Ostatnie miejsca na ferie zimowe na rodzinne wyjazdy narciarskie – tu są miejsca

Zobacz dostępne wyjazdy narciarskie na ferie zimowe ze szkoleniami narciarskimi dla dzieci i dorosłych. Włochy i Austria – ostatnie miejsca na wyjątkowych wyjazdach narciarskich dla rodzin w hotelach klubowych ze szkoleniami, opieką nad dziećmi i szkółkami narciarskimi dostępnymi BEZ DOPŁAT 

Najlepsze wyjazdy narciarskie na ferie zimowe

– gdzie są wolne miejsca ?

Jakie są najlepsze wyjazdy narciarskie na ferie zimowe ? Takie, w którym rodzice mogą szaleć na stoku, a dzieci mają zapewnioną niemal całodzienną opieką.  Takie właśnie są nasze rodzinne wyjazdy na narty. Oprócz sprawdzonych hoteli w doskonałych regionach narciarskich oferujemy szkolenia narciarskie i szkolenia snowboardowe dla dorosłych oraz szkółki narciarskie dla dzieci organizowane przez doświadczonych instruktorów. Jeśli jeszcze nie macie planów na wyjazd na ferie zimowe to tu mamy jeszcze wolne miejsca …

 

wolne miejsca na wyjazdy narciarskie
Najlepsze wyjazdy narciarskie na ferie zimowe – szkolenia i szkółki narciarskie dla dzieci bez dopłat – gdzie są wolne miejsca ?

 

 

Włochy – wyjazdy narciarskie na ferie zimowe ze szkoleniem

 

Termin 21.01-28.01.2017

W tym terminie szczególnie polecamy wyjazd do hotelu Miramonti w rejonie Alpe di Siusi. Ostatnie wolne miejsca mamy jeszcze również w doskonałym hotelu Ravelli w Dolinie Słońca (Val di Sole) i w Villi di Bosco w rejonie Val di Fiemme

 

Termin 28.01-04.02.2017

Przełom stycznia i lutego polecamy spędzić na nartach w rejonie Folgarii. To idealny region narciarski na organizację szkoleń narciarskich, ale średnio zaawansowani narciarze też na pewno nie będą się nudzili. Do dyspozycji mamy jeszcze dwa bardzo lubiane przez naszych Klientów hotele: Eghel i Club Alpino.

Tym, którzy lubią mieszkać jeszcze bliżej stoków do gustu przypadną też nasze hotele w rejonie Monte Bondone, położone tuż przy trasach  narciarskich.

 

Termin 04.02-11.02.2017

Jeśli szukasz wyjazdu na narty ze szkoleniem na początku lutego to w tym terminie w Folgarii również mamy jeszcze wolne pokoje. Natomiast zwróć też uwagę na położony w  Val di Sole – hotel Ravelli. To jeden z najlepszych hoteli w Dolinie Słońca, a w połączeniu z naszym programem szkoleń i opieki nad dziećmi to zdecydowanie najlepszy pomysł na udany wyjazd na ferie zimowe z dziećmi.

 

Termin 11.02-18.02.2017

To zdecydowanie dobry czas, żeby pojeździć na nartach w Dolinie Słońca i to nie tylko ze względu na doskonałą zazwyczaj pogodę i świetne trasy narciarskie. W tym terminie Klienci naszych hoteli klubowych Arcangelo i Ravelli będą mieli zapewnioną moc atrakcji związanych z super imprezą: Polskie Ferie w Val di Sole. Niestety trzeba się spieszyć z rezerwacją bo zostały nam już tylko dwa ostatnie pokoje w hotelu Ravelli …

!!! Natomiast kilka pokoi mamy jeszcze w rewelacyjnym, czterogwiazdkowym hotelu należącym do sieci Falkensteiner w położonym niedaleko Kronplatzu regionie Jochtal. Hotel ma ogromne centrum wellness z basenem i znajduje się zaledwie ok. 300 metrów od najbliższego wyciągu.

 

Termin 18.02-25.02.2017

To ostatnia szansa na wyjazd na ferie zimowe dla mieszkańców województw: Dolnośląskiego, Zachodniopomorskiego, Opolskiego i Mazowieckiego.  Na ten moment ostatnie dostępne pokoje mamy w hotelach: Eghel i Club Alpino w rejonie Folgarii.

Tu również mamy jeszcze kilka pokoi w hotelu Falkensteiner w rejonie Jochtal.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wolnych miejsc lub naszych hoteli klubowych (ze szkoleniami dla dorosłych i dzieci organizowanymi przez polskich instruktorów bez dopłat) skontaktuj się z nami pod numerem infolinii:

94 311 58 25

 

 

Zobacz też wyjazdy narciarskie ze szkoleniami w cenie w Austrii oraz pozostałe hotele dostępne w naszej ofercie np wyjazdy narciarskie na ferie zimowe w Polsce – ze szkoleniem: Murzasihle lub Bukowina

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Sprawdzamy nasze ośrodki dlatego w dniach 4-6.10 nasze biuro będzie nieczynne!

Na wszystkie zapytania odpowiemy w czwartek - 7.10.2021