Słowacja Obóz Narciarski i Snowboardowy 2019, 11-19 lat

Słowacja obóz narciarski i obóz snowboardowy  na Słowacji dla dzieci i młodzieży w wieku 11-19 lat.  Przeżyjcie wspaniałą zimową przygodę jeżdżąc na północnych i południowych stokach Chopoka, na doskonale przygotowanych tatrzańskich nartostradach. Obóz odbywa się na Słowacji w okolicach Liptowskiego Mikulasza. Bardzo bogaty program!!! Szkolenia narciarskie i snowboardowe. Skipass w cenie !!! Słowacja obóz narciarski dla wymagających!

 

Słowacja obóz narciarski 2019 i obóz snowboardowy na Słowacji

Obóz na Słowacji w okolicach Liptowskiego Mikulasza organizowany jest dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Liptowski Mikulasz to jedna z najbardziej znanych Słowackich miejscowości, położona w pobliżu głównego grzbietu górskiego Tatr Niskich. To największy w tej części Europy ośrodek sportów zimowych, który zapewnia najlepsze naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardu. Na miejscu czekają na Was przepiękne krajobrazy, znakomicie przygotowane trasy narciarskie o rożnym stopniu trudności i wyciągi dostosowane do potrzeb każdego uczestnika. Oprócz spędzania czasu na stoku, w programie obozu przewidzieliśmy czas na wizytę  w największym, całorocznym parku wodnym w centralnej Europie – Tatralandii, wizyta w Jaskini Wolności, a także gry, zabawy i wycieczki piesze.

Słowacja obóz narciarski 2016

 

Miejsce, do którego przyjedziesz w zależności od terminu:

Pensjonat Horec pensjonat o wysokim standardzie, leży na południu gminy Liptovsky Jan, przy jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Przestronne, niezwykle przytulnie urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W pensjonacie znajduje się elegancko urządzona restauracja, jacuzzi, sauna a do dyspozycji uczestników jest bilard, stół do tenisa stołowego, stanowiska komputerowe i konsole do gier. Na terenie pensjonatu dostęp do bezprzewodowego Internetu. Przy pensjonacie (na zewnątrz) znajdują się dwa źródełka termalne o temperaturze około 26°C – możliwość kąpieli dla chętnych. Zakwaterowanie w terminie: I, II, III.

Pensjonat Jurika pensjonat w miejscowości Bobrovec, położony około 6 km od Liptowskiego Mikulasza. Stylowy pensjonat, który zaskoczy Cię nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także miłą i rodzinną atmosferą. Ładnie umeblowane pokoje 2, 3, 4, 5, 6 osobowe z telewizorami, z wc i natryskiem lub wanną (trzy pokoje z łazienką na korytarzu). Część łóżek tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). Sala z bilardem, piłkarzykami i konsolami do gier. Pensjonat posiada własną restaurację z kominkiem (stołówkę). W ośrodku bezprzewodowy dostęp do Internetu. Zakwaterowanie w terminie: I, II, III, IV, V i VI.

Pensjonat Galanto pensjonat o wysokim standardzie, leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Z pensjonatu rozciąga się niezwykle malowniczy widok na pobliski górski potok. Dobrze urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek w pokojach tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W pensjonacie znajduje się restauracja, która serwuje smaczne posiłki oraz sauna. Do dyspozycji uczestnikow bilard i stół do tenisa stołowego. Pensjonat z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Zakwaterowanie w terminie: V, VI I VII.

 

W programie obozu:

 • Narty lub snowboard – 6 dni jazdy. Szkolenie narciarskie i snowboardowe z polskimi instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy dzielimy  ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką polskich  instruktorów.
 • Wycieczka do aquaparku Tatralandia – największego aquaparku na Słowacji
 • Wycieczka do Jaskini Wolności
 • Wyjścia na basen
 • Wyjścia do jaskini solnej, wyjścia na siłownię do hotelu Alexandra lub Avena – (wyjścia na basen, do jaskini solnej i na siłownię realizowane przy minimum 15 chętnych osobach).
 • Wycieczka do Liptowskiego Mikulasza.
 • Zawody narciarskie  – w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.
 • Poza tym w programie obozu – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.

Uwaga: wyjście na dyskotekę, jaskini solnej, sauny realizowane przy minimum 15 chętnych osobach.

Słowacja obóz narciarski na Słowacji 2019, terminy i ceny:

 

TerminCena za osobęZakwaterowanie
12.01–19.01.20191799 złPensjonat Horec lub Jurika
19.01-26.01.20191799 złPensjonat Horec lub Jurika
26.01–02.02.20191799 złPensjonat Horec lub Jurika
02.02–09.02.20191799 złPensjonat Jurika
03.02–10.02.20191849 złPensjonat Galanto
09.02-16.02.20191799 złPensjonat Jurika
10.02–17.02.20191849 złPensjonat Galanto
16.02-23.02.20191799 złPensjonat Jurika
17.02–24.02.20191849 złPensjonat Galanto

 

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie: 2 – 6 osobowe pokoje z telewizorami, wc i natryskiem lub wanną. W zależności od terminu obozu zakwaterowanie w Pensjonacie Horec, Jurika lub Galanto.
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka lub słodka bułka, owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadem, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.
 • Szkolenie: do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego – początkujący, średnio zaawansowany, do zaawansowanego).
 • Kadra: kierownik zimowiska, instruktorzy, 10-15 osób na instruktora. Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.
 • Ubezpieczenie: od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 10 tys. złotych), Koszty Leczenia za granicą (KL – 10 tys. euro), Odpowiedzialność Cywilna (OC – 50 tys. złotych). Wszyscy uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Górskie Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc szpitalną.
 • Serwis: serwis podstawowy (regulacja, kontrola stanu technicznego), wykonywany jest przez naszych instruktorów.
 • Karnety: cena zawiera karnet na 6 dni jazdy, ważny na terenie całego kompleksu narciarskiego Jasna Tatry Niskie w czasie trwania zimowiska. Karnet ten umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodka i nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat.
 • Program: 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób, wycieczki do Aquaparku oraz Jaskini Wolności, jaskini solnej, korzystanie z sauny, jacuzzi. Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. 
 • Transport: przejazd autokarem klasy LUX w obie strony w cenie imprezy z Łodzi, Katowic, Krakowa.
 • W cenie dojazd na stok i powrót ze stoku każdego dnia, przez cały czas trwania zimowiska, obejmuje również wszystkie wycieczki.

 

Cena nie zawiera

 • Dopłat transportowych
 • Sprzętu narciarskiego i snowboardowego

 

Słowacja obóz narciarski na Słowacji – transport:

 • Za dodatkową opłatą z Warszawy (120 zł), z Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Kielc (140 zł), z Wrocławia, Opola (90 zł), z Gdańska, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Rzeszowa, Gorzowa Wielkopolskiego (170 zł).
 • Transport z Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Rzeszowa, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wlkp i Kielc może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym.
 • Wyjazdy z Rzeszowa, Gdańska, Szczecina, Białegostoku, Olsztyna, Poznania, Torunia, Bydgoszczy mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska. Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa.

 

Bezpieczeństwo:

w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach. Ponadto na terenie ośrodka Jasna znajduje się stacja Górskiego Pogotowia Ratunkowego, zapewniająca natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach.

Sprzęt:

możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu narciarskiego (narty, buty, kijki) i snowboardowego (buty, deska) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu: 69 euro na 6 dni. Koszt wypożyczenia samej deski, nart, butów – 38 euro na 6 dni,  koszt wypożyczenia tylko kijków – 15 euro na 6 dni. Zalecamy zabranie własnego, dobrze dopasowanego kasku. Koszt wypożyczenia kasku – 15 euro na 6 dni.

Uwagi:

program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Każda osoba do 18 roku życia musi posiadać ważny paszport lub dowód tymczasowy, powyżej 18 roku życia paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

 

TERENY DO JAZDY:

Największy w tej części Europy ośrodek narciarski i snowboardowy – Jasna Tatry Niskie: Chopok (2024 m n.p.m.), 49 km tras – 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 26 km dla średnio zaawansowanych i 12 km łatwych, niebieskich tras; 30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku;  30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę; duży snowpark dla narciarzy i snowboardzistów. http://www.jasna.sk/pl/

Słowacja obóz narciarski na Słowacji – zdjęcia z ubiegłorocznych wyjazdów:

Print Friendly, PDF & Email
 • Witam,
  szukam obozu narciarskiego w Polsce lub w pobliżu granicy dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci (13 lat i 6 lat). Czy macie Państwo taką ofertą w terminie od 13 lub 15.02 do 21.02?
  Proszę o wysłanie. Może być też obóz dla 13 latki a w tym samym miejscu zakwaterowanie rodziny.
  Pozdrawiam,
  Katarzyna Malec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rodzinne Wyjazdy Narciarskie 2020

polskie szkółki narciarskie bez dopłat!

Zapraszamy!