Najlepszy wyjazd na narty – teraz jeszcze taniej. Promocja !

Dwie super imprezy z dodatkowymi zniżkami. Przedłużamy promocję na najlepszy wyjazd na narty z dziećmi do Bukowiny  i dodatkową zniżką premiujemy rezerwacje dokonane w tym tygodniu na wyjazd na otwarcie sezonu narciarskiego organizowany z regionem Val di Fiemme

 

Najlepszy wyjazd na narty z dziećmi – 100 zł

Tym, którzy nie wiedzą jeszcze gdzie pojechać na ferie zimowe polecamy jeden z najlepiej ocenianych przez naszych Klientów wyjazdów na narty z dziećmi. Obóz, na który mogą pojechać całe rodziny to propozycja dla tych, którzy wymagają absolutnie najlepszej opieki i najlepszego, całodniowego programu na stoku i po nartach. Szkolenia narciarskie dla dzieci organizowane są na różnych poziomach zaawansowania i prowadzone przez najlepszych, licencjonowanych instruktorów. Dorośli w zależności od chęci mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich szkoleń, zarówno dla początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych lub podrzucić pociechy naszym instruktorom i samemu ruszyć na stok. A po nartach … będzie się działo. Ale za dużo by o tym pisać – wystarczy zajrzeć do programu.

Jeśli szukacie wyjątkowego programu to sprawdźcie koniecznie dlaczego tak wielu z naszych Klientów bez wahania wskazuje Bukowinę jako najlepszy wyjazd na narty z dziećmi w Polsce.  Aby ułatwić Wam decyzję dorzuciliśmy jeszcze niewielką pulę pokoi 4 i 5 osobowych oraz miejsc na obozie objętych zniżką w wysokości  100 zł.

Promocja ważna jest do 21.10.2016 lub do wyczerpania się miejsc w poszczególnych terminach – zobacz

 

Otwarcie sezonu narciarskiego z regionem Val di Fiemme

A to ukłon dla wszystkich, którzy podobnie jak my nie mogą już doczekać się śniegu i pierwszych wyjazdów narciarskich. Otwarcie sezonu narciarskiego we Włoszech to wyjątkowy wyjazd organizowany wspólnie z regionem Val di Fiemme.  Na miejscu będą polscy instruktorzy, skorzystać można będzie z testów nart, bezpłatnych szkoleń i wielu szalonych imprez. Gwarantujemy doskonałą zabawę i śnieg ;-) Jeśli na tydzień przed wyjazdem nie będzie otwartych przynajmniej 50 % tras wówczas będzie można zrezygnować z wyjazdu bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Wszyscy, którzy zdecydują się zarezerwować wyjazd do 24.10.2016 otrzymają zniżkę w wysokości 100 zł od osoby – zobacz szczegółowy program

 

 

Szkolenie narciarskie i szkółki dla dzieci bez dopłat !

Zobacz też nasze najlepsze wyjazdy na ferie i sprawdź wybrane przez nas hotele klubowe. Będąc uczestnikiem jednego z wyjazdów z pobytem w tych hotelach nie będziesz musiał/a płacić dodatkowo  za szkolenia narciarskie z polskimi instruktorami i przedszkola narciarskie dla dzieci.

polecane hotele na Zima 2017

 

Dlaczego warto wybrać najlepszy wyjazd na narty z dziećmi ?

  • najlepsi polscy instruktorzy – Włochy, Austria, Polska
  • szkolenia narciarskie, szkółki dla dzieci i przedszkole narciarskie z opieką bez dopłat
  • całodzienny program
  • sprawdzone osobiście i starannie wyselekcjonowane hotele
  • animacje po nartach

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2023!

Bezpieczna Rezerwacja i Zniżki we Wrześniu - zobacz najważniejsze informacje.