Filtrowanie

  • Miejsce

  • Rodzaj wyjazdu

  • Termin

  • Atrybuty

Narty w Bukowinie – wyjazdy narciarskie z dziećmi

Nowa oferta na sezon Zima 2021! Narty w Bukowinie to wyjątkowa propozycja wyjazdów narciarskich dla rodzin. W programie wyjazdów zawarte są szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych oraz bogaty program po nartach. Między inymi: kuligi, rodzinne ogniska czy animacje. Dlatego też nasze rodzinne wyjazdy narciarskie nazywane są często obozem narciarskim dla rodziców z dziećmi ;-)

Sprawdzone ośrodki, najlepsi instruktorzy

Nasze narty w Bukowinie od wielu już lat realizowane są w sprawdzonych, podhalańskich pensjonatach i hotelach. Góralski klimat, rodzinna atmosfera, dobry standard i smaczne wyżywienie to znaki rozpoznawcze naszych wyjazdów. Jeśli do tego dołączymy unikatowe, autorskie programy zawierające szkółki narciarskie i animacje, to mamy przepis na najlepsze, rodzinne wyjazdy na narty w Polsce. Od kilkunastu już lat tak samo chętnie wybierane – szczególnie przez rodziny z małymi dziećmi jak i niezmiennie wysoko oceniane przez uczestników.

Wczasy narciarskie w Polsce

Poniżej znajdziecie aktualną ofertę na wyjazdy narciarskie do Bukowiny w sezonie Zima 2021Sprawdzamy nasze ośrodki dlatego w dniach 4-6.10 nasze biuro będzie nieczynne!

Na wszystkie zapytania odpowiemy w czwartek - 7.10.2021