Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Rodzinne wyjazdy na ferie zimowe 2024

Niepowtarzalne i wyjątkowe, rodzinne wyjazdy na ferie zimowe 2024. Wyjazdy zawierają przedszkola narciarskie dla dzieci nawet od 3/4 lat oraz polskie szkółki narciarskie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.  Dodatkowo w wielu przypadkach oprócz szkoleń narciarskich w programie znajdziecie też wiele dodatkowych atrakcji jak: kulig, ognisko, animacje po nartach. Wyjazdy na ferie zimowe to idealny pomysł na wyjazd z dziećmi, a w ofercie znajdziecie wyjazdy do Polski i Włoch.

Przedszkola Narciarskie – Włochy

Spędź ferie zimowe w niepowtarzalnej scenerii Dolomitów. Oddaj swoje pociechy pod opiekę najlepszym. polskim instruktorom, a sam szusuj bez ograniczeń. W ofercie wyjazdów na ferie zimowe znajdziecie znane i lubiane regiony jak: Folgaria, Val di Sole czy Kronplatz i sprawdzone osobiście hotele z wyżywieniem.

Jeśli szukasz wyjazdu ze szkółkami do Austrii to znajdziesz je pod linkiem:

Wyjazdy na ferie w Polsce

Szkółki narciarskie i przedszkola narciarskie na stoku, szereg atrakcji po nartach jak kulig z ogniskiem, animacje. W ofercie 2 sprawdzone pensjonaty góralskie w Bukowinie i Murzasichle o bardzo dobrym standardzie i ze smacznym wyżywieniem.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!