Promocja na Szkółki Narciarskie w Polsce – Bukowina

Mamy dla Was kolejną promocję i zniżki. Tym razem na szkółki narciarskie w Polsce w Bukowinie oraz na zimowiska ze szkoleniem narciarskim i snowboardowym …

Wyjazd na ferie w Polsce

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na to gdzie wyjechać na ferie zimowe to zapraszamy do Bukowiny, na najciekawszy wyjazd dla rodzin organizowany w Polsce. Możecie pojechać sami, z dziećmi, wysłać dzieci z babcią lub dziadkiem lub same dzieci. W Bukowinie dla nikogo nie zabraknie atrakcji. W zależności od wybranej opcji skorzystać można z całodziennych zajęć na stoku. Szkolenia narciarskie realizowane są przez najlepszych instruktorów i przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Dla tych, którzy nigdy nie stali na nartach, tych co próbują ale inaczej niż pługiem to im jeszcze nie wychodzi i tych co śmigają już bez problemu na krawędziach.

W Bukowinie mamy też szkolenia dla snowboardzistów. Tych niepełnoletnich i tych, którzy chcąc kupić w sklepiku alkohol już od dawna nie muszą pokazywać dowodu. Ale to nie wszystko. Nasi instruktorzy zadbają o to, żeby nikt, ani przez chwilę się nudził również po nartach. Ogniska z pieczeniem kiełbasek, wycieczki, wspólne biesiady to tylko część z niezwykle bogatego programu.

szkółki narciarskie w Polsce
Najlepsze szkółki narciarskie w Polsce – dla dzieci i dorosłych. Bukowina

 

Promocja na szkółki narciarskie w Polsce

Brzmi interesująco ? To nie zastanawiaj się dłużej, bo rezerwując wyjazd do Bukowiny na ferie zimowe w okresie pomiędzy trzecim, a ósmym grudnia zyskasz podwójnie. Oprócz najlepszego programu dostaniesz jeszcze specjalną zniżkę w wysokości 100 zł od każdej zapisanej osoby. Czyli jadąc w cztery osoby oszczędzicie cztery stówki na własne wydatki.

Pamiętaj jednak, że na ferie zimowe dysponujemy już ostatnimi wolnymi pokojami więc kto pierwszy ten lepszy. Na chwilę obecną wolne miejsca w promocji mamy jeszcze w terminach od 17 i 23.01 oraz od 13 i 20.02.2016. Przed dokonaniem rezerwacji upewnij się, że mamy jeszcze wolny pokój dla Twojej rodziny lub miejsce na obozie.

Wyjazd narciarski na ferie Bukowina
Szkółki narciarskie w Polsce – najlepszy wyjazd na ferie dla rodzin

 

Dokładne informacje o programie, zdjęcia i ceny znajdziecie na naszej stronie pod linkiem: ferie w Bukowinie 2016. Lepszego programu w Polsce nie znajdziesz nigdzie. Gwarantujemy ;-)

 

I garść ważnych informacji:

Warunkiem skorzystania z rabatu są:

  • 1. Rezerwacja miejsca w dniach 02-08.12.2015.
  • 2. Wpłata wszystkich należności w wyznaczonych umową terminach. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie skutkuje anulacją rabatu.
  • 3. Promocja nie dotyczy pokoi 2 i 3 os. oraz pokoi w nowym budynku ośrodka.
  • 4. Rabaty nie sumują się.
  • 5. Liczba miejsc promocyjnych jest ograniczona. Może zdarzyć się tak, że skończą się one zanim upłynie termin promocji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2023!

Bezpieczna Rezerwacja i Zniżki we Wrześniu - zobacz najważniejsze informacje.