Co robi Yeti latem ?

Yeti Club zimą to przedszkola narciarskie i wyjazdy na narty ze szkoleniami, a co robi Yeti latem i dlaczego ci, którzy znają odpowiedź na to pytanie mogą oszczędzić ponad 300 zł ?

Yeti latem jedzie na kolonie letnie dla dzieci

Podczas gdy my czekamy z utęsknieniem na pierwszy śnieg, który w Austrii i we Włoszech już spadł – wiemy, bo nasi instruktorzy mają już pierwsze rozgrzewki za sobą,  to w naszym serwisie partnerskim szykują się już do lata. 6 grudnia oficjalnie wystartowała bowiem nowa oferta na kolonie letnie dla dzieci i obozy młodzieżowe na Lato 2016. Jeśli więc macie już zaplanowane wyjazdy narciarskie na ten rok to warto spojrzeć i zastanowić się nad tym gdzie wyekspediować swoje pociechy latem.

Czemu akurat w grudniu ? Bo ci najbardziej zapobiegliwi będą mogli oszczędzić nawet 300 zł za każde dziecko, a jeśli zarezerwują obozy dla rodzeństwa lub grupki przyjaciół to jeszcze więcej. Oszczędzić mogą też ci, którzy wybierają się z nami na narty. Jeśli znajdziecie jakiś ciekawy obóz lub kolonie u naszych letnich przyjaciół (na kolonieiobozy.net) to podczas rezerwacji nie zapomnijcie w uwagach wpisać hasła: YETI CLUB. Wówczas na pewno czekać będzie na Was już coś miłego – w zależności od zarezerwowanej oferty najczęściej już na odsyłanych dokumentach ;-)

kolonie letnie dla dzieciKolonie letnie dla dzieci w naszym partnerskim serwisie można w grudniu kupić nawet 300 zł taniej. Polecamy !

Yeti poleca na lato

A my już zajrzeliśmy na stronę z aktualnymi promocjami  i mamy już swoich faworytów.

Podoba nam się bogata oferta obozów na Mazurach, a w szczególności rejsy żeglarskie przez całe Mazury.  Yeti to Yeti i również latem lubi góry więc szybko zakochał się w obozach wędrownych i postanowił, że jak już skończy z nartami to wybierze się w Bieszczady. Nam do gustu przypadła także oferta objazdowych obozów młodzieżowych po Europie, a wiemy, że bardzo dużym zainteresowaniem Klientów cieszą się też kolonie letnie dla dzieci organizowane nad morzem.

A to tylko fragment z oferty, którą od ponad 5 już lat rekomendujemy naszym Klientom na letnie wakacje dla dzieci. Bo wiemy, że będzie dobrze i że w tej cenie nie znajdziecie lepszej oferty na kolonie letnie dla dzieci  i obozy dla młodzieży  ;-)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!