Szkolenia narciarskie i snowboardowe w Alpach – polscy instruktorzy – Hotele Klubowe Zima 2024

Podczas rodzinnych wyjazdów narciarskich z przedszkolem narciarskim, w hotelach klubowych Family SKI Club, skorzystać możecie również ze szkoleń narciarskich i snowboardowych dla dorosłych. Szkolenia odbywają się przez 2 godziny dziennie i realizowane są na różnych poziomach zaawansowania. Szkolenia narciarskie dla Klientów hoteli klubowych są bezpłatne, a po nartach skorzystać można z animacji organizowanych przez naszą kadrę.

 

1. SZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE dla dorosłych

Nasze szkolenia narciarskie i snowboardowe, prowadzą najlepsi, polscy instruktorzy z Allegra Ski Team. Szkolenia narciarskie realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania opracowanych na podstawie najnowszych programów PZN i PZS. Nasi instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów narciarstwa i snowboardu, ale przede wszystkim potrafią dzielić się z Państwem oraz zarażać swoja pasją.

Zobacz wyjazdy narciarskie, w których skorzystać można ze szkolenia narciarskiego – dla Klientów naszych hoteli klubowych szkolenia narciarskie dostępne są bez dodatkowych opłat.

 

 

Szkolenia narciarskie i snowboardowe prowadzone są na 3 poziomach zaawansowania:

 

Podstawowy

 • dla adeptów mających snowboard lub narty pierwszy raz na nogach lub dla tych którzy czują się niepewnie nawet na najprostszych, płaskich stokach
 

Średni

 • przewidziany jest dla osób które radzą już sobie na niebieskich trasach, pierwszy kontakt z nartami lub snowboardem maja za sobą, ale wciąż widoczne sa u nich braki w technice i stylu
 

Zaawansowany

 • to poziom dla osób dobrze i bardzo dobrze jeżdżących niebojących się prędkości i szukających wrażeń. W tych grupach na Państwa życzenie mogą być przeprowadzone elementy jazdy w świeżym śniegu i snowparku

 

 

Wstępny podział na grupy zaawansowania, ustala szef wyszkolenia każdego z wyjazdów, na podstawie informacji uzyskanych z wypełnionych przez Państwa ankiet (wysyłanych w momencie podpisania umowy), aczkolwiek ostateczna weryfikacja umiejętności następuje pierwszego dnia szkoleń na stoku.

 

W ramach szkolenia narciarskiego i snowboardowego zapewniamy:

 • – 6 dni szkoleń po 2 godziny dziennie, poprzedzone wspólną rozgrzewką
 • – zróżnicowanie pod kątem zaawansowania grupy szkoleniowe
 • – opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej Allegry
 • – nowoczesne metody nauczania
 • – video coaching (video analiza postępów w nauce)
 • – zawody narciarskie i snowboardowe z medalami i nagrodami dla zwycięzców
 • – certyfikaty zaświadczające o zdobytych nowych umiejętnościach

 

Szkolenia narciarskie i snowboardowe odbywają się przy minimum 6 osobach chętnych i realizowane są wyłącznie dla Klientów hoteli klubowych bez dodatkowych opłat -wymagane jest zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu podczas podpisywania umowy i podanie stopnia zaawansowania.

Szkolenia przeznaczone są wyłącznie dla Klientów naszych hoteli klubowych – nie sprzedajemy samych szkoleń!

 

 

Szkolenia narciarskie i snowboardowe – zdjęcia z ubiegłych lat – więcej zdjęć w galerii

 

 

2. Szkolenia narciarskie dla dzieci i młodzieży

W hotelach klubowych można również bezpłatnie skorzystać ze szkółek narciarskich dla dzieci. Więcej informacji: programy dla dzieci Zima 2024

 

 

3. Animacje i program apress ski

Nasze rodzinne wyjazdy narciarskie Yeti Club  to nie tylko starannie wyselekcjonowane hotele, profesjonalne szkolenia narciarskie i snowboardowe na stoku i najlepsze alpejskie regiony , ale także moc pozytywnych wrażeń przy wspólnej zabawie, czasem nawet do białego rana.

 

Zapraszamy na organizowane przez nas wieczory APRES SKI :

 • – w mroźne wieczory rozgrzejemy Państwa gorącą atmosferą na Ice Party, śpiewami na karaoke, zabawą w kalambury, tańcami w butach narciarskich w zaprzyjaźnionych Disco-Barach, czy wspólnymi wyjściami na dyskoteki
 • – dla wszystkich chłonnych wiedzy narciarzy i snowboardzistów będą wieczory ze szkoleniem z serwisu i konserwacji sprzętu narciarsko-snowboardowego, filmami extreme oraz nowinkami sprzętowo-odzieżowymi.
 • – tygodniowy plan wieczornych szaleństw uzupełnimy o najlepsze atrakcje APRES SKI, które proponuje nam każdy region narciarski. Będą więc wyjścia na lodowisko, termy, nocne zjazdy z pochodniami oraz degustacje lokalnych przysmaków (bilety wstępów są dodatkowo płatne).
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!