prysznicem, TV SAT, radio, telefon, sejf, suszarkę do włosów, szlafroki i kapcie oraz darmowe wi-fi. W każdym pokoju znajduje się balkon.

 

Wyżywienie:

 • hotelowa serwuje 2 posiłki dziennie: śniadania w formie bogatego bufetu oraz 4-daniową obiadokolację do wyboru z karty menu. Dodatkowo po nartach na gości czekać będzie bufet z ciastami oraz ciepłymi i zimnymi przekąskami Napoje do obiadokolacji są płatne dodatkowo.

 

Narty w Austrii – Ośrodek Hochzillertal

Region narciarski Hochzillertal położony jest na początku „najbardziej aktywnej doliny w Alpach”.To co wyróżnia go spośród innych ośrodków to na pewno niepowtarzalne alpejskie widoki, różnorodne i mało zatłoczone trasy oraz przyjazne warunki do wypoczynku dla całych rodzin.

Położenie naszych hoteli klubowych, informacje o wyciągach i ceny karnetów na Zima 2020

 

Ze względu na dogodne położenie Hochzillertal słynie też z doskonałych warunków śniegowych. Sam ośrodek oddaje do użytku swoim narciarskim gościom ponad 90 km nartostrad, a w opcji wykupionego skipssu Zillertaler Superskipass mamy do dyspozycji wszystkie wyciągi obszaru Zillertal Arena czyli kolejne 150 km tras. Nie lada gratką, jest bliskość całorocznego ośrodka Hintertux, gdzie przez 365 dni w roku można cieszyć się jazdą na nartach czy snowboardzie. Sam obszar lodowca to około 60 km idealnie przygotowanych tras z przepięknymi widokami na tyrolskie szczyty i platformą widokową na ponad 3200 m.n.p.m.

Hochzillertal

 

Informacje o regionie

Centralnym miasteczkiem doliny Zillertal jest znane i lubiane Mayrhofen, gdzie nie brakuje sklepów, restauracji i licznych atrakcji nie tylko narciarskich. Słynie jednocześnie z najbardziej stromej w austriackich Alpach trasy zjazdowej Harakiri, gdzie nachylenie sięga 78%.

Najbardziej przyjazną rodzinom częścią doliny Zilleertal jest Hochzillertal z parkiem dla dzieci oraz sporą ilością niebieskich i czerwonych tras, dlatego też tu będziemy organizować nasze szkolenia. Stoki narciarskie uderzają tu szerokością a ich nachylenie jest idealne dla amatorów – są więc bezpieczne dla początkujących czy rodzin. Zaawansowani narciarze nie będą się też tutaj nudzić, zwłaszcza, że można spróbować swoich sił w narciarstwie off-piste na specjalnie zagospodarowanych trasach.

Nasze Hotele Klubowe położone są w urokliwej tyrolskiej miejscowości Fügen gdzie koniecznie trzeba odwiedzić Erlebnistherme Zillertal, czyli kompleks basenów termalnych z obszarem Wellness i najdłuższą zjeżdżalnią Zachodniej Austrii.

Narty w Austrii – Fugen

 

 • Moim zdaniem jest to idealne miejsce na pierwszy rodzinny wyjazd za granicę, polecałabym go szczególnie rodzicom małych dzieci (4-6lat).Hotel Bon Alpina mógłby być nieco lepiej sprzątany, bo rano pod nakrytym do śniadania stołem można znaleźć wszystko, co spadło wieczorem na kolacji pod stół:) Poza tym wykładziny i dywany w hotelu wymagają gruntownego wyczyszczenia. Widać potrzeby remontowe hotelu, na przykład sufit w sali z bilardem wygląda jakby miał się zawalić (popękana płyta).

  Jedzenie smaczne, duży wybór. Ceny alkoholi w hotelu (piliśmy wino) wyższe, niż we Włoszech. Obsługa bardzo miła i pomocna. Duża narciarnia. Fajny basenik, świetne rozwiązanie po nartach. Przedszkole narciarskie bardzo fajne. Lunch na stoku to raczej fast food, ale nie ma wyboru. Dla dzieci na stoku 1 taśma, 2 orczyki. Dla dorosłych dodatkowo 2 kanapy. Trasy fajne, niebiesko-czerwone. A dla ambitnych można jechać na Stubai. Nam wystarczyła Olympia.

  Kadra szkoleniowa dla dorosłych i dzieci bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i pomocna. To największy atut tego wyjazdu. W hotelu 2 wieczory muzyczne, a instruktorzy zorganizowali raz również grilla z muzyką jako Apres Ski. Codzienne, wieczorne animacje dla dzieci to chwila wytchnienia dla rodziców. Na stoku jest wypożyczalnia sprzętu Inter Sportu, również sklep Inter Sport. Blisko do Insbrucka. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!