Bukowina wczasy narciarskie – o czym pamiętać przed wyjazdem

O czym trzeba pamiętać przed wyjazdem na wczasy narciarskie w Bukowinie oraz przed wysłaniem dziecka na obóz zimowy ? Ważne informacje dotyczące wyjazdów narciarskich i zimowych obozów w Polsce znajdziecie poniżej. Informacje dotyczą tych wyjazdów zimowych

O CZYM TRZEBA PAMIĘTAĆ PRZED WYJAZDEM NA NARTY ?

  • Przed rozpoczęciem każdego turnusu dostępne są na naszej stronie numery telefonów do kierowników naszych imprez. W okresie zimowym numery mogą być wysyłane drogą mailową wraz z komunikatem wyjazdowym lub odebrane w naszym biurze
  • Komunikat transportowy dla osób korzystających z transportu  dostępny jest na naszej stronie na 3 do 4 dni przed planowanym wyjazdem. Więcej informacji nt. transportu w Warunkach uczestnictwa (integralna część umowy dostępna w zakładce wzory dokumentów) zakładce ABC  podróżnika. W okresie zimowym komunikaty mogą być wysyłane drogą mailową na adres Klienta zawierającego umowę.
  • Rodziców/opiekunów korzystających z transportu własnego zapraszamy od godziny 16.00. Jeśli z jakiś powodów będą Państwo wcześniej prosimy zgłosić się do kierownika obozu lub instruktora dyżurnego, a zaraz potem zapraszamy do naszej stołówki na kawę, herbatę i ciastko. Opiekę nad dziećmi przejmujemy jednak od godziny 16.00. W Giewartowie około 17.00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne.  Gdyby ktoś z Państwa miał ochotę przed wyjazdem zjeść z nami obiad prosimy o zgłoszenie tego faktu minimum 2 dni przed rozpoczęciem turnusu w biurze . Koniecznie drogą mailową i koniecznie pod adres Koszt dwudaniowego obiadu to 20 złotych od osoby.
  • Jeśli tuż przed wyjazdem podjęliście Państwo decyzję o rezygnacji z zorganizowanego transportu   i chcecie osobiście zawieźć dziecko na obóz proszę koniecznie poinformować nas o tym. W przeciwnym razie w dniu zbiórki będziemy czekać na Państwa dziecko o umówionej godzinie i zamartwiać się, co się wydarzyło, że nie ma Państwa o wyznaczonej godzinie. Proszę też pamiętać, że pomimo rezygnacji nie zostaną Państwu zwrócone koszty transportu organizowanego przez biuro.

 

Bukowina wczasy narciarskie – kliknij miniaturkę by zobaczyć program

 
Wczasy narciarskie w Bukowinie

Wczasy narciarskie w Bukowinie

Wczasy narciarskie z animacjami

 
Bukowina obóz z rodzicami

Obóz z rodzicami w Bukowinie

Szkolenia i pełny program dla dzieci i dorosłych

 
Obóz narciarski w Bukowinie

Szkolenia snowboardowe

Najlepszy obóz narciarski w Polsce

 

 

  • W przypadku, gdy Wasze dziecko po zakończeniu obozu ma zostać odebrane przez ciocię, wujka, przyjaciółkę lub znajomego prosimy o przygotowanie pisemnego upoważnienia zawierającego imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego osoby upoważnionej do odbioru. Dokument powinien zostać przesłany do biura w Kaliszu, oryginałem powinna się legitymować osoba odbierająca dziecko. Nie przyjmujemy upoważnień telefonicznie!
  • Oczywiście każdy uczestnik naszych obozów jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (Pakiet Podróżnik – NNW – WARTA POMOC W WYPADKU), jednak robimy wszystko, aby z ubezpieczenia nie trzeba było korzystać! Z ogólnymi warunkami ubezpieczenia można zapoznać się na stronie www.warta.pl.
  • Każdy uczestnik z pewnością będzie dysponował jakimś kieszonkowym udostępnionym przez Państwa. Powinny to być raczej drobne kwoty na słodkości czy napoje. Wszyscy uczestnicy mają możliwość zdeponowania pieniędzy u instruktora – opiekuna grupy.

Bukowina wczasy narciarskie

 

  • Jeśli do tej pory nie odesłali Państwo Karty kwalifikacyjnej swojego dziecka do biura proszę o szybkie dopełnienie tej formalności. Karta kwalifikacyjna jest dokumentem niezbędnym do przyjęcia dziecka na obóz!
  • Karta kwalifikacyjna stanowi dla nas bardzo ważny dokument. Dlatego prosimy, aby uwzględnić w niej wszystkie istotne informacje na temat stanu zdrowia dziecka oraz udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który potwierdzi możliwość uczestniczenia dziecka w zajęciach sportowo-rekreacyjnych. Prosimy o jak najszerszą informację, tak abyśmy mogli w pełni zaopiekować się Państwa pociechą. Zawierać ona może wszystkie istotne wiadomości, które Państwa zdaniem mogą nam pomóc w sprawowaniu opieki. Zarówno te dotyczące bezpośrednio stanu zdrowia dziecka (np. dolegliwości lub objawy występujące u dziecka, nazwy leków podawanych przy okazji codziennych, drobnych zdarzeń np. bólu głowy, brzucha, zęba itp.), ale także te dotyczące jego indywidualnych zachowań, obaw, odnajdywania się w grupie rówieśniczej itp.  Wszystkie te informacje pozwolą nam nie tylko troskliwie zająć się dziećmi, ale przede wszystkim odpowiednio reagować w sytuacji choroby lub wypadku.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Sprawdzamy nasze ośrodki dlatego w dniach 4-6.10 nasze biuro będzie nieczynne!

Na wszystkie zapytania odpowiemy w czwartek - 7.10.2021