Wyjazdy Narciarskie 2022 z Polskimi Szkółkami. We wrześniu do 400 zł zniżki + pakiet “Bezpieczna Rezerwacja” gratis – sprawdź szczegóły

 

Nasze wyjazdy narciarskie 2022 to nie tylko polskie szkółki i przedszkola narciarskie. To też najlepszy program w Polsce gwarantujący bezpieczną rezerwację:

 

 • zaliczka tylko 10 %
 • + możliwość bezkosztowej anulacji aż do 14 dni przed wyjazdem – bez konieczności podawania powodu
 • + szybki zwrot środków przelewem, a nie w formie vouchera.

 

Bezpieczna Rezerwacja dotyczy wyjazdów narciarskich do Włoch, Austrii i Szwajcarii – do oznaczonych hoteli klubowych Yeti Club – zarezerwowanych do końca października. Dodatkowo przy rezerwacji we wrześniu można skorzystać z rabatów (dla nowych i stałych Klientów) w wysokości 100 zł/os (zniżki nie dotyczą dzieci w tzw. Stałej Cenie).

 

Zobacz wszystkie wyjazdy narciarskie 2022 zawierające polskie szkółki narciarskie bez dopłat:

 • rodzinne wyjazdy narciarskie  do Włoch na sezon Zima 2022  – zobacz
 • wyjazdy narciarskie do Austrii na sezon Zima 2022 – zobacz
 • wyjazdy na narty do Szwajcarii z polskimi szkółkami narciarskimi i opieką dla dzieci – zobacz

 

Wyjazdy narciarskie 2022 z Yeti Club – polskie szkółki narciarskie bez dopłat, bezpieczna rezerwacja: zaliczka 10%, mozliwość bezkosztowej rezygnacji do 14 dni przed wyjazdem, natychmiastowy zwrot środków na konto – bez voucherów czy przedłużonego terminu zwrotu.

 

Rodzinne Wyjazdy Narciarskie 2022 – Bezpieczna Rezerwacja!

Wiemy jak istotny jest dla Państwa komfort i spokój planowaniu wypoczynku. W związku zatem z obecną sytuacją proponujemy wyjątkowe i preferencyjne warunki rezerwacji. Stworzone z myślą o tych z Państwa, którzy planują swój zimowy urlop z dużym wyprzedzeniem, umożliwią rezygnację z wyjazdu aż do 14 dni przed rozpoczęciem turnusu i zwrot 100% wpłaconej kwoty. Anulacja będzie możliwa bez podania przyczyny, a ostateczną decyzję o wyjeździe będą mogli podjąć Państwo na krótko przed rozpoczęciem turnusu na podstawie własnej oceny bezpieczeństwa regionu, do którego się Państwo wybierają.

 

Dla rezerwacji wyjazdów narciarskich 2022 do oznaczonych  hoteli klubowych (*)  dokonanych do dnia 31.10.2021*:

 • Możliwość anulacji rezerwacji bez podawania przyczyny aż do 14 dni przed wyjazdem = to Wy decydujecie czy sytuacja jest na tyle bezpieczna aby jechać na narty, a nie biuro podróży czy hotel…

 

 • Przy rezygnacji zwrot 100% wpłaconej wartości – przelewem a nie w formie vouchera = jeśli podejmiecie decyzję o rezygnacji z wyjazdu na narty, to nie będziecie czekali na zwrot środków ustawowe 180 dni ani nie będziecie zmuszani do zamiany wpłat na voucher. Środki otrzymacie niezwłocznie (w zależności od ilości zwrotów w ciągu kilku,  maksymalnie 14 dni) – przelewem na konto

 

 • Wysokość zaliczki to jedynie 10% wartości umowy = nie musimy kredytować się wpłatami od Klientów! Wszystkie wpłaty dotyczące wyjazdu przeznaczone są wyłącznie na obsługę tej konkretnej rezerwacji, a w przypadku rezygnacji do 14 dni przed wyjazdem będą niezwłocznie zwracane na konto Klienta!

 

Dodatkowo:

 • ubezpieczenie zdrowotne uwzględniające Covid-19 w cenie wyjazdu! –> zobacz szczegóły

 

(*) Szczególne warunki rezerwacji nie obejmują poniższych wyjazdów:

Powyższe zasady rezerwacji dotyczą 95% naszych wyjazdów narciarskich do Szwajcarii, Włoch oraz Austrii oraz wpisane są na zawieranej umowie. Wykluczone z nich są jedynie wczasy narciarskie w Polsce oraz wyjazdy do hoteli wyszczególnionych poniżej:

 • Hotel Falkensteiner Funimation  4* – Katschberg w terminie  26.12-2.01.2020
 • Hotel Moerish – termin 26.12-2.01.2020
 •  apartamenty Lovely Lodge w Hotelu Palace Ravelli – we wszystkich terminach
 • Hotel Gassenwirt 3*  – Kronplatz – we wszystkich terminach
 • wyjazdy narciarskie organizowane w Polsce

 

Yeti Club - wyjazdy narciarskie - polskie szkółki i przedszkola narciarskie - Włochy i Austria

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Już 1.09.2021 startujemy ze sprzedażą Wyjazdów Narciarskich na sezon Zima 2022!

Super programy + bezpieczna rezerwacja --> możliwość bezkosztowej  rezygnacji do 14 dni przed wyjazdem bez podawania powodu + szybki zwrot środków przelewem.