Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Rodzinne wyjazdy na ferie zimowe 2023

Niepowtarzalne i wyjątkowe, rodzinne wyjazdy na ferie zimowe 2023. Wyjazdy zawierają przedszkola narciarskie dla dzieci nawet od 3/4 lat oraz polskie szkółki narciarskie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.  Dodatkowo w wielu przypadkach oprócz szkoleń narciarskich w programie znajdziecie też wiele dodatkowych atrakcji jak: kulig, ognisko, animacje po nartach. Wyjazdy na ferie zimowe to idealny pomysł na wyjazd z dziećmi, a w ofercie znajdziecie wyjazdy do Polski i Włoch.

Przedszkola Narciarskie – Włochy

Spędź ferie zimowe w niepowtarzalnej scenerii Dolomitów. Oddaj swoje pociechy pod opiekę najlepszym. polskim instruktorom, a sam szusuj bez ograniczeń. W ofercie wyjazdów na ferie zimowe znajdziecie znane i lubiane regiony jak: Folgaria, Val di Sole czy Kronplatz i sprawdzone osobiście hotele z wyżywieniem.

Jeśli szukasz wyjazdu ze szkółkami do Austrii to znajdziesz je pod linkiem:

Wyjazdy na ferie w Polsce

Szkółki narciarskie i przedszkola narciarskie na stoku, szereg atrakcji po nartach jak kulig z ogniskiem, animacje. W ofercie 2 sprawdzone pensjonaty góralskie w Bukowinie i Murzasichle o bardzo dobrym standardzie i ze smacznym wyżywieniem.

Wyjazd na Narty z Polskimi Instruktorami do Włoch – Alta Badia – hotel Gran Paradiso 4*

Alta Badia to jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich, znajdujący się w sercu Południowego Tyrolu, w samym środku Dolomitów. Jest to przepiękny ośrodek narciarski położony w prowincji Bolzano. Niewątpliwe dużym atutem tego ośrodka jest to, że jest on centralnie położony w karuzeli narciarskiej Dolomity Superski (obejmującej 12 terenów narciarskich, 450 wyciągów i 1200 km tras). Największy […]

Więcej

Sprawdzony Wyjazd Narciarski do Włoch z Dziećmi – Folgaria – hotel Golf 4*

Najlepszy region na rodzinne narty –  szkolenia bez dopłat ! Włochy polscy instruktorzy w Folgarii. Wyjazd narciarski dla rodzin z dziećmi. Nowy hotel  Golf **** idealny hotel dla rodzin z basenem i zapleczem wellness. W cenie – szkolenia narciarskie i szkółki narciarskie dla dzieci oraz opieka po nartach i bogaty program animacyjny. Doskonały region narciarski […]

WięcejNowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2023!

Bezpieczna Rezerwacja i Zniżki we Wrześniu - zobacz najważniejsze informacje.