Polskie Szkółki Narciarskie w Alpach dla wymagających – 3 hotele Premium

Polskie Szkółki Narciarskie w Alpach. Polecamy 3 niesamowite hotele klasy Premium przeznaczone dla najbardziej wymagających rodzin.  Przedszkola Narciarskie Yeti Club i szkolenia narciarskie prowadzone przez polskich instruktorów z Allegra Ski Team bez dopłat i najlepsze hotele we Włoszech i Austrii …

 

Polskie Szkółki Narciarskie – hotele klasy Premium na Zima 2023

Fenomenalny program zawierający Przedszkola Narciarskie i Polskie Szkółki Narciarskie dla dzieci oraz szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych bez dodatkowych dopłat i najbardziej prestiżowe hotele w Alpach. Idealne połączenie dla najbardziej wymagających. Wybraliśmy 3 najlepsze  naszym zdaniem hotele klasy Premium, w których w sezonie Zima 2023  odbywać się będą niezwykłe rodzinne wyjazdy narciarskie.

Polskie Szkółki Narciarskie w Alpach

 

Włochy – przedszkola narciarskie w hotelu Ravelli

To jeden z najlepszych hoteli w rejonie Val di Sole.  Prowadzony przez Alfredo Ravellego wraz z rodziną od wielu sezonów zachwyca ciepłym przyjęciem, rewelacyjnym standardem i doskonałą kuchnią. Do tego duża strefa wellness i rozbudowana infrastruktura sprawiają, że hotel Ravelli jest niezmiernie lubiany i wysoko oceniany przez rodziny z dziećmi. No i do świetnie przygotowanych stoków Marilevy, Folgaridy i Madonny di Campiglio jest stąd zaledwie 750 metrów, które można pokonać bezpłatnym skibusem, który odjeżdża wprost spod hotelu.

zobacz terminy i ceny wyjazdów narciarskich do hotelu Ravelli w sezonie 2023

 

 

Austria – rodzinny wyjazd narciarski – hotel Falkensteiner Funimation

To z kolei absolutnie najlepszy wybór dla rodzin, które chciałyby połączyć polskie szkółki narciarskie z pobytem w luksusowym hotelu w Austrii. Hotel Falkensteiner Funimation regularnie zdobywa wyróżnienia w plebiscytach na najlepszy, rodzinny hotel narciarski w Europie! Położony bezpośrednio przy trasach narciarskich oferuje wprost niewyobrażalną ilość atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Ogromny kompleks rozrywkowy dla maluchów, 3 piętrowa strefa zabaw dla nieco starszych dzieci czy park wodny z basenem, olbrzymią zjeżdżalnią i brodzikiem to tylko niewielki procent atrakcji czekających na hotelowych gości.  Ciężko będzie znaleźć lepszy hotel, oferujący tak doskonałe położenie, tak wysoki standard i taką ilość udogodnień dla dzieci i dorosłych jak Falkensteiner Funimation.

zobacz wszystkie terminy wyjazdów do hotelu Falkensteiner Funimation, w których bez dodatkowych dopłat realizowane będą polskie szkółki narciarskie dla dzieci i szkolenia narciarskie

Polskie szkółki narciarskie w Austrii

 

 

Włochy – hotel Falkensteiner Lido – wyjazd na narty z dziećmi na Kronplatz

Kolejny z Falkensteinerów, tym razem w rejonie Kronplatz, w którym odbywać się będą polskie szkółki narciarskie.  Luksusowe pokoje, świetna kuchnia i rewelacyjna strefa wellness.  Jeden z legendarnych hoteli dla miłośników hoteli Premium.

zobacz aktualne terminy wyjazdów

 

 

 

To naszym zdaniem najlepsze hotele dla wymagających, w których w sezonie Zima 2020 odbywać się będą polskie szkółki narciarskie. Ale są też inne, które wcale nie odstają dużo standardem i jakością oferowanych usług. Doskonałym hotelem jest Moerish w Austrii czy Miramonti w rejonie Val Gardena / Alpe di Siusi. Świetne oceny zbierają też Falkensteiner w Jochtal,  Scoiattolo w rejonie Val di Fiemme czy mający gwiazdkę mniej Eghel w Folgarii.  Pozostałe hotele ze szkółkami dla dzieci realizowanymi przez polskich instruktorów z Allegra Ski Team znajdziecie pod poniższym linkiem

hotele klubowe Yeti Club zawierające polskie szkółki narciarskie w Alpach bez dopłat

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!