Zimowiska w Polsce 2018 – Ostoja Białego Wilka zaprasza

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę ? Wybierz się w fascynującą podróż do krainy fantazji i sztuki. Wyspa Twórczej Edukacji  – artystyczna placówka kreatywności z wieloletnim doświadczeniem – zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7 – 16 lat do Krainy Białego Wilka na wyjątkowe ferie zimowe …

 

Zimowiska w Polsce 2018

Uczestnicy najlepszego, kameralnego zimowiska w Polsce zakwaterowani będą w prawdziwie niepowtarzalnym miejscu. Agroturystyka Biały Wilk, w miejscowości Lipy ( 70 km od Gdańska), w okolicach Starej Kiszewy, leżącej na granicy Kaszub i Kociewia nad rzeką Wierzycą w Borach Tucholskich. Okolica o pięknym i zróżnicowanym krajobrazie, całkowita cisza i spokój, idealne i sprawdzone miejsce dla odpoczynku i twórczej koncentracji. Ponadto okoliczna natura świetnie nadaje się do organizowania zabaw w terenie. Jeśli szukasz dla dziecka wyjątkowego zimowiska w Polsce z doskonałą opieką i ciekawym programem, to zimowisko w Ostoi Białego Wilka jest zimowiskiem właśnie dla Ciebie … Wybierz jeden z dwój niepowtarzalnych turnusów, lub wybierz się na obydwa:

Dodatkowe informacje i rezerwacja:  tel. 501491406

 

Jak zostać królem śniegu – zimowisko przygodowe

Nie łatwym zadaniem jest bycie królem, zostać nim może tylko zwycięzca, lojalny i przyjacielski przywódca. Weź udział w fascynującej grze w zimowym terenie, wykonując zadania i rozwiązując zagadki ukryte w 6 krainach stworzonego przez Ciebie mroźnego światu. Opraw swoje pomysły w niezwykłą grafikę, samodzielnie przygotowując gadżety i elementy rozgrywek. Uzbieraj punkty honoru i walki pomiędzy graczami. rywalizacja wyłoni zwycięzcę, który zostanie Królem Zimowego Królestwa.

Zimowisko dla dzieci 7-12 lat

 

Zimowisko z Mangą – o “kapurkach” i szarym wilku

Stwórz nowoczesny scenariusz dobrze Ci znanej historii z dzieciństwa. Przygotuj własną galerię postaci według sposobu rysowania japońskich rysowników Mangi. Rozrysuj swoje pomysły na wielkiej komiksowej planszy, odegraj w terenie zaczarowanego lasu niezwykłe przygody Swoich bohaterów. Stwórz Swoją humorystyczną wersję słynnej bajeczki.

Zimowisko dla dzieci 11-15 lat – zajęcia rysunkowe i RPG

 

Liczba uczestników zimowiska:

Maksymalna liczba uczestników turnusu wynosi 19 osób.

 

Zakwaterowanie:

W Nowym Domu drewnianym wolnostojącym, całorocznym, w pięknym stylu o powierzchni 180 m położonym tuż przy lesie, 1500m od jeziora, na posiadłości o powierzchni około 3h, przeznaczonej do wypoczynku dzieci i młodzieży. Dom jest przygotowany na 22 miejsca noclegowe. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, kuchnią (z pełnym wyposażeniem: lodówka, kuchenka gazowa, naczynia,itp.). Na piętrze są 3 sypialnie 5 – 8 osobowe z łazienką z prysznicem i ciepłą wodą. Ogrzewanie podłogowe. Na parterze duża świetlica o powierzchni 60m, wyposażona w sprzęt multimedialny. Przeznaczona do warsztatów, zajęć i posiłków. Informacje o zakwaterowaniu na stronie www.bialywilk.com.pl

Zimowiska w Polsce w Ostoi Białego Wilka

 

Zimowiska w Polsce w Ostoi Białego Wilka – atrakcje:

 • warsztaty plastyczne, ceramiki, modelarskie, komiksu
 • podchody, gry, rywalizacje, quizy, łamigłówki, zagadki
 • zabawy zimowe na świeżym powietrzu, jazda na sankach, przejażdżka konikiem
 • bal karnawałowy
 • poczęstunek oraz nocleg w Tipi (dla odważnych)

 

Terminy i ceny 2018:

 

Już wkrótce…

 

Cena zawiera

 • zakwaterowanie
 • całodzienne wyżywienie
 • realizację programu
 • doskonała opieka wychowawców
 • ubezpieczenie

 

Cena nie zawiera

 • transportu

 

Zapisy i rezerwacja:

PASSA, Gdańsk- Osowa, ul. Wegi 22A;  tel. 501491406
lub pocztą elektroniczną: wyspa@passa.edu.pl

Chcesz poznać więcej, zgłoś się po szczegółowy program !

Zimowiska w Polsce nie muszą być nudne ! Gwarantujemy bardzo wysoki poziom merytoryczny zajęć !

 

Zdjęcia z ubiegłorocznych zimowisk w Ostoi Białego Wilka

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Sprawdzamy nasze ośrodki dlatego w dniach 4-6.10 nasze biuro będzie nieczynne!

Na wszystkie zapytania odpowiemy w czwartek - 7.10.2021