Bukowina wyciągi narciarskie na Podhalu

Bukowina wyciągi narciarskie. Gdzie jeździć na nartach w okolicach Bukowiny Tatrzańskiej ? Które stacje narciarskie dobre będą dla początkujących, a które dla zaawansowanych narciarzy. Trasy narciarskie, mapy, ceny karnetów narciarskich w najpopularniejszych stacjach w okolicy Bukowiny

Bukowina wyciągi narciarskie

Podczas obozów narciarskich i rodzinnych wyjazdów narciarskich w Bukowinie jeździmy na różnych stacjach narciarskich. W zależności od stopnia zaawansowania będą to wyciągi w Brzegach, Jurgowie, na Wierchu Olczańskim lub na bardzo lubianej stacji Rusin Ski. Co przygotowały dla narciarzy stacje narciarskie w okolicy Bukowiny ?

zobacz wyjazdy narciarskie i obozy w Bukowinie

 

Bukowina wyciągi narciarskie – Brzegi

Brzegi to stacja narciarska idealna dla początkujących narciarzy. Zazwyczaj to właśnie tam stawiamy pierwsze kroki na deskach z najmłodszymi i tymi, którzy nie stali wcześniej na nartach.
Do dyspozycji narciarzy są 3 wyciągi orczykowe o długości 350 i 400 metrów. 2 łatwe i trasy narciarskie i jedna średnio trudna są oświetlone i ratrakowane.

 

Nasze imprezy narciarskie w Bukowinie kliknij na miniaturkę by zobaczyć program:

 

Bukowina wyciągi narciarskie  – Jurgów

Stacja narciarska Jurgów Ski  to jedna z ciekawszych stacji narciarskich w okolicy Bukowiny. Coś dla siebie znajdą tu narciarze na każdym poziomie zaawansowania. 7 tras narciarskich o długości od 120 m do blisko 1200 m. 3 trasy nadają się dla początkujących, na 3 kolejnych poszaleją zaawansowani narciarze, a siódma trasa w górnej części oznaczona jest kolorem niebieskim, a od połowy trasa robi się już średnio trudna (czerwona).

 

Mapa wyciągów narciarskich – Bukowina – Jurgów

 

Bukowina  wyciągi narciarskie Jurgów

 

Bukowina wyciągi narciarskie – Rusin Ski

Rusin Ski to wg użytkowników portalu Onet.pl najlepsza stacja narciarska na Podhalu. 3 wyciągi (w tym wyciąg krzesełkowy) oraz wyciąg dla dzieci gwarantują doskonałą zabawę dla całej rodziny. Trasy są bardzo dobrze utrzymane i sztucznie naśnieżane.

Ceny karnetów na sezon 2014:

  • 1 dzień – 85 zł
  • 2 dni –  150 zł
  • 3 dni  – 210 zł
  • 4 dni  – 265 zł
  • 5 dni – 305 zł
  • 6 dni –  355 zł
  • 7 dni – 385 zł

(*) ceny karnetów w najwyższym sezonie

Ceny karnetów na sezon 2015 w przygotowaniu.

 

Mapa tras narciarskich – Bukowina – RusinSki

 

rusin-ski

 

Bukowina wyciągi narciarskie – Wierch Olczański

Wierch Olczański to kolejna stacja narciarska w okolicach Bukowiny. 5 wyciągów narciarskich obsługuje trasy narciarskie o długości od 300 do 500 m długości. Wszystkie trasy są oświetlone, ratrakowane i sztucznie naśnieżane w razie potrzeby. Większośc z nich przeznaczona jest dla początkujących i rekreacyjnie jeżdżących narciarzy. Trasa zwana Małym Kasprowym oznaczona jest czerwonym kolorem i wykorzystywana jest do szkoleń narciarskich dla bardziej zaawansowanych grup.

Ceny karnetów narciarskich w sezonie Zima 2014 oscylowały w granicach 75-85 zł za dzień (w zależności od sezonu).

Cennik karnetów narciarskich na sezon Zima 2015 w przygotowaniu.

 

Bukowina na narty – zdjęcia z naszych wyjazdów narciarskich do Bukowiny:

 

Więcej zdjęć z wyjazdów narciarskich

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!