3 najciekawsze Wyjazdy Narciarskie na Sylwestra ze Szkoleniem dla Dzieci

Zobacz najciekawsze wyjazdy narciarskie na Sylwestra ze szkoleniem dla dzieci i polskimi szkółkami narciarskimi. Świetne hotele, polscy instruktorzy i najlepsze trasy narciarskie. 3 oferty na Sylwestra na Nartach 2023/2024, które musisz zobaczyć…

 

Sylwester na nartach - na stoku

Wyjazdy narciarskie na sylwestra ze szkoleniem dla dzieci

Większość firm szkółki narciarskie dla dzieci oferuje tylko przy wyjazdach na ferie zimowe. Jednak nie oznacza to wcale, że wyjeżdżając na sylwestra musisz zrezygnować z własnej wolności na stoku lub zostawić swoje pociechy u babci… Możesz wybrać się na sylwestra na nartach, w ciągu dniach zostawić dzieci pod okiem polskich instruktorów, a samemu oddać się szaleństwom na stoku. Gdzie organizowane są wyjazdy narciarskie na sylwestra ze szkoleniem dla dzieci?

  • Tu znajdziesz najczęściej wybierane wyjazdy, a poniżej krótkie zestawienie najciekawszych propozycji.

 

Sylwester na nartach w Austrii ze szkółkami dla dzieci – Zima 2024

Jeden z najczęściej wybieranych wyjazdów narciarskich z polskimi szkółkami do Austrii w okresie ferii zimowych, od 2 sezonów dostępny jest również w terminie sylwestrowym. Hotel idealny dla wymagających gości. Eleganckie pokoje, doskonale przygotowana strefa wellness z basenem i fenomenalne wyżywienie. Jeśli do tego dorzucimy polskie szkółki narciarskie z opieką dla dzieci i świetnych instruktorów / animatorów, to efekt może być tylko jeden. Numer 1 w kategorii wyjazdy sylwestrowe na narty z dziećmi do Austrii. Terminy i ceny wyjazdów na Sylwestra 2024 znajdziecie tutaj.

Numer 1 w kategorii sylwester na nartach w Austrii ze szkoleniem dla dzieci, to hotel Moerish w Goldek

 

 

Narciarski sylwester z dziećmi we Włoszech

Gratka dla miłośników nart i słońca bo Dolina Słońca (Val di Sole) gwarantuje zarówno rewelacyjne i świetnie utrzymane trasy ale i największą liczbę dni słonecznych w roku. 2 sprawdzone hotele: Ravelli – dla wymagających i sporo tańszy,  kameralny i cieszący się niezwykle wysokimi ocenami klientów hotel Arcangelo. Oczywiście na miejscu będą polscy instruktorzy, którzy zadbają na stoku o Wasze pociechy, a po nartach o dobrą zabawę.

  • terminy i ceny wyjazdu narciarskiego na sylwestra 2022/2023 do Włoch – ze szkółkami narciarskimi – znajdziecie tutaj: Sylwester w Val di Sole
Jedna z najciekawszych propozycji na wyjazd narciarski na sylwestra do Włoch

 

 

Wyjazd narciarski na Sylwestra ze szkoleniem dla dzieci w Val di Fiemme

I na koniec jeszcze jedna perełka. Stoków regionu Val di Fiemme żadnemu miłośnikowi jazdy na nartach przedstawiać nie trzeba.  Ski Center Latemar z Pampeago czy Predazzo to miejsce dla wielu wręcz kultowe. I rewelacyjne na spędzenie sylwestra na nartach, tym bardziej że od hoteli, które znajdziecie pod poniższym linkiem do stoków jest blisko, bardzo blisko ;-) No i niewątpliwym argumentem przemawiającym, żeby na wyjazd sylwestrowy zabrać jednak swoje pociechy są ceny zaczynające się od 900 zł za dzieci do 6 lat na przykład w hotelu Villa di Bosco.

Sylwester na nartach w Val di Fiemme

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!