Austria obozy narciarskie: Karyntia – Jugendhotel Egger, 13-19 lat

Austria obozy narciarskie ze szkoleniem narciarskim i snowboardowym. Sam wybierasz czy chcesz jeździć rekreacyjnie czy też poświęcić wyjazd na doskonalenie techniki lub naukę jazdy na nartach lub snowboardzie pod opieką naszych instruktorów. 

Austria obozy narciarskie dla dzieci i młodzieży – Karyntia

 

GDZIE JEDZIEMY

Karyntia – na trasę, gotowi, start! Czekają na Was niezapomniane narciarskie emocje na południu Austrii. Tutaj wszystko czego potrzebujecie do udanego zimowego wypoczynku – różnorodne trasy oraz dużo śniegu! Znajdziecie tutaj około 200 km tras i ponad 50 wyciągów, a co najważniejsze zawsze piękne słońce. Bo właśnie zimą Karyntia może poszczycić się większą niż w pozostałych alpejskich regionach ilością słonecznych godzin. Jeździmy w dwóch różnych okręgach narciarskich.

Gerlitzen – to jeden z największych ośrodków położonych w rejonie narciarskim Villach, 59 km tras zjazdowych, 14 kolejek i wyciągów – tylko 3 km od hotelu!

Ski Arena Nassfeld – jeden z najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Alpach nazywany „Perłą Karyntii”! Szczyci się koleją linową Millenium-Express – najdłuższą w Aplach (ponad 6 km w 17 min). Macie tu do dyspozycji 30 urządzeń wyciągowych, 110 km tras zjazdowych, 2 snowparki oraz specjalnie wyznaczone miejsca do freeride-u.

 

Austria obozy narciarskie – GDZIE MIESZKAMY:

Jugendhotel Egger – położony w willowej dzielnicy Villach-Landskron. Pokoje 3-6 osobowe z łazienkami (możliwe łózka piętrowe). Do Waszej dyspozycji na terenie hotelu: przestronna restauracja, sala klubowo – dyskotekowa, pokój kominkowy, sala telewizyjno-multimedialna, stół do gry w tenisa stołowego, piłkarzyki. Na terenie całego hotelu dostęp do darmowego WI-FI.  Najbliższy stok znajduję się ok. 15 min jazdy od hotelu.

Austria obozy narciarskie

 

I CO JEMY

2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji. Śniadania w formie bufetu (kawa, herbata, sok) oraz 3-daniowa obiadokolacja serwowana z bufetem sałatkowym, woda do obiadokolacji w cenie.

 

Austria obozy narciarskie JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU:

 1. R’LAX & FUN – w cenie
  Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lightową jazdę i dobrą zabawę :)
  Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
  Na stoku jeździcie w trzech grupach zaawansowania: początkowej, średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride-u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku, jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
  Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.
 2. S’COOL & COOL (program dodatkowo płatny)
  Dodatkowe zajęcia szkoleniowe proponujemy tym, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności narciarskie lub snowboardowe pod okiem wykwalifikowanych i sprawdzonych instruktorów w małych kameralnych grupach (3-4 osoby). BUT S’COOL to dodatkowe 4 godziny zajęć realizowane przez 4 dni (są to dodatkowe godziny poza 2 godzinami nauki z instruktorem/dzień realizowanymi w ramach programu R’lax &Fun), dzięki którym na pewno znacznie podniesiecie swoje umiejętności. Jeśli jesteście początkujący i chcecie się nauczyć dobrze jeździć to koniecznie skorzystajcie z tej oferty. Nasi instruktorzy uczą najlepiej:).Podczas pobytu udoskonalicie swoją jazdę, nauczycie się nowych tricków, a wszystko z super profesjonalnymi instruktorami.
  Cena: 100 PLN/os.

 

POZA STOKIEM:

 1. STANDARD – poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po szaleństwie na stoku czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności: gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu oraz wiele innych zabaw :)
  Razem z Naszą BUT kadrą, sprawimy by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

 

IMPREZY FAKULTATYWNE

 • basen termalny ok. 14 EUR
 • dyskoteka ok 6 EUR
 • lodowisko ok. 5 EUR

 

Austria obozy narciarskie – JAK JEDZIEMY:

 • 1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*
 • 2 dzień przyjazd do hotelu w godz. wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja
 • 3-8 dzień wypoczynek w Austrii: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
 • 9 dzień śniadanie, wyjazd z hotelu, przejazd przez Austrię, nocny przejazd przez Czechy/Niemcy*
 • 10 dzień przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

 

Obóz narciarski Karyntia – ceny i terminy:

 

Aktualnie nie mamy dostępnych terminów na wyjazd do tego hotelu. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą – zobacz hotele klubowe ze szkoleniami i polskimi szkółkami dostępnymi  bez dodatkowych dopłat

 

 

Cena zawiera

 • Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC),
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie w hotelu,
 • opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy),
 • program,
 • transfery do wyciągów,
 • ubezpieczenie AXA Kontynenty.

 

Cena nie zawiera

 • Dopłat transportowych (patrz TRANSPORT),
 • skipassów,
 • imprez fakultatywnych,
 • posiłków tranzytowych,
 • dodatkowych napoi do obiadokolacji.

 

Austria obozy narciarskie – ceny karnetów narciarskich w Karyntii:

Skipass Karyntia 6 dniowy (młodzieżowy karnet grupowy)

 • 111 EUR urodzeni w latach 1996-1999
 • 89 EUR urodzeni w roku 2000 i młodsi

Kaucja zwrotna za skipass – 5 EUR

Ceny skipassów są niezależne od biura i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

 

INFORMACJE DODATKOWE:

 • Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym.
 • Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
 • Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR.
 • Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR.
 • Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 osób.
 • Obowiązuje ograniczenie bagażu
 • Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

 

Austria obozy narciarskie – transport:

 • [-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
 • [+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Transport zależnie od oferty odbywa się autokarami lub pociągiem. Na niektórych odcinkach możliwy jest przejazd zastępczym środkiem transportu (pociąg, mikrobus, samochód osobowy) i następnie przesiadka do autokaru docelowego. Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy. Postoje organizowane są co ok. 3–4 godziny (w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy) w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne). W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679. W tabelach podajemy godziny odjazdów autokarów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów.

 

Austria obozy narciarskie – dodatkowe ubezpieczenia:

OpisCena
Program S'COOL&COOL100 zł
Gwarancja Zmiany Rezerwacji20 zł
Gwarancja Rezygnacjiok 3 % wartości
Gwarancja Stałej Ceny30 zł
U01-Ubezpieczenie SKI (OC+SS)40 zł
U02-Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR)30 zł
U03-Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP120 zł
U04-Ubezpieczenie Bezpieczny Parasol (KL+SKI)60 zł
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Sprawdzamy nasze ośrodki dlatego w dniach 4-6.10 nasze biuro będzie nieczynne!

Na wszystkie zapytania odpowiemy w czwartek - 7.10.2021