Wyjazdy na narty ze szkoleniem – Bukowina – promocja zima 2015

Zapraszamy do kolejnej promocji na wyjazdy na narty ze szkoleniem. Tym razem zapraszamy na narty do Bukowiny. Rezerwacje dokonane we wrześniu objęte są rabatem w wysokości 100 zł – do wyczerpania puli miejsc przeznaczonych na promocję.

 

Zarezerwuj

Wyjazdy na Narty ze szkoleniem – PROMOCJA Zima 2015 !!!

100 zł taniej przy rezerwacji do końca września lub do wyczerpania się puli miejsc przeznaczonych na promocję

 

      Warunkiem skorzystania z rabatu są:

  1. Rezerwacja miejsca w dniach 10 – 30 września br.
  2. Liczba miejsc promocyjnych jest ograniczona. Może zdarzyć się tak, że skończą się one zanim upłynie termin promocji.
  3. Wpłata wszystkich należności w wyznaczonych umową terminach. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie skutkuje anulacją rabatu.
  4. Rabaty nie sumują się.
  5. Uwaga: promocja nie dotyczy pokoi 2 i 3 osobowych

 

Wyjazdy na narty ze szkoleniem – BUKOWINA

Wyjazdy na narty ze szkoleniem w Bukowinie to od lat imprezy cieszące się niesłabnącą popularnością. Zapytał mnie ostatnio kolega:

– Kto jeszcze jeździ na narty w Polsce ?

Ci, którzy mają małe dzieci, którzy doceniają doskonały program narciarski i szkolenia narciarskie wraz z opieką nad dziećmi w cenie i przede wszystkim wszyscy, którzy lubią góralskie klimaty, z których słynie Bukowina.  Nie bez znaczenia jest fakt zakwaterowania w rodzinnym pensjonacie Stasinda, doskonała kuchnia i osoba pani Zosi – właścicielki, która jak mało kto potrafi zadbać o swoich gości :)

Bukowina wczasy narciarskie

Tym, którzy rezerwowali wyjazdy na narty ze szkoleniem w Bukowinie w ubiegłych latach nie trzeba zachwalać wczasów narciarskich, obozu z rodzicami i obozu narciarskiego dla dzieci i młodzieży. Świadczą o tym rezerwacje, które spływają do nas od sierpnia – mimo, że nie mieliśmy jeszcze ustalonych cen.

Pozostałych zachęcamy do wyjazdu promocją :) – Stałych Klientów promocja również obejmuje, natomiast zniżki niestety się nie sumują – zauważcie Państwo, że nasze wyjazdy na narty ze szkoleniem w Bukowinie kosztują tyle samo co w ubiegłym roku, a czasami mniej :)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!