Przedszkola narciarskie dla dzieci – nowy serwis poświęcony rodzinnym wyjazdom narciarskim

Przedszkola narciarskie dla dzieci. W sieci pojawił się nowy serwis poświęcony wyjazdom narciarskim z dziećmi i szkoleniami narciarskimi …

Przedszkola Narciarskie dla dzieci – nowy serwis dla narciarzy

Według założycieli ma to być kopalnia wiedzy dla tych, którzy szukają wyjazdów narciarskich ze szkoleniami i polskich szkółek narciarskich.

Przedszkola Narciarskie to nowy projekt w polskim internecie mający na celu popularyzację narciarstwa, ze szczególnym uwzględnieniem narciarstwa realizowanego przez całe rodziny. Chcemy pokazać, że małe dzieci wcale nie oznaczają końca zimowych wyjazdów na stok i wcale nie muszą ograniczać rodziców w realizowaniu ich zimowych pasji – piszą autorzy we wstępie

Dodają też, że już wkrótce na stronie pojawi się ogólnopolski katalog szkółek narciarskich, który pozwoli na łatwe odszukanie miejsc, w których można będzie skorzystać ze szkoleń narciarskich organizowanych przez polskich instruktorów. Katalog ma obejmować również szkółki narciarskie działające w Polsce, a dopisać do niego będą mogli się  również sami instruktorzy.

Kolejnym pomysłem jest stworzenie bazy regionów narciarskich przyjaznych rodzinom i uruchomienie kalendarza z ciekawymi imprezami dla narciarzy.

promocje na wyjazdy narciarskie

 

Gdzie na narty z dziećmi ?

W tej chwili w serwisie poczytać można o ciekawych ośrodkach we Włoszech, są również informacje o inicjatywach promowanych przez Yeti Club między innymi o polskich dniach w Folgarii, a w zestawieniu ciekawych wyjazdów na narty do Austrii ze szkoleniem znalazły się również wyjazdy narciarskie firmowane naszym logo.

Serwisowi życzymy powodzenia i liczymy na to, że będziemy często  gościli na jego łamach.

www.przedszkolanarciarskie.pl

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!