3 sprawdzone hotele ekonomiczne we Włoszech ze szkółkami narciarskimi dla dzieci na sezon Zima 2024

Tanie wyjazdy narciarskie ze szkółkami dla dzieci wcale nie muszą być słabe. Przedstawiamy 3 sprawdzone hotele we Włoszech cieszące się doskonałymi opiniami klientów, w których bez dopłat  organizowane są polskie szkółki narciarskie dla dzieci i szkolenia narciarskie oraz  snowboardowe dla dorosłych.

 

Tanie wyjazdy narciarskie ze szkółkami dla dzieci

Powszechnie uważa się, że tanie wyjazdy narciarskie ze szkółkami dla dzieci muszą być oparte na słabych hotelach. I często tak bywa. Dlatego przygotowaliśmy 3 niedrogie i sprawdzone propozycje, które organizowane są w najlepszych w swojej klasie hotelach, wyjątkowo lubianych przez klientów.  W każdym z nich bez dodatkowych opłat realizowany jest autorski program narciarski zawierający polskie szkółki narciarskie dla dzieci, szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych oraz animacje i wieczorny blok zabaw dla dzieci z opieką polskich instruktorów.

 

Włochy – hotel Arcangelo – wyjazd narciarski z polskimi szkółkami do Val di Sole

Kameralny hotel w rejonie doliny Val di Sole, który od wielu lat jest zbiera doskonałe opinie. Takich ocen (4,5 na portalu Trip Advisor,  4,3 w Google, czy 9,1 – ZNAKOMITY w portalu booking.com) może pozazdrościć wiele hoteli z większą ilością gwiazdek.  Rodzinna atmosfera, doskonałe położenie, atrakcyjna cena i wysokie zniżki dla dzieci (dzieci do 5 lat płacą stałą cenę  – w cenie zawarte są polskie szkółki narciarskie) to główne powody tak wysokich ocen hotelu. No i jeszcze fakt, że jest to hotel klubowy Yeti Club, w którym przez 6 dni, 2 x po około 3 godziny organizowane są polskie szkółki narciarskie prowadzone przez doskonałych instruktorów z Allegra Ski Team. I nie tylko …

zobacz wyjazdy narciarskie do hotelu Arcangelo z polskimi instruktorami

tanie wyjazdy narciarskie ze szkoleniem

 

Włochy – hotel Belvedere – polskie szkółki narciarskie w Val di Fassa

Jeszcze lepsze opinie (wg. portalu booking.com 9,4 na 10 możliwych punktów) ma hotel Belvedere w rejonie Vigo di Fassa. Duże, odnowione pokoje,  bardzo dobre jedzenie i świetna lokalizacja – zaledwie ok. 500 metrów od wyciągów sprawiają, że w kategorii tanie wyjazdy narciarskie ze szkoleniem próżno szukać lepszego rozwiązania. W hotelu Belvedere – podobnie jak w Arcangelo – dzieci do 5 lat płacą stałą cenę (w sezonie Zima 2024 w wysokości zaledwie 1500 zł za tygodniowy pobyt z wyżywieniem, ubezpieczeniem i praktycznie całodniowym programem organizowanym przez polskich instruktorów z Allegra Ski Team).

terminy wyjazdów z polskimi szkółkami narciarskimi bez dopłat

 

 

Folgaria – hotel Club Alpino – tanie wyjazdy narciarskie ze szkółkami dla dzieci do Włoch

Hotel Club Alpino to świetny przykład jak zmienia się w Polsce rynek wyjazdów narciarskich ze szkółkami dla dzieci i szkoleniami narciarskimi. Jeszcze kilka lat temu hotel przez wiele biur traktowany był jak hotel Premium.  Bo posiadał basen ze strefą wellness, dobre jedzenie i niezły standard. Dziś coraz częściej wyjeżdżając na narty z dziećmi wybieramy hotele 4-gwiazdkowe, dlatego ten bardzo lubiany przez gości hotel w standardzie 3 * znajduje się w  naszym zestawieniu hoteli ekonomicznych – ze względu na jego niezwykle atrakcyjną w stosunku do jakości cenę. Mimo, że w ofercie wielu biur to wciąż produkt niemal ekskluzywny …  ;-)

tanie wyjazdy narciarskie ze szkółkami dla dzieci – zobacz aktualne terminy wyjazdów do hotelu Club Alpino

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!