Przedszkole narciarskie Baby Ski 2018 – informacje o programie

Przedszkole narciarskie Baby Ski to szkółki narciarskie z opieką dla dzieci 4-12 lat w Czechach i we Włoszech – zobacz informacje dotyczące programu i hotele, w których realizujemy program narciarski Baby Ski z polskimi instruktorami

 

Przedszkole narciarskie Baby Ski – Zima 2018

Przedszkole narciarskie Baby Ski realizowane jest przez polskich instruktorów i odbywa się za dodatkową opłatą przy wybranych hotelach z naszej oferty wyjazdów narciarskich przeznaczonych dla rodzin z dziećmi.

 

Zobacz hotele w których realizujemy przedszkole narciarskie Baby Ski w Czechach – kliknij by zobaczyć szczegóły

 

Zajęcia w ramach przedszkola narciarskiego przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-12 lat i prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych, polskich instruktorów narciarstwa i animatorów. Szkolenia narciarskie odbywają się w grupach 5-10 osób w godz. 10.00-15.30 z przerwą na relaks podział na grupy zależy od wieku i umiejętności narciarskich). Przez cały czas trwania zajęć, Państwa pociechy pozostają pod opieką naszych instruktorów, mających doświadczenie w pracy z dziećmi. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, zwłaszcza dla dzieci młodszych, natomiast młodzież, większość czasu spędza na nauce jazdy na nartach i doskonaleniu techniki jazdy. Dla zaawansowanych wprowadzamy też elementy jazdy sportowej. Na czas zajęć wszyscy uczestnicy szkółki Baby Ski ubierani są na stok w rozpoznawalne, odblaskowe kamizelki z logo biura.

 

Animacje i program Apress Ski

Przedszkole narciarskie Baby Ski to nie tylko szkolenia narciarskie. W programie mamy również gry i zabawy, oglądanie bajek i filmów dostosowanych do wieku uczestników, konkursy, saneczkarstwo, zabawy na śniegu, slalom, zawody, itp.  W godzinach popołudniowych, w hotelach odbywają się animacje dla dzieci.

Natomiast na zakończenie każdego wyjazdu przewidzieliśmy również uroczyste zakończenie szkolenia, podsumowanie osiągnięć dzieci, oglądanie filmów szkoleniowych. Wszyscy uczestnicy  otrzymają też upominek i dyplom.

 

RAMOWY PROGRAM DNIA:

  • 10:00 – 10:15 Rozgrzewka na stoku
  • 10:15 – 12:30 Szkolenie narciarskie
  • 12:30 – 13:00 Przerwa w schronisku
  • 13:00 – 14:00 Gry i zabawy na śniegu
  • 14:00 – 15:30 Kontynuacja szkolenia na nartach
  • 15:30 Odbiór dzieci przez opiekunów

 

Cena zajęć wyłącznie dla Klientów wyjazdów narciarskich (*)

  • 450 zł/os. – Alpy
  • 350 zł/os. – Karkonosze

Szkółkę otwieramy przy min. 5 uczestnikach.

Cena przedszkola narciarskiego nie zawiera lunchów ani karnetów narciarskich (chyba, że te ujęte są w cenie wyjazdu).

 

(*) Przedszkole narciarskie Baby Ski  jest sprzedawane wyłącznie w pakietach z wyjazdem narciarskim, przy którym znajduje się taka informacja. Nie sprzedajemy samego przedszkola – bez zakwaterowania.

 

Zdjęcia z ubiegłych lat – więcej w galeriach.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!