Yeti Club to wyjazdy narciarskie dla wymagających

Yeti Club to wyjazdy narciarskie dla wymagających. Mamy sprawdzone osobiście hotele gwarantujące wysoką jakość świadczeń w regionach narciarskich idealnych dla rodzin z dziećmi i starannie dobieramy kontrahentów, żeby zapewnić jak najwyższy standard oferowanych wyjazdów.  

Wyjazdy narciarskie dla wymagających

Dbamy o wysoką jakość oferowanych wyjazdów narciarskich w czym pomaga nam blisko 20 letnie doświadczenie w turystyce. Znamy osobiście najpopularniejsze regiony narciarskie w Polsce i Europie. Pracujemy z najlepszymi kontrahentami i polskimi instruktorami, a wszystkie hotele są starannie wyselekcjonowane, żeby zapewnić jak najlepsze wypoczynek.

Yeti Club logo

 

zobacz nasze hotele klubowe zawierające szkolenia narciarskie i polskie szkółki narciarskie bez dopłat na sezon Zima 2019

 

Wyselekcjonowane regiony narciarskie

Jeździmy na nartach więc wiemy doskonale, że niektóre regiony  sprawdzają się lepiej w przypadku wyjazdów na narty z dziećmi, a inne gorzej. Zawsze staramy się wybrać takie, które zapewniają odpowiednią infrastrukturę i dobre warunki do uprawiania narciarstwa. Dlatego nasze szkółki narciarskie zlokalizowane są w tak doskonałych lokalizacjach jak: Kronplatz, Val di Fieme, Val di Fassa czy niezwykle popularna wśród polskich narciarzy Dolina Słońca czyli Val di Sole. Odkrywamy również mniej znane, kameralne stacje, które często oferują równie doskonałe trasy i mniejszy tłok oraz niższe ceny jak Folgaria, Goldeck czy  Alpe di Siusi.

 

Najlepsi kontrahenci

Wyjazdy narciarskie dla wymagających wymagają najlepszych kontrahentów. Z wieloma pracujemy od blisko 10 lat. Organizują dla nas doskonałe programy szkoleń, dysponują świetnymi polskimi instruktorami i gwarantują, że wyjazdy narciarskie realizowane w ramach Yeti Club (ze szkółkami narciarskim dla dzieci) będą zawsze realizowane na odpowiednio wysokim poziomie.

 

Sprawdzone hotele

Osobiście sprawdzone i najlepsze w swoich kategoriach. Hotele zaliczane przez nas do hoteli ekonomicznych – zobacz – w ofercie innych biur traktowane są często jako hotele premium. Nasze hotele PREMIUM wybierane są zdecydowanie staranniej. Z roku na rok coraz więcej miejsca w naszej ofercie zajmują rewelacyjne hotele w standardzie przynajmniej 4 * oferujące bezkonkurencyjną jakość obsługi. Hotel Ravelli w Mezannie, Kristiania w Cogolo czy wreszcie fenomenalne hotele należące do słynnej sieci Falkensteiner.

 

Wyjazdy narciarskie dla wymagających

A dla najbardziej wymagających narciarskich rodzin, po raz kolejny mamy w ofercie niezwykle ciepło przyjęty w sezonie 2018, fenomenalny hotel Funimation w Austrii. Położony bezpośrednio przy stoku, z taką ilością atrakcji dla dzieci, jaką można by było obdarować ze 3 inne hotele wysokiej klasy …

wyjazdy narciarskie dla wymagających z polskimi instruktorami - Austria

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Sprawdzamy nasze ośrodki dlatego w dniach 4-6.10 nasze biuro będzie nieczynne!

Na wszystkie zapytania odpowiemy w czwartek - 7.10.2021