Hotele Klubowe – szkolenia i przedszkola narciarskie w cenie

Przedszkola narciarskie Austria, Włochy

Hotele Klubowe to oferty, w których oferujemy przedszkola narciarskie i przy których działają polskie szkółki narciarskie. To najlepsze wyjazdy narciarskie dla rodzin z dziećmi z polskimi instruktorami i bogatym programem animacji i opieką dla dzieci. Wszystkie zajęcia – szkolenia narciarskie, polskie szkółki narciarskie dla dzieci i animacje dostępne są w hotelach klubowych bez dodatkowych opłat !

Przedszkola narciarskie w cenie – hotele klubowe Zima 2022

Hotele Klubowe to nasze flagowe okręty i sztandarowa oferta. To starannie wyselekcjonowane hotele w najlepszych regionach narciarskich stanowiące bazę do realizacji najlepszych programów narciarskich. To w hotelach klubowych znajdziecie najwięcej atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Tam organizowane są szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych oraz szkolenia snowboardowe. W hotelach klubowych w ciągu dnia odbywają się przedszkola narciarskie dla dzieci wraz z opieką na stoku i poza nim (*) oraz polskie szkółki narciarskie dla dzieci, a po południu instruktorzy organizują animacje dla dorosłych i zajęcia dla dzieci.

Dla uczestników wyjazdów narciarskich odbywających się w hotelach klubowych praktycznie wszystkie zajęcia (ich szczegółowa lista znajduje się zawsze w opisie imprezy) realizowane są bez dodatkowych opłat !

Wszystkie hotele klubowe na Zimę 2022

 

Hotele klubowe

Polecane hotele klubowe usytuowane są w najlepszych regionach narciarskich. W najbliższym sezonie narciarskim programy zawierające szkolenia narciarskie, przedszkola narciarskie i szkółki narciarskie dla dzieci z opieką dla dzieci bez dodatkowych opłat !!! odbywać się będą w następujących regionach.

 

Polska – rodzinne narty:

 • Podhale (Bukowina, Poronin) – obóz narciarski i snowboardowy dla rodziców z dziećmi, kilka świetnych pensjonatów z doskonałą kuchnią i  (większość) z basenem oraz doskonały program

 

Włochy – przedszkola narciarskie:

 • Folgaria – 2  hotele klubowe o różnym standardzie, blisko wyciągów. Doskonały region dla rodzin, świetnie nadający się na przedszkola narciarskie – dużo stoków łatwych i umiarkowanie trudnych. Brak tłumów na stokach i atrakcyjne ceny.
 • Val di Sole – od lat jeden z ulubionych regionów narciarskich we Włoszech. Ponad 100 km tras dostępnych bez zdejmowania nart. Urozmaicone trasy, coś dla siebie znajdą tu zarówno ci, którzy na nartach lub desce stawiają pierwsze kroki jak i doświadczeni narciarze. Doskonałe hotele, sprawdzone podczas ubiegłorocznych wyjazdów.
 • Kronplatz – jeden z najnowocześniejszych regionów narciarskich we Włoszech. Region dla tych, którzy cenią sobie jakość, doskonałą infrastrukturę i świetnie przygotowane, urozmaicone trasy narciarskie oraz dla tych, którzy nie chcą daleko jeździć bo Kronplatz to jeden z włoskich regionów położonych najbliżej polskiej granicy.
 • Val di Fiemme – kolejny znany i lubiany region narciarski, w którym w sezonie Zima 2016 organizowane będą przedszkola narciarskie dla dzieci i odbywać się będą zajęcia prowadzone przez polskie szkółki narciarskie.
 • Val di Fassa – to nasza nowość na sezon Zima 2018 – osobiście wybraliśmy 2 nowe hotele, które mamy nadzieję przypadną Państwu do gustu
 • Paganella – po kilku latach przerwy wróciliśmy do tego lubianego, kameralnego regionu narciarskiego we Włoszech. 2 ciekawe hotele, jeden znany z ubiegłych lat, jeden to nowość i absolutny hit jeśli chodzi o położenie.
 • Alpe di Siussi/Val Gardena – kameralny region (Alpe di Siussi) na którym organizowane są polskie szkółki narciarskie dla dzieci z fajnymi, szerokimi trasami. Lub całą Val Gardena – dla tych, którzy nie lubią się ograniczać ;-)
 •  3 Zinnen – nowy region w ofercie przedszkoli narciarskich i ciekawe hotele w dobrych cenach.

 

Austria – przedszkola narciarskie:

 • Goldeck, Katschberh i Hochzillertall – świetne hotele o wysokim standardzie, idealne na rodzinne wyjazdy narciarskie. We wszystkich regionach i hotelach odbywają się przedszkola narciarskie z opieką dla dzieci, polskie szkółki narciarskie dla starszych i szkolenia narciarskie dla dorosłych.

 

 

Przedszkola narciarskie – dla kogo ?

Przedszkola narciarskie przeznaczone są dla dzieci od 5 lat (w zależności od regionu). Polskie szkółki narciarskie we Włoszech i Austrii na zajęcia przyjmują dzieci od ukończenia 5-6 roku życia, na obóz narciarski dla dzieci z rodzicami  w Bukowinie można zabrać  nawet niemowlaki, natomiast zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5 lat. Szkolenia narciarskie przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych i odbywają się na kilku poziomach zaawansowania,  szkolenia snowboardowe odbywają się w wybranych hotelach klubowych i zależą od ilości chętnych.

 

(*) – program realizowany w hotelach klubowych może się różnić w zależności od regionu – szczegółowe informacje znajdują się zawsze w opisie imprezy

Print Friendly, PDF & Email
 • Witam,
  Poproszę o ofertę dla 2 dorosłych + 2 dzieci (2011 i 2013 marzec)
  wyjazd zagraniczny. Poproszę tez o opcję z instruktorem PZN jeśli to możliwe. Proszę o wycenę z transportem i bez. Średni standard. termin: 17.02-2402 albo 24.02-03.03. Pozdrawiam, MArcin Koncewicz

  1. Panie Marcinie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjazdów narciarskich ze szkoleniem – nasze hotele klubowe – zawierające polskie szkółki narciarskie i przedszkola narciarskie dla dzieci bez dopłat znajdzie Pan pod linkiem: https://www.yeticlub.pl/tag/szkolenia-narciarskie-w-cenie/
   Przy każdej ofercie znajdują się dokładne ceny i terminy wyjazdów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta – dane znajdzie Pan w zakładce kontakt. Pozdrawiamy serdecznie. Yeti Club.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2024!

Przy rezerwacji we wrześniu dodatkowe rabaty i ubezpieczenie OC GRATIS!