Włochy – Sylwester na nartach 2023/2024 – Alpe di Siussi – szkolenia i przedszkola narciarskie

 • Opis wyjazdu
 • Termin i ceny
 • Zakwaterowanie
 • Region narciarski
sylwester na nartach

Sylwester na nartach we Włoszech – szkolenia i przedszkola w cenie

W odpowiedzi na Państwa zapytania w najbliższym sezonie polecamy nową imprezę: sylwester na nartach we Włoszech ze szkoleniami narciarskimi oraz szkółkami narciarskimi i przedszkolem dla dzieci. Podczas sylwestrowego wyjazdu narciarskiego zarówno Państwo jak i dzieci skorzystać będą mogli z naszych szkoleń narciarskich z polskimi instruktorami. Wieczorem, instruktorzy przemienią się w animatorów i zadbają, żeby podczas wyjazdu nie zabrakło również dobrej zabawy. W końcu jak sylwester to sylwester. Nawet jeśli to sylwester na nartach :)

W hotelu

 • Sprawdzony hotel w rejonie Alpe di Siussi
 • Ok 3,5 km od wyciągów, możliwość jazdy na słynnej Sella Rondzie
 • Dobre zaplecze wellness z basenem

W programie

 • przedszkole narciarskie i szkółki narciarskie dla dzieci  w cenie wyjazdu (6 dni x 6 h)
 • szkolenia narciarskie dla dorosłych w cenie wyjazdu (6 dni x 2 h)
 • animacje wieczorne dla dzieci i dorosłych
 • uroczysta kolacja i świetna zabawa w cenie

 

Przedszkola narciarskie, szkolenia i animacje w cenie:

NOWOŚĆ !!! W tym sezonie w hotelu Miramonti zbieramy grupę na szkółki narciarskie i przedszkola narciarskie dla dzieci również w okresie sylwestrowym. Sylwester na nartach ze szkoleniami narciarskimi i opieką dla dzieci organizowany będzie wyłącznie w tym hotelu i nie ma możliwości dokupienia samych szkoleń bez usługi zakwaterowania.  W cenie wyjazdu sylwestrowego ze szkoleniami narciarskimi i przedszkolem narciarskim jest też uroczysta kolacja sylwestrowa i zabawa.

  Szczegóły szkoleń i programów oraz zdjęcia z ubiegłych lat znajdziecie Państwo klikając na przyciski znajdujące się poniżej.

Więcej o przedszkolach   Więcej o szkoleniach Program po nartach

 

Sylwester na nartach: transport, ubezpieczenie i ważne informacje

Sylwester na nartach – dojazd własny

Oferta Sylwestrowa na wyjazd narciarski jest przeznaczona dla klientów z dojazdem własnym.

 

Ubezpieczenia

Wszyscy nasi klienci w cenie wyjazdu zawarte mają podstawowy pakiet ubezpieczeniowy Signal Iduna. Istnieje również możliwość rozszerzenia kwot ubezpieczeniowych bądź dokupienia dodatkowych świadczeń takich jak SKI OC (odpowiedzialności cywilnej na stoku) i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej. Więcej o kwotach ubezpieczeń pod poniższym linkiem

Ubezpieczenia 

Sylwester na nartach – terminy i ceny:

TerminCena
26.12.2023-02.01.20248350 zł - OK

zniżki dla 3 i 4 osoby w pokoju:

 • dzieci do 2,99 – opłata stała 1150 zł,
 • dzieci 3-5,99 – opłata stała 3150 zł,
 • dzieci w wieku 6-12,99 – zniżka 1800 zł,
 • dzieci w wieku 13 – 17,99 – zniżka 1050 zł,
 • dorośli i wszystkie osoby powyżej 18 roku życia – zniżka 350 zł.

 

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie 7 noclegów w pokojach De-Lux,
 • wyżywienie HB,
 • szkolenie narciarskie i snowboardowe dla dorosłych  (2h x 6 dni),
 • przedszkole i szkółka narciarska dla dzieci i młodzieży (6h x 6 dni),
 • animacje wieczorne dla dzieci,
 • atrakcje wieczorne apress-ski dla dorosłych,
 • ubezpieczenie,
 • opieka rezydenta.

 

Cena nie zawiera

 • karnetu narciarskiego,
 • transportu autokarem,
 • opłata klimatyczna dla osób powyżej 14 roku życia – 2,50 EUR/dzień (obligatoryjna, płatna na miejscu),
 • dopłata do pokoju jednoosobowego – na zapytanie

Sylwester na nartach czyli gdzie mieszkamy

Park Hotel Miramonti 4*

W tym roku zapraszamy Państwa na pełen atrakcji Sylwestrowy wyjazd narciarski do słynnej Val Gardeny. W programie: szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci i dorosłych, pełen pakiet animacji oraz szalona zabawa sylwestrowa do białego rana.

Park Hotel Miramonti 4* to przepiękny, luksusowy obiekt z niezwykłą atmosferą Południowego Tyrolu. Od słynnej stacji narciarskiej Alpe di Sussi dzieli go zaledwie 3,5 km, natomiast od przystanku darmowego skibusa 100m

Niewątpliwym atutem hotelu są nowe wnętrza gdzie tradycja miesza się z nowoczesnością i tworzy wymarzoną atmosferę do zimowego wypoczynku. Po szaleństwach na stoku do dyspozycji gości pozostaje nowoczesna strefa wellness&spa czyli 1000 m2 przeznaczonych do relaksu i regeneracji sił. Hotelowa restauracja słynie z wybornej kuchni. Serwowane są tam tradycyjne tyrolskie specjały, przygotowywane z naturalnych, regionalnych produktów

Zadbano tutaj również o najmłodszych gości, przygotowując specjalnie dla nich: kącik zabaw, menu dla dzieci oraz wiele udogodnień takich jak: krzesełka czy łóżeczka.

Park Hotel Miramonti to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek z dala od zgiełku miast w otoczeniu przepięknej tyrolskiej przyrody i bliskości doskonałych ośrodków narciarskich – Alpe di Sussi i Val Gardena.

 

Pokoje, wyżywienie i wyposażenie:

Do dyspozycji gości:

 • sala restauracyjna, hotelowe lobby z barem, salą kominkową i licznymi miejscami wypoczynkowi, panoramiczny taras, internet Wi-Fi, piwniczka z szeroki wyborem win, ogrzewana narciarnia oraz centrum wellness&spa (basen, sauna fińska, bio sauna, łaźnia turecka, wodospad lodowy, pokój relaksu z łóżkami wodnymi, grota solna oraz gabinety masażu i piękności), voucher o wartości 15 Euro na zabiegi kosmetyczne i masaże dla osób dorosłych, siłownia, parking, garaż (dodatkowo płatny), sala gier dla dzieci, bezpłatny skibuss.

 

Pokoje w hotelu Miramonti:

 • Hotel posiada 75 eleganckich pokoi (w tym większymi pokojami rodzinnymi). Każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem lub wanną oraz suszarką do włosów, garderobę, tv sat, sejf, telefon oraz mini bar. Niektóre pokoje posiadają balkon. Hotel posiada kilka rodzajów standardu pokoi. Wszyscy nasi goście będą zakwaterowani w pokojach najwyższej kategorii – de lux.

Wyżywienie:

 • Hotelowa restauracja serwuje swoim gościom 3 posiłki dziennie będące wyjątkowym, wykwintnym połączeniem kuchni tyrolskiej oraz europejskiej: śniadanie w formie bogatego bufetu z kącikiem bio, słodki poczęstunek po nartach oraz 3-daniową obiadokolację (do wyboru z karty menu). Raz w tygodniu uroczysta kolacja przy świecach z regionalnymi daniami.

 

Sylwester na nartach
Sylwester na nartach 2024 – Włochy

 

Region narciarski Alpe di Siussi/Val Gardena

Val Gardena/ Alpe di Siusi w połączeniu z Sella Rondą to prawdziwy narciarski raj, co potwierdza fakt, że od kilku lat króluje w niezależnych rankingach na najlepszy ośrodek narciarski w Europie. Alpe di Siusi wraz z Val Gardeną to niezaprzeczalnie propozycja regionu narciarskiego z najwyższej półki. Obydwa ośrodki, należące do obszaru narciarskiego DOLOMITTI SUPERSKI połączone są bezpośrednio z najsłynniejszą karuzelą narciarską w Alpach – Sella Rondą.

 

Samo Alpe di Siusi, posiadające ponad 60 kilometrów nartostrad. Jest to idealne miejsce do nauki narciarstwa oraz snowboardu, zarówno dla najmłodszych jak i dla ich rodziców. Tam też odbywać się będą nasze szkolenia w ramach Wyjazdów Klubowych. Duża ilość szerokich niebieskich oraz czerwonych tras położonych w zapierającej dech w piersiach scenerii szczytów: Sasso Lungo, Sasso Piato oraz Punta d’Oro to tylko niektóre z jej atutów. Dla zaawansowanych narciarzy Alpe di Siusi jest jedynie wstępem to jednego z najsłynniejszych pod względem tras narciarskich jak i widoków, ośrodka
Val Gardena. Obydwa ośrodki połączone są gondolą zjeżdżająca do miejscowości Ortisei, stanowiącej granicę pomiędzy tymi terenami narciarskimi.

Do dyspozycji narciarzy Val Gardena oddaje 115 kilometrów nartostrad, w większości czerwonych, choć można również poszusować na kilku doskonałych czarnych trasach. Docierając stokami narciarskimi oraz wyciągami do przełęczy Passo Sella rozpoczynamy swoją przygodę z Sella Rondą – 26 kilometrową, bogatą w niesamowite widoki karuzelą narciarską. Jedną z głównych miejscowości w całym regionie jest Vols am Schlern. To idylliczne wręcz miasteczko urzeka swoim niepowtarzalnym klimatem Południowego Tyrolu. Każdy wręcz szczegół jest tutaj idealnie dopracowany. W Vols am Schlern nie brakuje również licznych sklepów, barów i restauracji skupionych w okolicach głównego rynku.

Mapa regionu narciarskiego z cenami karnetów: Siussi_mapa_Miramonti – zobacz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!