Bukowina transport na narty – ważne informacje

Najważniejsze informacje dotyczące transportu zorganizowanego na wyjazdy narciarskie do Bukowiny. Organizacja transportu zorganizowanego oraz ważne informacje dla wszystkich wyjeżdżających z nami na narty do Bukowiny własnym środkiem transportu – przeczytaj koniecznie

 

Bukowina transport na narty – informacje dodatkowe

 1. Transport główny z poszczególnych miejscowości wymienionych w ofercie  odbywa się przy grupie minimum 10 osób.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania transportu  głównego w przypadku zbyt małej liczby uczestników wyjeżdżających z danego miasta – poniżej 10 osób. W takim przypadku biuro proponuje transport z najbliższej miejscowości, z której organizowany jest transport lub umożliwia Klientom transport własny lub proponuje negocjację ceny transportu, która umożliwi wyjazd nawet w przypadku mniejszej niż 10 liczby osób.
 3. Klient zobowiązany jest na 3-5 dni przed rozpoczęciem imprezy do sprawdzenia u Organizatora lub biur współpracujących szczegółów dotyczących wyjazdu z wybranej miejscowości.
 4. Na uczestników naszych imprez na zbiórkach czekamy do 15 minut.
 5. Informacje nt. miejsca i godziny odbioru dziecka dostępne będą u Organizatora lub biur współpracujących na 3-5 dni przed datą zakończenia imprezy. Wszystkich rodziców/opiekunów prosimy o punktualny odbiór dzieci. Miejsca wysiadania naszych uczestników to często tylko przystanek w dalszej drodze – punktualny odbiór dzieci bardzo usprawni naszą pracę i pozwoli pozostałym uczestnikom dotrzeć do domu na czas.
 6. Ze względu na organizację transportu godziny posiłków w dniu rozpoczęcia i zakończenia turnusów są ruchome i mogą być ustalane indywidualnie dla poszczególnych grup wyjazdowych i są uwarunkowane możliwościami logistycznymi. Tym samym pierwszy dzień może zaczynać się obiadokolacją w godzinach późno popołudniowych, jak i późno wieczornych, a ostatni dzień może kończyć się śniadaniem w godzinach wczesno rannych.
 7. Jeżeli rodzice/opiekunowie życzą sobie odebrać dziecko przed dniem zakończenia imprezy zobowiązani są do wcześniejszego poinformowania o tym fakcie drogą mailową lub faksową pracowników Organizatora lub Agenta najpóźniej na dzień przed datą odbioru.
 8. Odbiór dziecka z imprezy przez osobę inną niż rodzic czy opiekun prawny może nastąpić tylko i wyłącznie na podstawie  przedstawienia pisemnego upoważnienia podpisanego przez osobę uprawnioną.

Bukowina – informacje  dla osób z własnym transportem

 1. Wszystkim osobom wybierającym się na nasze imprezy własnym transportem sugerujemy wykupienie w naszym biurze „transferów”. Zapewni to państwu możliwość dojazdów na wszystkie wyciągi autokarem (tym bardziej, że w przypadku wyjazdów rodzinnych zdarza się często, że każdy członek rodziny wybiera się ze swoją grupą na inny stok). Opłata w wysokości 100 złotych od osoby obejmuje także wycieczkę do Zakopanego. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie wykupią „transferów” będą zmuszone dojeżdżać do stoków transportem własnym.  Uprzedzamy, że na miejscu w Bukowinie Tatrzańskiej wykupienie transferów może okazać się już niemożliwe z powodu braku miejsc w autokarze/busie.
 2. Uczestnicy dojeżdżający do Bukowiny własnym transportem proszeni są o przybycie w dniu rozpoczęcia imprezy pomiędzy godz. 16.00 a 17.00. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do zgłoszenia się wraz z osobą dorosłą do kierownika obozu lub instruktora dyżurnego w celu odnotowania obecności.
 3. Wyjazd z imprezy – uczestnik korzystający z transportu własnego zobowiązany jest do opuszczenia ośrodka w dniu zakończenia imprezy do godz. 11.00.

 

Wszystkie imprezy odbywające się w Bukowinie kliknij miniaturkę by zobaczyć program

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Nowa Oferta Wyjazdy Narciarskie 2023!

Bezpieczna Rezerwacja i Zniżki we Wrześniu - zobacz najważniejsze informacje.