Reklama w internecie – współpraca z Yeti Club – przedszkola narciarskie

Jeśli dysponujesz ofertą skierowaną dla osób aktywnych, prowadzisz fajny pensjonat, zajmujesz się produkcją lub sprzedażą produktów, które mogłyby zainteresować narciarzy i ich rodziny, reprezentujesz ośrodek narciarski lub z innego powodu chciałbyś dotrzeć do naszych Klientów to zapraszamy do współpracy.  Skuteczna reklama w internecie i współpraca z naszymi serwisami …

Yeti Club przedszkola narciarskie – kim jesteśmy ?

Yeti Club to serwis z ofertą skierowaną dla narciarzy, a w szczególności do narciarskich rodzin. Oferujemy unikatową na polskim rynku usługę wyjazdów połączonych ze szkoleniami narciarskimi dla dzieci i dorosłych, animacjami oraz przedszkolami narciarskimi z opieką dla dzieci. Przez ponad 5 lat działalności dorobiliśmy się grona Stałych Klientów, którzy wracają do nas co sezon i polecają nasze usługi swoim znajomym.

 

Współpraca z Yeti Club

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Możemy zamieścić w naszych serwisach bannery   reklamujące  markę i wybrane usługi, wpisy sponsorowane lub logo partnera na pierwszej stronie serwisu. Istnieje  możliwość rozliczenia usług w barterze. Jeśli zastanawiasz się czy reklama w internecie i współpraca z Yeti Club przyniesie Ci korzyści, chciałbyś dotrzeć do około 10 000 nowych Klientów ale nie masz pomysłu jak,  skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, pomożemy i podpowiemy możliwe rozwiązania.

 

Dlaczego warto i ile to kosztuje ?

Ceny zależą od rodzaju długości trwania współpracy, jej rodzaju i reklamowanego produktu. Zadzwoń lub napisz, a prześlemy cennik standardowych form promocji  i zaproponujemy możliwe rozwiązania. Specjalne propozycje mamy na przykład dla regionów narciarskich.

W przeciwieństwie do tradycyjnej reklamy, reklama w internecie żyje zdecydowanie dłużej i dociera do Twoich klientów nawet wówczas, gdy zapomniałeś już, że w nią zainwestowałeś ;-)  Szczególnie gdy znajduje się w wartościowym miejscu, jest precyzyjnie zaadresowana i nie ginie w tłumie migających, wyskakujących znienacka obrazków …

 

Kontakt:

W sprawie współpracy z serwisem Yeti Club – przedszkola narciarskie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 60-85-84-311 – Krzysztof Tuz lub mailowy: krzysiek@yeticlub.pl

 

Reklama w Internecie:

A jeśli Twój produkt lub usługa są wyjątkowe i mogą zainteresować nie tylko narciarzy to możemy zaproponować ich promocję również w innych, popularnych serwisach:

  • www.wakacjeipodroze.com – blog poświęcony podróżom, który w sezonie wakacyjnym odwiedza ponad 25 000 unikatowych użytkowników miesięcznie
  • www.kolonieiobozy.net – jeden z największych serwisów w Polsce poświęconych aktywnym formom wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W ubiegłym sezonie serwis odnotował ponad 670 000 odsłon.
  • www.przedszkolanarciarskie.pl – to nowy projekt w polskim internecie mający na celu popularyzację rodzinnych wyjazdów narciarskich. Będziemy pokazywali najciekawsze przedszkola narciarskie i regiony oraz informowali o ciekawostkach, sprzęcie i usługach przydatnych narciarzom.

 

To ponad milion odsłon rocznie i ponad milion szans na nowych Klientów, w wartościowych miejscach, w których Twoja oferta nie zginie w natłoku reklam. … !!!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!