Włochy – narciarski sylwester z polskimi szkółkami dla dzieci – Val di Fiemme 2019

  Kategoria: Archiwum
  Komentarze: Brak

wyjazdy narciarskie 2017 ze szkoleniem

Jeszcze lepsze hotele, starannie dobrane regiony narciarskie, polscy instruktorzy i moc atrakcji dla małych i dużych narciarzy.  Tak wyglądać będzie nowa oferta na rodzinne wyjazdy narciarskie 2017 – hotele klubowe 

Wyjazdy narciarskie 2017 ze szkoleniami

Już we wrześniu rozpoczniemy sprzedaż najlepszych, rodzinnych wyjazdów narciarskich ze szkoleniami narciarskimi i snowboardowymi oraz szkółkami dla dzieci prowadzonymi przez najlepszych, polskich instruktorów. Poniżej zdradzamy już garść szczegółów dotyczących naszych hoteli klubowych, w których cały niemal program i szkolenia dostępne są bez dodatkowych opłat.

Dokąd pojechać na narty – mapa wyjazdów narciarskich ze szkoleniami na sezon Zima 2017

 

więcej zdjęć z naszych wyjazdów w galeriach

 

Wyjazdy narciarskie 2017 – polskie szkółki w Austrii

W tym roku w Austrii szkolenia narciarskie i szkółki dla dzieci organizowane będą w dwóch hotelach.  Pierwszy z nich,  hotel Gutjaht w rejonie Dachstein dostępny był już w naszej ofercie. Po remoncie hotel oferuje jeszcze wyższy standard czterech i pół gwiazdki i będzie doskonałą propozycją, dla tych, którzy z różnych względów nie chcą jechać na narty do Włoch.

Drugi obiekt mieści się w Karyntii i będzie naszą nowością na wyjazdy narciarskie 2017.  Hotel Moerish 4* Superior to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie wysoki standard i świetną kuchnię bo tutejsza restauracja posiada wyróżnienie prestiżowego przewodnika Gault & Milau będące odpowiednikiem gwiazdek Michelin. I co ważne, wszystkie wyjazdy narciarskie do hotelu Moerish w cenie wyjazdu zawarty będą mniały karnet narciarski !

 

 

Polskie Szkółki Narciarskie 2017 – Włochy

Wiele hoteli, w których organizowane będą Polskie Szkółki Narciarskie 2017 znacie doskonale bo były w ofercie przez kilka ostatnich sezonów.  Podobnie jak i Wy, nie mogliśmy wyobrazić sobie oferty bez hotelu Club Alpino i Eghel w Folgarii. Ponownie zaprosimy polskich narciarzy do lubianego hotelu Villa di Bosco w rejonie Val di Fiemme.  W ofercie na wyjazdy narciarskie 2017 ze szkoleniami nie zabraknie też dwóch hoteli będących z nami od samego początku, Arcangelo i Ravelli w Dolinie Słońca oraz kultowego już hotelu Falkensteiner Lido na Kronplatzu.

 

Zima 2017 – nowości !

Wśród nowości znajdziecie jeszcze jeden hotel z rodziny Falkensteiner w południowym Tyrolu. Rejon Jochtal to 70 km doskonale przygotowanych, szerokich tras. To piękne widoki i świetna infrastruktura na stoku. A co najważniejsze dla rodzin, hotel Falkensteiner w Jochtal położony jest praktycznie tuż przy stoku !

Dwa nowe hotele w Monte Bondone również spodobają się tym, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy, bo również położone są niemal przy wyciągu. Do tego w obu hotelach w cenie wyjazdu zawarte będą karnety narciarskie, a dzieci do 7 lat za cały pakiet – ze szkółkami i karnetem zapłacą tylko 650 zł !

Nowy hotel zaproponujemy również w rejonie Alpe di Siussi – Val Gardeny. Hotel Miramonti w standardzie 4 gwiazdek to nowe pokoje, świetna kuchnia i doskonała strefa wellness. Natomiast w Val di Fiemme dostępny będzie też świetny hotel Scoittolo położony tuż przy wyciągu w Pampeago.

Zobacz wrześniowe promocje

 

Print Friendly, PDF & Email

Napisz komentarz jako pierwszy.

Twoja opinia