Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii – Hotele Klubowe Zima 2024- ważne informacje

Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii – hotele klubowe Yeti Family Ski Club – dodatkowe informacje.  Co to są hotele klubowe, jak wygląda program animacji wieczornych i transport na naszych wyjazdach narciarskich oraz informacje o ubezpieczeniu. Przeczytaj koniecznie !

 

Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii – hotele klubowe 2024

H otele Klubowe Family Ski Club to starannie wyselekcjonowane przez Nas obiekty, które wybraliśmy dla Państwa z myślą o idealnym rodzinnym wypoczynku. Są to hotele które posiadają wiele udogodnień dla dzieci takich jak: sale zabaw, pokoje gier, niezbędne akcesoria (foteliki, łóżeczka dla dzieci czy przewijaki) oraz miejsce relaksu dla dorosłych (basen, strefa wellness). Każdy z tych Hoteli posiada również salę w której każdego dnia Nasi animatorzy organizują wieczory pełne atrakcji . Staraliśmy się dobrać obiekty, które w danym regionie leżą możliwie najbliżej stoków tak aby zbędnym było dojeżdżanie ski bussem lub samochodem. Hotele Klubowe to także bardzo korzystne ceny: najlepszy stosunek ceny do komfortu zakwaterowania oraz wysokie zniżki dla dzieci.

Tylko w tych obiektach realizowane są programy animacji dla dzieci i dorosłych, a szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych , PRZEDSZKOLA NARCIARSKIE z pakietem Niani, oraz SZKÓŁKI NARCIARSKIE  są wliczone w cenę!

 

Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii – dlaczego najlepsze ?

 

Dla dzieci

 • – przedszkole narciarskie dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat,  a w rejonie Folgaria, Val di Sole, Pejo i Val di Fassa już dla dzieci od 3 lat
 • – szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 roku życia,
 • – bogaty program animacyjny realizowany wieczorem w hotelu,

 

Dla dorosłych

 • – codzienne szkolenia narciarskie i snowboardowe,
 • – tygodniowy program atrakcji Apres Ski,

 

Dla wszystkich:

 • – opieka rezydenta oraz kadry instruktorskiej, która zakwaterowana jest zazwyczaj z Państwem w hotelu (lub w hotelu sąsiednim w przypadku kilku hoteli położonych obok siebie).
 • – starannie wyselekcjonowane hotele z wieloma udogodnieniami dla najmłodszych i tych nieco starszych gości,
 • – gwarancja dobrej zabawy

 

Zobacz hotele klubowe 

 

 

ATRAKCJE WIECZORNE na naszych Wyjazdach Narciarskich do Włoch, Austrii i Szwajcarii…

Nasze wyjazdy narciarskie to nie tylko starannie wyselekcjonowane hotele, profesjonalne szkolenia na stoku i najlepsze alpejskie regiony , ale także moc pozytywnych wrażeń przy wspólnej zabawie, czasem nawet do białego rana.

ATRAKCJE APRES SKI

 • – w mroźne wieczory rozgrzejemy Państwa gorącą atmosferą na Ice Party, śpiewami na karaoke, zabawą w kalambury, tańcami w butach narciarskich w zaprzyjaźnionych Disco-Barach, czy wspólnymi wyjściami na dyskoteki

 

 • – dla wszystkich chłonnych wiedzy narciarzy i snowboardzistów będą wieczory ze szkoleniem z serwisu i konserwacji sprzętu narciarsko-snowboardowego, filmami extreme oraz nowinkami sprzętowo-odzieżowymi.

 

 • – tygodniowy plan wieczornych szaleństw uzupełnimy o najlepsze atrakcje APRES SKI, które proponuje nam każdy region narciarski. Będą więc wyjścia na lodowisko, thermy, nocne zjazdy z pochodniami oraz degustacje lokalnych przysmaków (bilety wstępów są dodatkowo płatne).

 

 

 

Dojazd na wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii w sezonie Zima 2024

Ceny wyjazdów narciarskich do Włoch i Austrii do hoteli klubowych Yeti Club  są skalkulowane z dojazdem własnym. We własnym zakresie można dokupić dojazd autokarem rejsowym lub przelot samolotem – nie pośredniczymy w kupowaniu biletów!

 

a. dojazd własny

Pobyty w Hotelach Klubowych z dojazdem własnym rozpoczynają i kończą się w soboty. Na 2-5 dni przed wyjazdem, droga mailową, wysyłamy komunikaty wyjazdowe wraz z voucherami, w których odnajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące pobytu. Kwaterowanie w hotelach odbywa się na podstawie list dostarczonych przez Organizatora, zaś dokumentem niezbędnym do okazania jest dokument tożsamości oraz otrzymany voucher.

 

b. vouchery

Wszelkie informacje dotyczące wyjazdu, telefon do rezydenta, dokładny adres hotelu itp wysyłane będą do Państwa drogą mailową w formie komunikatu transportowego na 3-5  dni przed rozpoczęciem imprezy. Z tego też względu prosimy o podawanie przy rezerwacji aktualnych adresów e-mailowych.

 

Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii – UBEZPIECZENIA

Wszyscy nasi klienci w cenie wyjazdu zawarte mają podstawowy pakiet ubezpieczeniowy Signal Iduna. Istnieje również możliwość rozszerzenia kwot ubezpieczeniowych bądź dokupienia dodatkowych świadczeń takich jak SKI OC (odpowiedzialności cywilnej na stoku).

WAŻNA INFORMACJA! W sezonie 2024 wszystkie pakiety ubezpieczeń rozszerzone są o leczenie chorób spowodowanych przez Sars-Cov1, Sars-Cov2 i ich mutacje!!!

*Informujemy, iż od 1.01.2022 r. wprowadzono we Włoszech obowiązek posiadania przez każdego narciarza/snowboardzistę, polisy ubezpieczeniowej OC (bez określonej kwoty ubezpieczenia). Konieczność wykupienia polisy dotyczy zarówno osób dorosłych jak i dzieci, które będą jeździć na nartach.

 

Zakres poszczególnych pakietów ubezpieczeniowych na wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii na sezon Zima 2024 oraz ewentualne dopłaty przedstawia poniższa tabela.

WariantKoszty leczenia KLKoszty ratownictwaNNW następstwa wypadkówOC odpowiedzialność cywilnaSprzętBagażDopłata
podstawowy40 000 euro 6 000 euro15 000 PLN---w cenie
Super SKI OC + Kwarantanna150 000 euro6 000 euro30 000 PLN60 000 euro3000 euro3000 euro180 PLN

Uwaga: koszty ratownictwa liczone są jako podsuma ubezpieczenia KL

Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami ubezpieczeń  dotyczących wyjazdów do hoteli klubowych – szczególnie w zakresie wyłączeń.

 

Zalecamy również wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu z przyczyn medycznych.  Ubezpieczenie można wykupić samodzielnie, w dowolnej firmie ubezpieczeniowej lub za naszym pośrednictwem. Szczegóły: Ania@YetiClub.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!