Wyjazdy na narty z polskimi instruktorami – Włochy, Austria …

Niepowtarzalne wyjazdy na narty z polskimi instruktorami. Zapraszamy na wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii połączone ze szkółkami narciarskimi dla dzieci i dorosłych.

 

Wyjazdy na narty z polskimi instruktorami

O to by nasze wyjazdy na narty nie miały sobie równych dbają najlepsi polscy instruktorzy. Kilka lat temu zaryzykowaliśmy i postawiliśmy na współpracę z instruktorami z nowo powstałego biura Allegra. Decyzja okazała się być strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Pasja, młodość, umiejętności i wysoka ocena wystawiona przez naszych klientów spowodowała, że dziś ponad 80 % wyjazdów na Yeti Club wciąż obsługują licencjonowani instruktorzy z Allegra Ski Team.

wyjazdy na narty z polskimi instruktorami

 

 

 Szkolenia, szkółki narciarskie i animacje

Wyjazdy na narty z polskimi instruktorami realizowane w ramach Yeti Club-u to nie tylko szkolenia narciarskie i polskie szkółki narciarskie dla dzieci we Włoszech czy Austrii.  W przypadku wyjazdów do hoteli klubowych – zobacz hotele klubowe na sezon Zima 2019 – do całodniowego programu na stoku połączonego z opieką dla dzieci dochodzą również animacje i wieczorne zajęcia dla dzieci. Szczegółowe informacje na temat programów realizowanych w hotelach klubowych Yeti Club znajdziecie pod poniższymi linkami:

 

 

Polskie szkółki narciarskie w Alpach

 

 

 Wyjazdy na narty z polskimi instruktorami – opinie

Jak oceniają wyjazdy na narty z polskimi instruktorami klienci Yeti Club?

 

Hotel był faktycznie pierwsza klasa, ale ważniejsze było to co wyczyniane było na stoku … Świetna zabawa, doskonali instruktorzy. Dzieci nie chciały wyjeżdżać do domu. Jak do tej pory najlepszy wyjazd narciarski

 

Poziom narciarski i pedagogiczny kadry na bardzo wysokim poziomie. Córka w trakcie pobytu przeszła z jednej grupy od drugiej (wyższej) i w obu czuła się doskonale. Jej umiejętności narciarskie wzrosły nadspodziewanie szybko

 

Było świetnie Szczególne uznanie dla Mirona .Może pisze to jako snowboard ale  nie spotkałem od 10 lat w górach człowieka tak zaangażowanego .Hotel, obsługa jak i reszta ekipy mega

 

Wyjazdy na narty z polskimi instruktorami

 

 

Dlaczego warto wybrać wyjazdy z Yeti Club?

 • najlepsi, polscy instruktorzy
 • szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych (w hotelach klubowych bez dopłat)
 • polskie szkółki narciarskie we Włoszech i Austrii oraz przedszkola narciarskie dla najmłodszych (w hotelach klubowych bez dopłat)
 • opieka nad dziećmi na stoku, zajęcia po nartach, animacje i wieczorne zajęcia dla dzieci
 • wyselekcjonowane regiony narciarskie i sprawdzone osobiście hotele

 

 

 Wyjazdy na narty z polskimi instruktorami: Polska, Słowacja, Czechy

Wyjazdy na narty z polskimi instruktorami to nie tylko Włochy i Austria. W naszej ofercie znajdziecie również wyjazdy do Czech ze szkółkami narciarskimi, niezwykłe obozy narciarskie na Słowacji czy rodzinne wyjazdy połączone ze szkoleniami odbywające się w polskich górach.

Do zobaczenia na stoku!

Print Friendly, PDF & Email
 • Chciałbym się dowiedzieć natemat terminów wyjazdu i konkretnie do jakiego kraju.Kiedy jest najpóźniejszy w 2022 r termin wyjazdu.
  Pozdrawiam Bogdan

  1. Dzień Dobry,
   Wszystkie dostępne terminy znajdzie Pan zawsze w opisie poszczególnych wyjazdów. Wyjazdy narciarskie do Austrii z polskimi szkółkami narciarskimi realizowane są w okresie styczeń – marzec + wyjazdy sylwestrowe. Ostatni wyjazd na narty do Włoch z polskimi instruktorami planujemy na przełomie marca i kwietnia (rejony Val di Sole i Kronplatz).
   Pozdrawiamy – Yeti Club Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2023!

Bezpieczna Rezerwacja i Zniżki we Wrześniu - zobacz najważniejsze informacje.