Wyjazdy narciarskie dla grup – Włochy, Austria, Czechy

Jesteśmy specjalistami od wyjazdów narciarskich dla grup. Masz grupę ? Planujecie wyjazd w kilka rodzin ? Zobacz co możemy Ci zaoferować …

Wyjazdy narciarskie dla grup – Włochy i Austria

Od wielu lat zajmujemy się wyjazdami narciarskimi. Włochy to jeden z naszych głównych rynków stąd możemy zaoferować wyjątkowo atrakcyjne ceny i bardzo duży wybór sprawdzonych osobiście hoteli w najlepszych regionach narciarskich.

Ale atrakcyjna cena to nie wszystko. Podczas wyjazdów możemy zapewnić obsługę polskich instruktorów, szkolenia narciarskie i snowboardowe oraz szkółki narciarskie dla dzieci połączone z opieką na stoku. Nasze wyjazdy narciarskie dla grup to również doskonała zabawa. Każdego dnia nasi instruktorzy i animatorzy zadbają o aktywną organizację czasu po nartach.

Jeśli więc planujesz organizację wyjazdu narciarskiego dla grupy to zaufaj specjalistom. Nie jesteśmy zwykłym biurem podróży. My też jeździmy na nartach ;-)

 

Dlaczego robimy najlepsze wyjazdy narciarskie dla grup ?

  • mamy ponad 15 lat doświadczeń i doskonałych instruktorów
  • znamy doskonale regiony narciarskie we Włoszech
  • sprawdzamy osobiście oferowane hotele
  • dzięki długoletniej współpracy możemy negocjować z hotelami atrakcyjne ceny
  • gwarantujemy najlepszą obsługę i wyjątkowe programy

 

 

Wyjazdy narciarskie dla grup – regiony

Możemy przygotować niezapomniany wyjazd narciarski dla grupy w dowolnie wybranym regionie narciarskim we Włoszech czy Austrii. Natomiast najlepsze oferty na wyjazdy narciarskie dla grup dostępne są w regionach, z którymi współpracujemy najczęściej. We Włoszech będą to m.in. Folgaria, Val di Sole, Val di Fiemme czy Kronplatz. W Austrii region w okolicach Innsbrucka

 

Wyjazdy narciarskie dla grup: Polska, Czechy i Słowacja

Grupom, które nie mają tyle czasu lub mają ograniczony budżet możemy zaproponować organizację szkoleń, wyjazdów narciarskich czy eventów na stokach w Polsce, w Czechach czy na Słowacji. Wszędzie tam dysponujemy sprawdzoną bazą hotelową i możemy zapewnić obsługę polskich instruktorów.

 

Kontakt

Jeśli zastanawiasz nad przygotowaniem wyjazdu dla grupy znajomych, zakładu pracy czy szkoły i nie wiesz od czego zacząć to skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze odpowiedniego hotelu i regionu.

Jeśli planujesz wyjazd narciarski w kilka rodzin (minimum 25 osób) również zapraszamy do kontaktu z działem obsługi grup. Przygotujemy dla wówczas indywidualną  kalkulację lub zaproponujemy specjalny rabat.

Wyjazdy narciarskie dla grup – kontakt:  krzysiek@yeticlub.pl lub 60-85-84-311

 

Zapraszamy !

Yeti Club – Przedszkola Narciarskie
Więcej niż wyjazdy narciarskie ze szkoleniem …

Yeti Club logo

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!