Promocje na wyjazdy narciarskie 2021 ze szkoleniami – kiedy warto rezerwować wyjazd?

Sprawdziliśmy aktualne promocje na wyjazdy narciarskie 2021 ze szkoleniami. Czy są imprezy, które można kupić taniej czy też ci, którzy rezerwacji dokonali we wrześniu mogą spać spokojnie, z przekonaniem, że swoje wyjazdy kupili w najlepszych cenach?

  • Kiedy można kupić wyjazdy narciarskie ze szkoleniami najtaniej?
  • Czy w listopadzie czy w grudniu można liczyć na ciekawe zniżki na wyjazdy narciarskie z polskimi szkółkami?
  • Przegląd aktualnych promocji na wczasy narciarskie z dziećmi.

 

 

Kiedy najlepiej rezerwować wyjazdy narciarskie 2021 ze szkoleniami?

Organizatorzy zapewniają, że najtaniej można zarezerwować wyjazdy w sierpniu czy wrześniu – korzystając w promocji za wczesną rezerwację. Jednak doświadczeni poszukiwacze ofert last minute wiedzą, że wczasy czy wycieczki kupowane na ostatnią chwilę są często objęte dużo lepszymi zniżkami. Czy tak samo jest w przypadku wyjazdów narciarskich?

W przypadku gdy nie zależy nam na konkretnym regionie, hotelu czy polskich szkółkach może się zdarzyć, że znajdziemy wolne pokoje nawet na kilka dni przed wyjazdem. Często wówczas hotel obniża dodatkowo ceny niesprzedanych pokoi. Pod warunkiem, że takowe ma. W grudniu lub po sezonie i w przypadku mniej znanych ośrodków czasami można załapać się na zniżki last minute. Natomiast w okresie ferii zimowych i w popularnych kurortach zazwyczaj ciężko jest znaleźć wolny pokój, o jakichkolwiek rabatach nie ma zatem zazwyczaj mowy. Podobnie jest w przypadku wyjazdów narciarskich z dodatkowym programem czy polskimi szkółkami. Te najlepsze potrafią być sprzedane już w październiku, dlatego na specjalne obniżki możemy liczyć zazwyczaj tylko w sytuacji, gdy ktoś w ostatnim momencie zrezygnuje z wyjazdu z powodów losowych.

 

 

Czy w listopadzie czy w grudniu można liczyć na ciekawe promocje na wyjazdy narciarskie ze szkoleniem?

Przy wyjazdach zawierających przedszkola narciarskie raczej nie ma co liczyć na zniżki sięgające kilkadziesiąt procent. To wciąż oferta bardzo niszowa i w przypadku biur szanujących swoich klientów kalkulowana uczciwie, bez zawyżania ceny podstawowej tylko po to, by wprowadzać później super zniżki. Jeśli ktoś oferuje atrakcyjny program, dobry hotel i dorzuca 20-30% zniżki to powinna nam się zaświecić czerwona lampka. I powinniśmy zadać sobie pytanie – dlaczego jeśli coś jest podobno tak dobre, to ktoś chce nam to oddać poniżej kosztów. Ewentualnie zapytać tych, którym nie udało się wyjechać na swoje – kupione po super okazyjnych cenach – wczasy narciarskie ponieważ w środku sezonu organizator ogłosił niewypłacalność.

Bo jeśli największe biura zajmujące się organizacją wyjazdów narciarskich z polskimi szkółkami, w promocji obniżają ceny o góra 100-200 zł, a ktoś nagle reklamuje się, że sprzedaje swoje imprezy taniej o 1000 zł to:

  • albo źle skalkulował swój wyjazd i liczył na to, że uda się naciągnąć klientów na dużo wyższe niż wynikałoby to z rzeczywistych kosztów ceny
  • lub pilnie potrzebuje gotówki na bieżącą działalność, a w kasie pustki…

Czy ci, którzy spóźnią się z rezerwacją mogą liczyć w listopadzie czy grudniu na jakiekolwiek rabaty?

 

Wyjazdy narciarskie 2020 ze szkoleniami
Wyjazdy narciarskie 2021 ze szkoleniami – dobra oferta i spektakularne zniżki po 1000 zł wzajemnie się wykluczają.

 

Promocje w listopadzie i grudniu na wyjazdy narciarskie 2021 ze szkoleniami

Poza zniżkami przeznaczonymi dla grup czy Stałych Klientów, we listopadzie czy grudniu praktycznie nie było zniżek  na wyjazdy narciarskie 2020 ze szkoleniami. W listopadzie można było jedynie załapać się na tydzień włoski, w jego trakcie symbolicznie (o 50 zł/os – do 200 zł za pokój) obniżone były ceny na wyjazdy do Folgarii. W grudniu podobna akcja dotyczyła wyjazdów na Kronplatz.

Przy pozostałych wyjazdach zazwyczaj problemem jest już niestety brak wolnych pokoi – zobacz wolne miejsca na wyjazdy w styczniu oraz dostępne wyjazdy na ferie mazowieckie.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!