Narciarskie przedszkole – Włochy, Austria – informacje o programie – Hotele Klubowe 2024

Narciarskie przedszkole wraz z opieką dla dzieci na stoku organizowane będzie w sezonie ZIMA 2024 w hotelach klubowych na stokach Włoch i Austrii.  Przeznaczone będzie dla dzieci od 4 do 6 lat, natomiast dzieci w wieku 7-16 lat zaprosimy do szkółki narciarskiej z polskimi instruktorami. Zobacz jak wyglądać będzie nasze narciarskie przedszkole oraz szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci i młodzieży.

Yeti Club to więcej niż wyjazdy narciarskie ze szkoleniem. W hotelach klubowych (Family Ski Club) oferujemy kompleksowy program zawierający pakiet szkoleń narciarskich i snowboardowych w różnych grupach wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania, opiekę dla dzieci na stoku oraz pakiety animacji i zajęć po nartach. Wszystkie zajęcia organizowane są przez doświadczonych, polskich instruktorów z Allegra Ski Team.

Wyjazdy z narciarskim przedszkolem w cenie

 

 

Narciarskie przedszkole – informacje ogólne – Zima 2024

Narciarskie przedszkole to propozycja dla tych wszystkich rodziców, którzy marzą o wyjeździe na narty  ale nie chcą rozstawać się ze swoimi pociechami. Jeśli chcecie zaszczepić w swoich pociechach narciarskiego bakcyla i pokazać jak można aktywnie spędzać czas zimą to nie znajdziecie lepszego wyjazdu na narty.  Podczas gdy Wy będziecie mogli w pełni oddawać się szaleństwom na stoku, Wasze dzieci w gronie rówieśników będą szkoliły swoje umiejętności pod okiem najlepszych, polskich instruktorów. .

Nasz całodzienny , autorski program szkoleniowy, przygotowany jest w oparciu o program nauczania PZN i wieloletnie doświadczenie, naszej sprawdzonej, polskojęzycznej kadry instruktorskiej.  Aby efekty nauki były jak najlepsze nasi instruktorzy dzielą uczestników szkolenia nie tylko ze względu na wiek, ale również umiejętności oraz predyspozycje motoryczne dzieci.

Dodatkowo, oprócz szkółek narciarskich i opieki na stoku, w każdym z naszych hoteli klubowych, po nartach, przez ok. 1-1,5 godziny dziennie organizowane są animacje wieczorne. Nie zabraknie czasu na wesołe gry, turnieje, konkursy, wspólne oglądanie bajek czy lepienie z plasteliny. To również czas dla Was, drodzy rodzice, który możecie wykorzystać na to by w spokoju skorzystać z hotelowej strefy wellness czy zrelaksować się po nartach przy lampce doskonałego, lokalnego wina.

 

W ramach przedszkola narciarskiego i szkółki zapewniamy:

 • – całodzienny program szkoleniowy w godzinach 10:00 – 16:00
 • – małe, zróżnicowane pod kątem zaawansowania oraz wieku, grupy szkoleniowe
 • – opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry polskich instruktorów z Allegra Ski Team
 • – opiekę Niani na stoku
 • – zawody narciarskie z medalami na zakończenie wyjazdu
 • – codzienny popołudniowy program animacyjny

 

Wszystkie zajęcia szkoleniowe dla dzieci i młodzieży realizowane będą przy minimum 6 uczestnikach.

Nie sprzedajemy samych szkoleń – programy przeznaczone są jedynie dla klientów naszych hoteli klubowych.

 

 

Przykładowe zdjęcia z ubiegłorocznych edycji – więcej zdjęć znajdziecie w galeriach

 

1. Narciarskie przedszkole przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat *

Wielkość grup dziecięcych nie przekracza 6 uczestników, a przy maluszkach stawiających pierwsze kroki są to praktycznie zajęcia indywidualne w grupach 2-3-4 osobowych. Aby uniknąć nadmiernego przemęczenia, lub zniechęcenia do narciarstwa, kurs przeplatany jest zajęciami oraz zabawami bez użycia nart.

Każdy dzień rozpoczyna się spotkaniem o 10 rano na stoku. Po rozgrzewce mali adepci narciarstwa rozpoczynają zajęcia z instruktorami. O godzinie 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku. Na czas posiłku rodzice mogą dołączyć do swoich pociech lub dzieci mogą pozostać pod opieką instruktorów (lunch dodatkowo płatny, ok 10 -15 EURO/ dzień w zależności od regionu narciarskiego). Po przerwie rozpoczyna się tzw opieka NIANI na stoku. Jest to najczęściej jedna z naszych instruktorek która organizuję dzieciom gry i zabawy w restauracji na stoku, lub – jeśli dopisuje pogoda – na śniegu. Po lunchu, w zależności od potrzeb i sił , dzieci mogą kontynuować jazdę na nartach. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.

(*) UWAGA ! Na wyjazdach klubowych w ośrodkach narciarskich Folgaria, Val di Fassa, Val di Sole i Pejo przedszkole narciarskie prowadzone jest dla dzieci już od 3 roku życia.

 

Dla Klientów naszych hoteli klubowych narciarskie przedszkole dostępne jest bez dodatkowych opłat !

 

2. Polskie szkółki narciarskie 7-12 i 13-16 lat

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10 rano na stoku i prowadzone są w grupach nie przekraczających 9 uczestników. Tak jak w przypadku przedszkola Allegra mini Ski o 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch (dodatkowo płatny, ok 10-15 EURO/ dzień w zależności od regionu narciarskiego) Po przerwie dzieci i młodzież kontynuują jazdę z instruktorami. Nie jest to już jednak stricte nauka, a bardziej jazda dowolna z elementami zabawy, pod opieką instruktorów, w związku z czym grupy mogą mieć wtedy nieco bardziej liczne. Zajęcia na stoku kończą się o godzinie 16.

 

Dla Klientów naszych hoteli klubowych szkółki narciarskie dla dzieci  dostępne są bez dodatkowych opłat !

 

3. Szkółka snowboardowa dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12; 13-16 lat

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do naszej oferty wprowadziliśmy również szkolenia snowboardowe dla dzieci i młodzieży. Szkolenia prowadzone są przez naszych instruktorów snowboardu w oparciu o najnowszy program nauczania Polskiego Związku Snowboardowego. Program dostosowany jest do indywidualnych umiejętności i predyspozycji uczestników. Zajęcia realizowane są wymiarze 3 godzin dziennie, od godziny 10 do 13. Podobnie jak w przypadku szkółki narciarskiej o 13 zaplanowana jest przerwa na wspólny lunch na stoku. Po lunchu dzieci i młodzież mogą kontynuować jazdę pod opieką instruktora narciarstwa.

 

Szkółka snowboardowa dla dzieci i młodzieży dla osób zakwaterowanych w hotelach klubowych dostępne są za opłatą 800 zł za wyjazdobowiązuje zgłoszenie przy zapisie.

Młodzież w wieku od 13 lat może również korzystać bezpłatnie ze szkoleń snowboardowych (patrz niżej) w grupach dla dorosłych, które mają jednak wymiar jedynie 2 godzin dziennie.

 

 

Dodatkowo:

Szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych

 • Wyjazdy narciarskie z Yeti Club to nie tylko narciarskie przedszkole dla dzieci. W hotelach klubowych oferujemy również bezpłatne szkolenia narciarskie i szkolenia snowboardowe dla dorosłych. Szkolenia odbywają się na 3 poziomach zaawansowania w wymiarze 2 godzin dziennie przez 6 dni.  Więcej informacji o szkoleniach dla dorosłych znajdziecie tu: szkolenia narciarskie i snowboardowe w Alpach – hotele klubowe

 

 

Hotele klubowe (Family Ski Club) na sezon Zima 2024:

Narciarskie wyjazdy klubowe realizowane wspólnie z Allegra Ski Team to  sprawdzona od wielu lat formuła, obejmująca pełne pakiety szkoleń dla dzieci i dorosłych, a także popołudniowe animacje oraz zakwaterowanie w starannie wyselekcjonowanych hotelach położonych w atrakcyjnych regionach narciarskich.  Nasze hotele posiadają wiele udogodnień dla dzieci: m.in. sale zabaw, pokoje gier, niezbędne akcesoria (foteliki, łóżeczka dla dzieci czy przewijaki) oraz miejsca relaksu dla dorosłych (basen, strefa wellness). Każdy z obiektów posiada również specjalną salę, w której każdego dnia nasi animatorzy organizują wieczory pełne atrakcji dla najmłodszych i dla dorosłych.

Dla Państwa komfortu staramy się wybierać hotele, które w danym regionie leżą możliwie najbliżej stoków i odznaczają się wyjątkowo korzystnym stosunkiem ceny do jakości i oferują atrakcyjne zniżki dla dzieci. W hotelach klubowych szkolenia i animacje (poza szkoleniami narciarskimi dla dzieci) dostępne są dla naszych Klientów bez dodatkowych opłat.

 

Jaki wyjazd z przedszkolem narciarskim wybrać?

Klikając w baner poniżej znajdziecie rekomendacje naszych specjalistów i najczęściej rezerwowane wyjazdy oraz nasz folderek zawierający nasze rekomendacje.

 

Print Friendly, PDF & Email
 • Witam,
  Prosze o informacje czy istnieje możliwość wykupienia tylko szkolenia narciarskiego lub snowboardowego dla dzieci we Wloszech?
  Jesli tak to gdzie.
  Pozdrawiam, Anna

  1. Witam, Niestety nie sprzedajemy samych szkoleń, to usługa skierowana wyłącznie do Klientów naszych hoteli klubowych.
   Pozdrawiamy, Yeti Club

 • Witam . Wykupiliśmy pobyt w hotelu Shandrajn w Tesero ale przez biuro podróży Tui. Czy jest możliwość skorzystania z Państwa szkółki narciarskiej dla dzieci (4 l. Oraz 7 l) ewentualnie indywidualnych lekcji z instruktorem .w terminie 10-17/02/18 . Pozdrawiam Malgorzata Jagodzinska

  1. Witam, niestety szkolenia sprzedajemy wyłącznie w pakiecie i są one przeznaczone tylko dla naszych Klientów. Zapraszamy w przyszłym roku. Pozdrawiam

  1. Sprzęt narciarski należy mieć swój lub jest możliwość wypożyczenia na miejscu za dodatkową opłatą. Pozdrawiamy. Yeti Club – wyjazdy narciarskie ze szkoleniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!