Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii – Hotele Klubowe Zima 2021- ważne informacje

Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii – hotele klubowe Yeti Family Ski Club – dodatkowe informacje.  Co to są hotele klubowe, jak wygląda program animacji wieczornych i transport na naszych wyjazdach narciarskich oraz informacje o ubezpieczeniu. Przeczytaj koniecznie !

 

Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii – hotele klubowe 2021

H otele Klubowe Family Ski Club to starannie wyselekcjonowane przez Nas obiekty, które wybraliśmy dla Państwa z myślą o idealnym rodzinnym wypoczynku. Są to hotele które posiadają wiele udogodnień dla dzieci takich jak: sale zabaw, pokoje gier, niezbędne akcesoria (foteliki, łóżeczka dla dzieci czy przewijaki) oraz miejsce relaksu dla dorosłych (basen, strefa wellness). Każdy z tych Hoteli posiada również salę w której każdego dnia Nasi animatorzy organizują wieczory pełne atrakcji . Staraliśmy się dobrać obiekty, które w danym regionie leżą możliwie najbliżej stoków tak aby zbędnym było dojeżdżanie skibussem lub samochodem. Hotele Klubowe to także bardzo korzystne ceny: najlepszy stosunek ceny do komfortu zakwaterowania oraz wysokie zniżki dla dzieci.

Tylko w tych obiektach realizowane są programy animacji dla dzieci i dorosłych, a szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych , PRZEDSZKOLA NARCIARSKIE z pakietem Niani, oraz SZKÓŁKI NARCIARSKIE  są wliczone w cenę!

 

Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii – dlaczego najlepsze ?

 

Dla dzieci

 • – całodniowe przedszkole narciarskie dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat,  a w rejonie Folgaria i Val di Fassa już dla dzieci od 3 lat
 • – całodniowa szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 roku życia,
 • – bogaty program animacyjny realizowany wieczorem w hotelu,

 

Dla dorosłych

 • – codzienne szkolenia narciarskie i snowboardowe,
 • – tygodniowy program atrakcji Apres Ski,

 

Dla wszystkich:

 • – opieka rezydenta oraz kadry instruktorskiej, która zakwaterowana jest zazwyczaj z Państwem w hotelu (lub w hotelu sąsiednim w przypadku kilku hoteli położonych obok siebie).
 • – starannie wyselekcjonowane hotele z wieloma udogodnieniami dla najmłodszych i tych nieco starszych gości,
 • – gwarancja dobrej zabawy

 

Zobacz hotele klubowe 

 

Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii – ATRAKCJE WIECZORNE

Nasze wyjazdy narciarskie to nie tylko starannie wyselekcjonowane hotele, profesjonalne szkolenia na stoku i najlepsze alpejskie regiony , ale także moc pozytywnych wrażeń przy wspólnej zabawie, czasem nawet do białego rana.

ATRAKCJE APRES SKI

 • – w mroźne wieczory rozgrzejemy Państwa gorącą atmosferą na Ice Party, śpiewami na karaoke, zabawą w kalambury, tańcami w butach narciarskich w zaprzyjaźnionych Disco-Barach, czy wspólnymi wyjściami na dyskoteki

 

 • – dla wszystkich chłonnych wiedzy narciarzy i snowboardzistów będą wieczory ze szkoleniem z serwisu i konserwacji sprzętu narciarsko-snowboardowego, filmami extreme oraz nowinkami sprzętowo-odzieżowymi.

 

 • – tygodniowy plan wieczornych szaleństw uzupełnimy o najlepsze atrakcje APRES SKI, które proponuje nam każdy region narciarski. Będą więc wyjścia na lodowisko, thermy, nocne zjazdy z pochodniami oraz degustacje lokalnych przysmaków (bilety wstępów są dodatkowo płatne).

 

 

 

Dojazd na wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii 2021

Ceny wyjazdów narciarskich do Włoch i Austrii do hoteli klubowych Yeti Club  są skalkulowane z dojazdem własnym. We własnym zakresie można dokupić dojazd autokarem rejsowym lub przelot samolotem – nie pośredniczymy w kupowaniu biletów!

 

a. dojazd własny

Pobyty w Hotelach Klubowych z dojazdem własnym rozpoczynają i kończą się w soboty. Na 2-5 dni przed wyjazdem, droga mailową, wysyłamy komunikaty wyjazdowe wraz z voucherami, w których odnajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące pobytu. Kwaterowanie w hotelach odbywa się na podstawie list dostarczonych przez Organizatora, zaś dokumentem niezbędnym do okazania jest dokument tożsamości oraz otrzymany voucher.

 

b. vouchery

Wszelkie informacje dotyczące wyjazdu, telefon do rezydenta, dokładny adres hotelu itp wysyłane będą do Państwa drogą mailową w formie komunikatu transportowego na 3-5  dni przed rozpoczęciem imprezy. Z tego też względu prosimy o podawanie przy rezerwacji aktualnych adresów e-mailowych.

 

Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii – UBEZPIECZENIA

Wszyscy nasi klienci w cenie wyjazdu zawarte mają podstawowy pakiet ubezpieczeniowy Signal Iduna. Istnieje również możliwość rozszerzenia kwot ubezpieczeniowych bądź dokupienia dodatkowych świadczeń takich jak SKI OC (odpowiedzialności cywilnej na stoku).

WAŻNA INFORMACJA! W sezonie 2021 wszystkie pakiety ubezpieczeń rozszerzone są o leczenie chorób spowodowanych przez Sars-Cov1, Sars-Cov2 i ich mutacje!!!

 

Zakres poszczególnych pakietów ubezpieczeniowych na wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii na sezon Zima 2021 oraz ewentualne dopłaty przedstawia poniższa tabela.

WariantKoszty leczenia KLKoszty ratownictwaNNW następstwa wypadkówOC odpowiedzialność cywilnaSprzętBagażDopłata
podstawowy40 000 euro 6 000 euro15 000 PLN---w cenie
Super SKI + OC100 000 euro6 000 euro30 000 PLN60 000 euro3000 euro1600 euro150 PLN

Uwaga: koszty ratownictwa liczone są jako podsuma ubezpieczenia KL

Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami ubezpieczeń  dotyczących wyjazdów do hoteli klubowych – szczególnie w zakresie wyłączeń.

 

Zalecamy również wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu z przyczyn medycznych.  Koszt takiego ubezpieczenia to około 3 % wartości rezerwacji, a ubezpieczenie można nabyć w naszym biurze w ciągu maksymalnie 3 dni od dokonania rezerwacji.

 
 


 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Już 1.09.2021 startujemy ze sprzedażą Wyjazdów Narciarskich na sezon Zima 2022!

Super programy + bezpieczna rezerwacja --> możliwość bezkosztowej  rezygnacji do 14 dni przed wyjazdem bez podawania powodu + szybki zwrot środków przelewem.