Kronplatz szkolenia narciarskie, polscy instruktorzy – hotel Gassenwirt *** na Zimę 2021

 • Opis wyjazdu
 • Termin i ceny
 • Zakwaterowanie
 • Region narciarski

Wyjazd narciarski na ferie zimowe 2021 – Włochy – Kronplatz

Rodzinny hotel Gassenwirt usytuowany jest w samym sercu południowo tyrolskiej doliny Val Pusteria. Jego niewątpliwym atutem jest bogata oferta kulinarna. Hotelowa restauracja serwuje regionalne potrawy stworzone z lokalnych składników najwyższej jakości.Utrzymany w przytulnym, tyrolskim stylu, z wieloma udogodnieniami pozwoli w pełni cieszyć się urokami zimowego wypoczynku w niezwykle korzystnej cenie.

 

Kronplatz wyjazd narciarski – polskie szkółki narciarskie bez opłat!

Kronplatz uznawany jest za jeden z najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Europie! Tutaj odnajdzie się każdy, nawet najbardziej wymagający narciarze i snowboardziści. Kronplatz (Plan de Corones) w Tyrolu Południowym to obecnie jeden z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich we włoskich Alpach. Już od kilku sezonów Kronplatz cieszy się u Państwa ogromną popularnością, zadowalając gusta nawet najbardziej wymagających i zaawansowanych narciarzy.

W sezonie Zima 2021 hotel Gssenwirt jest nowością w naszej ofercie i naszym hotelem klubowym. Rodzinny hotel Gassenwirt usytuowany jest w samym sercu południowo tyrolskiej doliny Val Pusteria.

 • tu znajdziecie pozostałe wyjazdy narciarskie z polskimi szkółkami narciarskimi na Kronplatz organizowane w sezonie Zima 2021

 

 

Hotel Gassenwirt

 • Pyszna kuchnia
 • Odległość od centrum 100 m
 • Zaledwie 9 km od wyciągów
 • Szybkie połączenie ze stokami
 • basen ze strefą wellness    

W programie

 • przedszkole narciarskie i polskie szkółki narciarskie dla dzieci  w cenie wyjazdu (6 dni x 6 h)
 • szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych w cenie wyjazdu (6 dni x 2 h)
 • animacje wieczorne dla dzieci
 • animacje Apres Ski dla dorosłych w hotelu
 • szkolenia snowboardowe dla dzieci i młodzieży za dopłatą

 

Przedszkola narciarskie, szkolenia i animacje w cenie:

Klienci wybierający się na Kronplatz wyjazd narciarski do hotelu Gassenwirt w cenie wyjazdu mogą skorzystać z pełnego programu narciarskiego wraz ze szkoleniami narciarskimi i snowboardowymi dla dorosłych, przedszkolami narciarskimi i szkółkami narciarskimi  z opieką nad dziećmi oraz bogatym programem po nartach.

  Szczegóły szkoleń i programów oraz zdjęcia z ubiegłych lat znajdziecie Państwo klikając na przyciski znajdujące się poniżej.

Więcej o przedszkolach   Więcej o szkoleniach Program po nartach

 

Wyjazd narciarski – Włochy – Kronplatz szkolenie narciarskie – polscy instruktorzy – dojazd:

Cena nie zawiera transportu zorganizowanego. Dojazd do ośrodka odbywa się we własnym zakresie. Nie pośredniczymy w zakupie biletów lotniczych czy autokarowych.

Transport

 

Ubezpieczenia

Wszyscy Klienci jadący na Kronplatz wyjazd narciarski ze szkoleniem – hotel Gassenwirt w cenie wyjazdu zawarte mają podstawowy pakiet ubezpieczeniowy Signal Iduna. Istnieje również możliwość rozszerzenia kwot ubezpieczeniowych bądź dokupienia dodatkowych świadczeń takich jak SKI OC (odpowiedzialności cywilnej na stoku) i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej. Więcej o kwotach ubezpieczeń pod poniższym linkiem

Ubezpieczenia 

 

Wyjazd narciarski, Kronplatz – szkolenia narciarskie bez dopłat!

hotel Gassenwirt – terminy i ceny 2021

TerminyCena za osobę dorosłąMiejscaUwagi
16.01-23.01.20213350 złNa zapytanie
23.01-30.01.20213350 złNa zapytanie
06.02-13.02.20213350 złNa zapytanie
13.02-20.02.20213790 złNa zapytanie
20.02-27.02.20213350 złNa zapytanie
06.03-13.03.20214750 złNa zapytanieSuper Sun

Zniżki dla 3 i 4 osoby w pokoju:

 • dzieci do 1,99 – opłata stała  100 zł,
 • dzieci 2-5,99 – zniżka 1000 zł,
 • dzieci w wieku 6-12,99 – zniżka 600 zł,

Dodatkowe zniżki dla dzieci w terminie Super Sun: 06.03-13.03.2021

 • dzieci urodzone po 28.11.2012 (za wyjątkiem dzieci do 1,99 z opłata stałą) – zniżka 750 zł,

Jak Rezerwować   |

Warunki Uczestnictwa   |

Warunki Ubezpieczenia |

Ważne Informacje o Programach |

Uwaga! Wyjazd do hotelu Gassenwirt jest wyłączony z programu gwarantującego bezkosztową rezygnację do 14 dni przed wyjazdem – szczegóły programu. W przypadku rezygnacji z wyjazdu obowiązują zapisy ogólnych warunków uczestnictwa.

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie 7 noclegów w pokojach standard (z przeznaczeniem do 4 osób),
 • wyżywienie HB+ (śniadanie, obiadokolacja, przekąska po nartach),
 • skipass (tylko w terminie Free Ski 06.03-13.03.2021),
 • szkolenie narciarskie i snowboardowe dla dorosłych (2h x 6 dni),
 • przedszkole i szkółka narciarska dla dzieci oraz młodzieży (6h x 6 dni),
 • animacje wieczorne dla dzieci,
 • atrakcje wieczorne Apres Ski dla dorosłych ,
 • ubezpieczenie,
 • opieka rezydenta.

Cena nie zawiera

 • karnetu narciarskiego,
 • transportu autokarem,
 • opłata klimatyczna dla osób powyżej 14 roku życia – 1,70/dzień (obligatoryjna, płatna na miejscu),
 • dopłata do szkolenia snowboardowego dla dzieci – 500 zł (przy grupie min. 6 osób),
 • dopłata do pokoju jednoosobowego – 500 zł.

Kronplatz wyjazd narciarski – zakwaterowanie:

Hotel Gassenwirt 3* – Rodzinny hotel Gassenwirt usytuowany jest w samym sercu południowo tyrolskiej doliny Val Pusteria. Jego niewątpliwym atutem jest bogata oferta kulinarna. Hotelowa restauracja serwuje regionalne potrawy stworzone z lokalnych składników najwyższej jakości. Utrzymany w przytulnym, tyrolskim stylu, z wieloma udogodnieniami pozwoli w pełni cieszyć się urokami zimowego wypoczynku w niezwykle korzystnej cenie.

 

Do dyspozycji gości:

 • recepcja, restauracja, bar, biblioteczka, sala TV, parking, Wi-Fi internet
 • centrum wellness&spa (basen, jacuzzi, sauna turecka, łaźnia parowa, jacuzzi, pokój relaksu)
 • udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi, sala zabaw dla dzieci
 • narciarnia, skibus

 

Pokoje:

hotel dysponuje 46 przytulnymi i przestronnymi pokojami. Każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów, TV, telefon. Niektóre pokoje posiadają balkon.

Wyjazd narciarski Kronplatz - szkolenia narciarskie bez dopłat! hotel Gassenwirt 3*
 

Wyżywienie:

hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni lokalnej oraz międzynarodowej, w całości opartych na zdrowych, naturalnych produktach. Śniadania serwowane są w formie bogatego bufetu, natomiast obiadokolacje to 4- daniowe posiłki wraz z bufetem sałatkowym oraz deserami. Raz w tygodniu uroczysta kolacja przy świecach z regionalnymi daniami.

 

Wyjazd narciarski Kronplatz – szkolenia narciarskie – galeria zdjęć z hotelu:

Region narciarski Kronplatz

Region narciarski Kronplatz to jeden z najbardziej nowoczesnych regionów we Włoszech. Znajduje się tu dużo miejsc w których możemy organizować szkolenie narciarskie dla początkujących i średnio-zaawansowanych, natomiast zaawansowani narciarze również będą zachwyceni gdyż aż 25 % tras to trasy czarne, z długą i wymagającą czarną trasą prowadzącą do dolnej stacji kolejki na czele.

 

Kronplatz szkolenie narciarskie – wyjazd narciarski dla rodzin z dziećmi z polskimi instruktorami. Mapa tras i ceny karnetów narciarskich na sezon Zima 2021

 

Nie brakuje tu również miejsc idealnych do jazdy dla dzieci o czym świadczy fakt, że nasze Przedszkola Narciarskie na Kronplatzu cieszyły się tak dużym zainteresowaniem w minionym sezonie.

Kronplatz szkolenia narciarskie

Region narciarski Kronplatz idealny na szkolenia narciarskie i wyjazdy dla rodzin

  Więcej informacji o regionie narciarskim Kronplatz, wyciągach i trasach narciarskich, zdjęcia, filmy z regionu oraz ceny karnetów narciarskich Kronplatz na 2016   znajdziecie w zakładce regiony – pod poniższym linkiem

Kronplatz – trasy narciarskie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Sprawdzamy nasze ośrodki dlatego w dniach 4-6.10 nasze biuro będzie nieczynne!

Na wszystkie zapytania odpowiemy w czwartek - 7.10.2021