Najlepsze Rodzinne Wyjazdy Narciarskie 2024

Zapraszamy na 15 już sezon Najlepszych Wyjazdów Narciarskich z Yeti Club/Allegra Ski Team i Przedszkolami Narciarskimi w cenie wyjazdu. W sezonie Zima 2024 będziemy jeździli na stokach we Włoszech, Austrii i Szwajcarii, a na miejscu do Państwa dyspozycji dostępni będą jak zwykle najlepsi polscy instruktorzy prowadzący szkółki narciarskie dla dzieci i szkolenia narciarskie dla dorosłych.

Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące najbliższego sezonu ;-)

 

 

Rodzinne Wyjazdy Narciarskie 2023 z Yeti Club
Rodzinne Wyjazdy Narciarskie 2024 z Yeti Club

 

Rodzinne Wyjazdy Narciarskie 2024

Wiemy, jak istotny jest dla Państwa komfort i spokój w planowaniu wypoczynku, dlatego też również w tym sezonie, wszyscy nasi Klienci w cenie wyjazdu mają zawarty podstawowy pakiet ubezpieczeniowy Signal Iduna.

Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych świadczeń takich jak: rozszerzenie pakietu podstawowego o wyższe koszty leczenia oraz kwarantannę, SKI OC lub Super SKI OC (odpowiedzialności cywilnej na stoku)* i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej wraz ze zwrotem kosztów przerwania imprezy turystycznej.

*Informujemy, iż od 1.01.2022 r. wprowadzono we Włoszech obowiązek posiadania przez każdego narciarza/snowboardzistę, polisy ubezpieczeniowej OC (bez określonej kwoty ubezpieczenia). Konieczność wykupienia polisy dotyczy zarówno osób dorosłych jak i dzieci, które będą jeździć na nartach.

 

Promocje we wrześniu

  • Zniżka w wysokości 100 zł/os dorosła lub dziecko ze zniżką przy rezerwacji do końca września.
  • Rabaty nie obowiązują przy dzieciach w tzw. Stałej Cenie

 

 

Gdzie jeździmy?

W sezonie Zima 2024 będziemy jeździli we Włoszech, Austrii i Szwajcarii. Poniżej znajdziecie bezpośrednie linki do ofert na poszczególnych kierunkach. W przypadku gdy nie jesteście pewni, który region lub hotel wybrać, zapraszamy do naszych rekomendacji – zobacz – lub kontakt z naszym biurem.

 

 

Włochy – zobacz oferty wyjazdów na sezon Zima 2024

Rodzinne Wyjazdy Narciarskie 2023 we Włoszech to tradycyjnie już nasze sztandarowe kierunki jak: Folgaria, Val di Sole, Val di Fiemme i Fassa. Nie zabraknie też między innymi wyjazdów na Kronplatz czy lubianej doliny Alpe Siussi (Val Gardena). Nowością w sezonie Zima 2023 będzie Alta Badia.

 

Austria – kliknij tutaj by zobaczyć aktualne wyjazdy

W przypadku rodzinnych wyjazdów na narty do Austrii do wyboru mamy fenomenalny hotel Funimation w Katchbergu, Hotel Goldeck z karnetem w cenie! stanowiący najlepszy stosunek cena-jakość oraz 2 nowe hotele w rejonie Nassfeld.

 

Szwajcaria – tu znajdziesz dostępne hotele, terminy i ceny

Wyjazdy narciarskie do Szwajcarii wprowadziliśmy trochę z musu – ze względu na to, że w okresie pandemii były to często jedyne dostępne dla narciarzy regiony i okazało się, że wcale nie musi być tak drogo, a trasy są wyśmienite ;-)

 

 

Wyjazdy Narciarskie Yeti Club i Allegra 2023
Rodzinne wyjazdy Narciarskie 2024 – Włochy, Austria, Szwajcaria

 

Jak rezerwować

Wystarczy wysłać nam informacje, którym hotelem jesteście zainteresowani oraz dokładne dane uczestników (imię i nazwisko, data urodzenia, adres i telefon kontaktowy). Odeślemy wówczas szczegółową kalkulację i gotowe (wypełnione) dokumenty do potwierdzenia rezerwacji. Więcej informacji na temat procedury rezerwacyjnej znajdziecie w tym miejscu.

 

 

Rodzinne Wyjazdy Narciarskie 2024 – dlaczego warto jechać z nami?

  • To już 15 sezon rodzinnych wyjazdów narciarskich z Yeti Club, a od 12 lat ściśle współpracujemy z instruktorami z Allegra Ski Team.
  • Stawiamy na jakość –  mamy najlepsze i sprawdzone osobiście hotele i stałą Kadrę Polskich Instruktorów.
  • Polskie Szkółki Narciarskie dla Dzieci i Szkolenia Narciarskie w hotelach klubowych dostępne są bez dodatkowych opłat – więcej informacji na temat tego jak wyglądają nasze programy znajdziecie tutaj.
  • Zawsze uczciwie podchodzimy do naszych Klientów. Gdy w trakcie pandemii inne biura utrudniały rezygnacje z  wyjazdów, a zamiast zwrotu pieniędzy proponowały vouchery my oddawaliśmy wpłaty z własnych środków i robiliśmy to bezzwłocznie.

 

 

Kontakt z nami

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszych wyjazdów narciarskich w sezonie Zima 2024, to zapraszamy do kontaktu.

  • e-mail: biuro@yeticlub.pl

 

  • telefon: 94 311 58 25 – czynny w dni robocze w godzinach 10:00-16:00. Jeśli telefon nie odpowiada, to oznacza, że właśnie rozmawiamy na drugiej linii, obsługujemy rezerwacje lub przygotowujemy najbliższe wyjazdy. Prosimy wówczas o wysłanie swojego numeru telefonu wraz z krótkim zapytaniem na adres e-mail lub korzystając z formularza szybkiego kontaktu – oddzwonimy w ciągu maksymalnie 24 godzin (w dni robocze ;-)

 

  • formularz szybkiego kontaktu znajdujący się na stronie – w prawym, dolnym rogu (jeśli nie jesteśmy online, to prosimy o informacje czym jesteście Państwo zainteresowani i pozostawienie swojego adresu e-mail lub numeru telefonu – w zależności jaką formę kontaktu preferujecie. Skontaktujemy się tak najszybciej jak będzie to możliwe.

 

Do zobaczenia na stoku.

Ekipa Yeti Club i Allegra Ski Team

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!