Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Na narty z dziećmi – Super obozy narciarskie w Polsce

Sprawdzone obozy narciarskie dla dzieci i młodzieży w Polsce. Szukasz dobrego obozu narciarskiego dla dziecka? Zawierającego szkolenia narciarskie na różnych poziomach zaawansowania prowadzone przez doświadczonych instruktorów? Z zakwaterowaniem w dobrych warunkach i bogatym programem również po nartach?

To dobrze trafiłeś. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w wyjazdach narciarskich zimą i wyjazdach dla dzieci i młodzieży latem. Starannie dobieramy kontrahentów, żeby zagwarantować jak najlepszą jakość wypoczynku. Poniżej znajdziesz sprawdzone obozy narciarskie w Polsce dla dzieci i młodzieży ze szkoleniami prowadzonymi przez certyfikowanych instruktorów i doskonałą opieką. Wśród naszych propozycji znajdzie się też coś dla miłośników snowboardu gdyż w wybranych turnusach w programie zawarte są również szkolenia snowboardowe. Jeśli chcesz nauczyć się jeździć na nartach lub desce lub szukasz miejsca, w którym pod okiem instruktora będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności to trafiłeś idealnie.

Włoski Tydzień8-17.12.2019!

Wyjazdy narciarskie z polskimi szkółkami na Kronplatz -we wszystkich terminach - z dodatkowym rabatem - 50 zł/os - nawet 200 zł za pokój (zniżka nie obejmuje dzieci w stałej cenie) - zobacz

Zestawienie wolnych miejsc na wyjazdy na ferie mazowieckie - zobacz