Jakie zimowisko wybrać dla dziecka ?

Zimowy obóz survivalowy, zimowisko z nauką jazdy konnej czy zimowisko artystyczne ? Jeśli wciąż nie wiesz jakie zimowisko wybrać to znajdziesz tu kilka sprawdzonych propozycji na wyjazd na ferie zimowe dla dzieci.

 

Jakie zimowisko wybrać ?

Przede wszystkim ciekawe i zgodne z zainteresowaniami dziecka. Jeśli Twoja pociecha mówi, że nie chce jeździć na nartach to nie zmuszaj go. Jest wiele innych programów, w których będzie mogło się sprawdzić. Zimowy obóz artystyczny, sportowy czy survivalowy to coraz częściej spotykana alternatywa dla zimowiska w górach.

Jeśli jednak dziecko chciałoby spróbować szaleństwa na jednej lub dwóch deskach to wybierz obóz, w którym szkolenia prowadzić będą licencjonowani instruktorzy. Bardzo ważny jest podział na grupy. Jeśli Twoja pociecha będzie jedyną osobą, która nie miała styczności z nartami to niemal pewne jest, że będzie to jego koniec przygody z narciarstwem. I odwrotnie. Jeśli syn lub córka doskonale daje sobie radę na stoku to wynudzi się jak mops gdy na obozie będą sami początkujący, którzy przez długie godziny ćwiczyć będą jazdę pługiem.

Poniżej znajdziecie 6 ciekawych propozycji na wyjazd na ferie zimowe, zarówno dla kochających góry jak i dla tych, którzy wciąż nie mogą się przekonać do nart. Więcej ciekawych wyjazdów zimowych na ferie dla dzieci i młodzieży (obozy narciarskie i snowboardowe ale też zimowiska tematyczne – bez nart np. zimowiska fotograficzne czy survivalowe) znajdziesz tutaj.

 

Zimowisko w Runowie

To kolejna edycja ciekawego projektu organizowanego w odrestaurowanym Pałacu na Pomorzu. Na ferie zimowe 2020  dostępne są trzy programy dla tych, których nie interesuje białe szaleństwo. Mali Giganci to zimowisko dla najmłodszych. Starsi zaś mogą skorzystać z zimowiska z nauką jazdy konnej lub zimowego obozu survivalowego – terminy i ceny na ferie zimowe 2020

obóz paintballowy na ferie zimowe
Zimowy obóz survivalowy i obóz paintballowy na ferie zimowe – tylko u nas !

 

 

Zimowisko w Murzasichle – narty to początek …

Świetna propozycja na ferie zimowe w górach z niespotykanym połączeniem nauki jazdy na nartach z wieczornym programem. Do wyboru: artystycznym lub przygodowym. Licencjonowani instruktorzy, podział na grupy wg stopnia zaawansowania i piękne miejsce na pobyt… – szczegóły programu

Narty w Polsce ze szkoleniem dla dzieci
Wyjazd na narty w Polsce ze szkoleniem dla dzieci

 

 

Obóz narciarski i obóz snowboardowy w Karpaczu

To jeden z najlepiej ocenianych przez samych uczestników obozów zimowych w ubiegłych sezonach. Doskonała kadra, której trzon nie zmienił się przez ostatnie lata i autorski program. Do tego szkolenia narciarskie i snowboardowe na różnych poziomach zaawansowania lub zimowisko bez nart – do wyboru. Idealne rozwiązanie dla zarówno tych, którzy nie mieli jeszcze kontaktu z nartami lub szkolenia narciarskie zupełnie ich nie interesują,  jak i tych dla których nawet czerwone trasy nie stanowią już problemu… więcej informacji

obóz narciarski w Bukowinie
Jakie zimowisko wybrać ? W tej chwili wybór jest ogromny. Można wybrać obóz narciarski w górach lub jedno z zimowisk tematycznych – bez nart..

 

 

 

Obóz narciarski na Słowacji

To raczej propozycja dla tych, którzy pierwsze kroki na stoku mają już za sobą. I tych zakochanych w górach i jeździe ;-) Jeden z największych regionów narciarskich na Słowacji, bliska odległość, niska cena i doskonałe warunki narciarskie. Dla pasjonatów, którzy nie lubią daleko jeździć autokarem …

Chopok

Jakie zimowisko wybrać ? Dla tych, którzy mają za sobą pierwsze kroki na nartach lub snowboardzie słowacki Chopok będzie doskonałym wyborem.

 

 

Obóz narciarski we Włoszech – szkolenie snowboardowe

A to przykład na to, że obóz narciarski we Włoszech wcale nie musi zrujnować domowego budżetu. W cenie poniżej 1900 zł dostaniemy transport, zakwaterowanie w hotelu przy stoku, wyżywienie, pakiet szkoleń organizowany przez polskich instruktorów i pełną opiekę. Dodatkową opłatę stanowi tylko karnet narciarski, który kosztuje 138 euro. W programie znajduje się też szkolenie snowboardowe dla młodzieży !

A o tym, że stoki narciarskie we Włoszech czy Austrii nijak mają się do naszych rodzimych regionów, chyba nikogo, kto chociaż raz spróbował szusowania w Dolomitach przekonywać specjalnie nie trzeba … ;-)

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!